img

Tanie sale konferencyjne w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć hotele konferencyjne w Warszawie spełniające te kryteria zobacz - sale konferencyjne Warszawa - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie obiekty konferencyjne spełniające te kryteria zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w województwie mazowieckim - sale konferencyjne w woj. mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Tanie sale konferencyjne w Warszawie:

 

Spot 16

Dane teleadresowe:
Ul. Nowogrodzka 56a 00-695 Warszawa
Tel. 22 460 80 92
Największa sala konferencyjna: 12 osób
Cena wynajmu od: 59zł/godzinę, 430zł/dzień

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Spot 16 to doskonała lokalizacja sali konferencyjnej dla osób spoza Warszawy. Tak dogodne położenie blisko Dworca Centralnego oraz skomunikowane z całą stolicą idealnie nadaje się na poprowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń lub małej konferencji dla maksymalnie 12 osób. 

Sala konferencyjna w Spot 16 jest w pełni klimatyzowana i dostosowana do potrzeb konkretnego klienta. Na wyposażeniu sali znajdą Państwo rzutnik doskonały do wszelkich prezentacji, flipchart oraz WiFi. Nasi klienci mogą również skorzystać z przerwy na kawę organizowanej w Foyer obok sali konferencyjne. Lunche oraz obiady mogą Państwo zjeść w pobliskich restauracjach usytuowanych nieopodal Spot 16.

Obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi, jednak tak dogodna jego lokalizacja sprawia, że w pobliżu znajduje się mnóstwo hoteli, jak i hosteli gotowych na przyjęcie uczestników konferencji lub spotkań biznesowych. Obiekt położony jest w samym centrum Warszawy tuż obok hotelu Marriott

Zobacz więcej: Spot 16 - wizytówka obiektu


Wytwórnia dobra

Dane teleadresowe:
Ul. Sabały 39 02-174 Warszawa
Tel. 502561622
Największa sala konferencyjna: 25 osób
Cena wynajmu od: 65zł/godzinę, 400zł/dzień

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Wytwórnia dobra to idealne miejsce w warszawskiej dzielnicy Włochy. To właśnie tutaj mają Państwo do dyspozycji 35 m2 przestrzeni przeznaczonej do organizowania wszelkich warsztatów, szkoleń, kursów czy spotkań biznesowych oraz konferencji. Lokalizacja obiektu wśród zieleni sprawia, że jest to niezwykle klimatyczne miejsce z dużym potencjałem.

Wytwórnia dobra jest idealnym miejscem dla wszystkich osób, które pragną przestrzeni do organizacji wydarzeń dla siebie. Do dyspozycji mają Państwo krzesła, fotele, stoliki, flipcharty, rzutniki oraz najlepsze nagłośnienie tak ważne przy wszelkich spotkaniach i kursach. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostawiamy aneks kuchenny, gdzie czeka aromatyczna kawa oraz herbata. 

Idealny dojazd z centrum dzięki dobremu połączeniu komunikacyjnemu sprawia, że tak kameralna sala zyskuje mnóstwo zwolenników, którzy pragną zorganizować swoje spotkania w jednym z niewielu takich miejsc w Warszawie. W pobliżu znajdują się hotele oferujące doskonały nocleg wraz ze śniadaniem.

Zobacz więcej: Wytwórnia dobra - wizytówka obiektu


Dobra przestrzeń pracownia projektowa

Dane teleadresowe:
Ul. Sarmacka 16 02-972 Warszawa 
Największa sala konferencyjna: 15 osób
Cena wynajmu od: 80zł/godzinę, 600zł/dzień

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dobra przestrzeń pracownia projektowa to miejsce dla wszystkich osób z branży projektowej, jak i freelancerów. To właśnie tutaj, w samym centrum miasteczka Wilanów znajduje się także pracownia z salą warsztatową. Mogą tu Państwo zorganizować każde ważne wydarzenie, takie jak szkolenie, warsztaty czy konferencje. 

Dobra przestrzeń pracownia projektowa jest miejscem sprzyjającym rozwojowi i kreatywności wszystkich osób, które z niej korzystają. Wyposażone zostało w najwyższej klasy sprzęt audio potrzebny do poprowadzenia warsztatów bądź szkoleń. W celu dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb naszych klientów można tak ustawić stoły i krzesła, aby sala pomieściła odpowiednią ilość osób.

Nasz obiekt nie dysponuje miejscami noclegowymi, jednak jego lokalizacja pozwala na znalezienie w pobliżu odpowiedniego hotelu lub hostelu, w którym z pewnością uda się Państwu odpocząć po ciężkim dniu. 

Zobacz więcej: Dobra przestrzeń projektowa - wizytówka obiektu

 

Centrum Żoliborz

Dane teleadresowe:
Pl. Inwalidów 10, 01-552 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Żoliborz pozwoli stworzyć Państwu idealną oprawę wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Zaplecze konferencyjne składa się z 5 zróżnicowanych metrażowo sal, spośród których największa pomieści do 50 osób. Każda z sal jest w pełni wyposażona w sprzęt multimedialny i audiowizualny. 

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. W jego pobliżu znajduje się jednak parę miejsc wartych polecenia, jak np. Apartamenty Galeria. Pokoje są kompleksowo wyposażone oraz stylowo wykończone, dając pełen komfort ich użytkowania. O oprawę kulinarną każdego spotkania zadba usługa cateringowa, uzupełniona o przerwy kawowe oraz sycące lunche biznesowe. 

W czasie wolnym warto udać się choćby do położonego nieopodal urokliwego Parku Stefana Żeromskiego, a wieczorową porą zajrzeć do pobliskich pubów na drinka. Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, że z łatwością przedostaną się Państwo praktycznie w każdą część Warszawy. Centrum Żoliborz to istotny obiekt na warszawskiej mapie biznesu, urzekający kameralnym zapleczem konferencyjnym, które z pewnością spełni Państwa najwyższe wymagania. 

Zobacz więcej: Prezentacja Centrum Żoliborz salekonferencyjne.pl / Centrum Żoliborz - strona firmowa

 

Centrum Zielna

Dane teleadresowe:
Ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Zielna to miejsce niewątpliwie atrakcyjne pod kątem organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Dzięki rozbudowanemu centrum konferencyjnemu do Państwa dyspozycji pozostaje 5 sal szkoleniowych oraz 4 konferencyjne. Wszystkie są kompleksowo wyposażone w najpotrzebniejszy sprzęt. 

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. Niemniej jednak w pobliżu centrum znajduje się wiele hoteli, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, m.in. Hotel Victoria czy Hotel Warszawski. Wyżywienie zapewni Państwu indywidualnie skomponowana usługa cateringowa. Składa się ona z przerwy kawowej uzupełnionej o aromatyczne napoje oraz przekąski oraz obiadu w formie bufetu.

Lokalizacja obiektu blisko centrum Warszawy pozwala sprawnie przetransportować się w wybrane przez Państwa miejsce, co sprzyja wycieczkom krajoznawczym. Szczególnie warto zajrzeć do pobliskiego Pałacu Kultury i Nauki i rozkoszować się panoramą z tarasu widokowego. Jest to doskonały wybór na miejsce Państwa spotkania biznesowego, który spełni wszystkie wymagania oraz pozostawi pozytywne wspomnienia w głowach uczestników.

Zobacz więcej: Centrum Zielna - strona firmowa

 

Centrum Konferencyjne CNK

Dane teleadresowe:
Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 360 osób
Liczba miejsc noclegowych: brak

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne CNK w swoim zasobie posiada 3 nowocześnie urządzone oraz klimatyzowane sale. Największa z nich pomieści do 360 osób, lecz dzięki swoim mobilnym ścianom pozwoli Państwu utworzyć 6 mniejszych pomieszczeń

Obiekt nie dysponuje bazą noclegową. Jednak w pobliżu Centrum Nauki Kopernik znajduje się kilka miejsc godnych polecenia. Jednym z nich jest Ajax Apartament Copernicus Center. Nowocześnie umeblowane pokoje zapewnią Państwu niezwykle komfortowy pobyt w Warszawie.  Dużym atutem jest również kawiarnia połączona z bogatym zapleczem cateringowym, która urozmaici Państwa spotkanie poprzez przerwę kawową

W wolnym czasie Centrum Nauki Kopernik otwiera dla Państwa wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Centrum oferuje Państwu rozmaite atrakcje z tłem edukacyjno-rozrywkowym, m.in. zwiedzanie CNK lub wizyta w Planetarium. Centrum Konferencyjne CNK to przestrzeń biznesowa zapewniająca Państwa spotkaniom odpowiednio profesjonalną oprawę, która zrobi na uczestnikach pożądane wrażenie. 

Zobacz więcej: Centrum Konferencyjne CNK - strona firmowa


Data publikacji: 22.07.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo