img

W V Hotel Warsaw urządzisz integracyjny grill firmowy

Grill Party w V Hotel Warsaw

TEKST ALTERNATYWNY

Impreza na świeżym powietrzu to zawsze bardzo fajna opcja. Zwłaszcza, że raczej standardem stało się to, że na wyjścia firmowe wybiera się raczej modne kluby czy restauracje. A tymczasem, zwłaszcza mieszkając i pracując w dużym mieście, nie bardzo ma się możliwość zorganizowania czy wybrania się choćby na ognisko czy grilla.

Zawsze dobrym rozwiązaniem, jest powierzenie organizacji takiego eventu specjalistom w tej dziedzinie. Pracownicy hotelu V Warsaw organizują wiele imprez plenerowych, które cieszą się świetną opinią.

Impreza z grillem w plenerze to świetna okazja do spotkania w nieco luźniejszej niż na co dzień atmosferze, a także doskonały moment na integrację czy nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. A wszystko to w połączeniu w pysznymi potrawami z grilla, lekkimi sałatkami i doskonałymi alkoholami. Taka impreza na długo zostanie zapamiętana przez wszystkich gości.

Więcej informacji: Imprezy plenerowe w V Hotel Warsaw.

 

Sale konferencyjne V Hotel Warsaw

TEKST ALTERNATYWNY

W V Hotel Warsaw znajduje się 9 świetnie wyposażonych sal szkoleniowych. Każda z nich posiada dobre zaplecze techniczne, co jest bardzo ważna z punktu widzenia prowadzenia konferencji, prezentacji czy odczytów. Są tu nowoczesne rzutniki, ekrany, świetne nagłośnienie.

Sale nadają się zarówno na mniejsze eventy takie jak szkolenia, warsztaty czy nawet spotkania biznesowe. W kolei w większych z powodzeniem można zorganizować takie wydarzenia jak konferencje, seminaria czy odczyty naukowe. Każda z sal jest klimatyzowana, co zapewnia komfort uczestnikom danego eventu.

Jest tu także szybki internet bezprzewodowy. Możliwość skorzystania także z noclegu w tym obiekcie jest bardzo dużym atutem, zwłaszcza jeśli dane wydarzenie trwa kilka dni, a zaproszeni goście są z różnych części Polski czy nawet zza granicy. Warto też skorzystać z bufetu kawowego, podczas przerwy filiżanka aromatycznej kawy z pewnością ucieszy nie jedną osobę.

Więcej informacji: Konferencje w V Hotel Warsaw.

 

Jak zorganizować udane szkolenie?

TEKST ALTERNATYWNY

Samo zorganizowanie szkolenia wymaga nie małych umiejętności logistycznych. Ale poza samymi kwestami organizacyjnymi, należy także zaplanować szkolenie tak, aby było ono atrakcyjne dla uczestników. Warto przede wszystkim zapewnić im komfortową przestrzeń do pracy.

Sala powinna być jasna i przestronna, przyda się także choćby klimatyzacja. Poza tym, warto podzielić szkolenie na bloki, a pomiędzy nimi zorganizować przerwy choćby z bufetem kawowym i przekąskami. W mniejszych grupach pracuje się także o wiele lepiej.

Warto przygotować dla uczestników materiały dotyczące prezentowanych treści, a także zapewnić im materiały do robienia notatek. Miłym akcentem jest także rozdanie wszystkim uczestnikom drobnych upominków, w postaci jakiś drobiazgów. To niewielki gest, ale na pewno zostanie pozytywnie odebrany.

Więcej informacji: Organizacja udanego szkolenia.


Data publikacji: 11.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy