img

Warsztaty kulinarne jako sposób integracji uczestników konferencji w Airport Hotel Okęcie w Warszawie

Warsztaty z kuchni molekularnej w Airport Hotel Okęcie w Warszawie

TEKST ALTERNATYWNY

Airport Hotel Okęcie słynie z innowacyjnych form integracji, z których mogą Państwo skorzystać przy okazji organizowania eventu biznesowego. Wspólne spędzenie wolnego czasu pozwoli uczestnikom spotkania, zwłaszcza pracownikom jednej firmy – jeszcze bardziej się zgrać, co wesprze proces rozwoju działalności.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, obiekt oferuje oryginalną ofertę warsztatów kulinarnych, w tym jedne z ciekawszych to nauka technik kuchni molekularnej. Prowadzą je znakomici w swoim fachu Szefowie Kuchni Airport Hotel Okęcie, którzy swoją pasją oczarują nie tylko miłośników gotowania.

Te utalentowane persony podzielą się z Państwem swoim ogromnym doświadczeniem i m.in. wyjaśnią w jakim celu używany jest w kuchni suchy lód. Z kolei nowoczesne połączenia smakowe pozwolą Państwu odbyć wyjątkową podróż kulinarną dookoła świata, a także poznać sekrety perfekcyjnie doprawionych dań. 

Więcej informacji: Kuchnia Airport Hotel Okęcie.

 

Centrum konferencyjne hotelu Airport Okęcie - aż 2200m2 powierzchni szkoleniowej

TEKST ALTERNATYWNY

Airport Hotel na warszawskim Okęciu to definicja nowoczesnej oraz kompleksowo zorganizowanej przestrzeni biznesowej pod postacią aż 2200 m2. W swoim bogatym zasobie posiada: 

  • 2 duże powierzchniowo sale konferencyjne na parterze – do 350 osób w przypadku połączenia sal,
  • 7 sal na pierwszym piętrze, z czego 3 z nich można połączyć, tworząc przestrzeń dla 700 osób,
  • 6 sal na 7. piętrze, z czego 2 największe można połączyć i zwiększyć ich powierzchnię do 193 m2,
  • 2 sale na 9. piętrze, gdzie każda zmieści do 80 osób.

Sala restauracyjno-klubowa dedykowana dużym uroczystościom okolicznościowym dla max. 200 osób. Wszystkie powyższe sale konferencyjno-szkoleniowe są również w pełni wyposażone w sprzęt najnowszej technologii. Do Państwa swobodnego użytku oddaje się, m.in. flipcharty, projektory, ekrany, nagłośnienie stacjonarne czy sprzęt TV oraz wideo

Dodatkowymi ważnymi cechami tych przestrzeni biznesowych jest sprawna klimatyzacja, dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia pomieszczenia w razie potrzeby. 

Więcej informacji: Sale konferencyjne w Airport hotel Okęcie.

 

Jak skutecznie motywować uczestników szkolenia?

TEKST ALTERNATYWNY


Przed Tobą ważne szkolenie, a czujesz, że dotychczasowe formy motywowania uczestników zawodzą? Skuteczna motywacja zdaje się być niezwykle trudna do opanowania, lecz w rzeczywistości to bardzo proste elementy, których nieświadomie używasz nawet w życiu codziennym. Oto najważniejsze z nich:

  • Przeanalizowanie szczegółowych potrzeb uczestników, np. co chcą wynieść ze szkolenia, czego nauczyć, co podszkolić. Pozwoli to wzbudzić w nich poczucie celu i jego późniejszego spełnienia,
  • Indywidualna rozmowa z każdą osobą na szkoleniu – to nie musi być długi, skrupulatny wywiad. Wystarczy, że poznasz każdego uczestnika, jego sytuację i powód, co motywuje go do uczestnictwa w szkoleniu,
  • Tworzenie zadań dla uczestników, których realizacja będzie równała się z szybko zauważalnymi efektami w codziennej pracy,
  • Zaangażowanie osoby kierującej zespołem – ważne, aby menadżer lub dyrektor był obecny na szkoleniu swojego zespołu i znał ich cele, jakie wiążą ze szkoleniem. Jego obecność oswoi uczestników oraz da poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego, co sprzyja aktywniejszemu udziałowi w szkoleniu.

Więcej informacji: Jak motywować uczestników szkoleń?
 


Data publikacji: 16.01.2023

Najnowsze newsy branżowe - Warszawa

Nasi partnerzy