img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w centrum Warszawy

Warszawa to miasto pełne możliwości, w tym również okazji do zorganizowania szybkiego i krótkiego spotkania biznesowego lub kameralnej konferencji. W poniższym artykule prezentujemy listę najbardziej okazyjnych sal, które można wynająć na godziny i które znajdują się w samym centrum stolicy. Natomiast jeśli interesują cię inne obiekty konferencyjne zlokalizowane w centrum Warszawy, zobacz - sale konferencyjne w centrum Warszawy - ponad 120 obiektów konferencyjnych w centrum Warszawy, a jeżeli chcesz sprawdzić jakie obiekty nadają się do zorganizowania konferencji w całym województwie mazowieckim zobacz - sale konferencyjne w województwie mazowieckim - ponad 600 obiektów konferencyjnych na Mazowszu.

 

Warszawa Spot 16 Biznesowa

Cena za godzinę: 69 zł
Adres: ul. Nowogrodzka 56a, 00-695 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesna, świetnie wyposażona sala konferencyjna znajdująca się w ścisłym centrum stolicy to propozycja, która idealnie sprawdzi się na niewielkie spotkania biznesowe, szkolenia, negocjacje czy rozmowy kwalifikacyjne. Na powierzchni 15 metrów kwadratowych można pomieścić 16 osób w układzie teatralnym oraz 12 osób w układzie konferencyjnym i 10 osób w układzie szkolnym.

W pomieszczeniu znajduje się rzutnik, flipchart, kamera video, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala jest klimatyzowana, znajduje się w kameralnym, klimatyzowanym budynku w dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Na życzenie wynajmujących jest możliwe zorganizowanie cateringu w postaci przerwy kawowej. Sala dostępna jest w opcji wynajmu na godziny lub na cały dzień. Jeśli szukają Państwo kameralnej sali konferencyjnej w centrum Warszawy, ta oferta z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Warszawa Sala 1 Konferencyjna

Cena za godzinę: 55 zł
Dzielnica: Śródmieście

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sala konferencyjna w centrum Warszawy to miejsce wręcz idealne na organizację spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, eventu, rekrutacji czy negocjacji. Sala ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych, jest jasna, przestronna i klimatyzowana. W zależności od rodzaju ustawienia może pomieścić od 20 do 30 osób.

Na wyposażeniu wnętrza znajduje się sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest również możliwość zamówienia cateringu dla uczestników spotkania. Budynek, w którym znajduje się sala konferencyjna, położony jest w ścisłym centrum stolicy, dobrze skomunikowany z dworcem kolejowym, a także w pobliżu przystanków tramwajowych, autobusowych i metra.

Wynajem sali konferencyjnej możliwy jest na godziny lub też można zarezerwować pomieszczenie na cały dzień. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług indywidualnego opiekuna, który zadba o profesjonalne przygotowanie sali konferencyjnej oraz całej oprawy każdego wydarzenia.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Flexi Biuro

Cena za godzinę: od 80 złotych
Adres: ul. Nowogrodzka 62C, 02-002 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Flexi Biuro
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Flexi Biuro

Lokalizacja w ścisłym Centrum 5 minut od Dworca Centralnego to nie tylko korzyści z dogodnego transportu, ale również prestiżowy adres. W okolicy znajdują się liczne linie autobusowe oraz tramwajowe, a także Centrum Handlowe i liczne restauracje. Obiekt oferuje sale szkoleniowe oraz konferencyjne, gabinety i biura na użytek indywidualne oraz przestrzenie coworkingowe.

Oferta uwzględnia potrzeby klientów biznesowych. W cenę wliczony jest wynajem Sali wraz z niezbędnym sprzętem oraz serwis kawowy. Sala konferencyjna może pomieścić do 25 osób w zależności od ustawienia. Wnętrza są jasne i nowocześnie urządzone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów w ofercie pozostaje również zaplecze noclegowe. Apartamenty położone są na Żoliborzu.

Więcej o obiekcie: Flexi Biuro

 

Warszawa Level 3 Konferencyjna

Cena za godzinę: od 113 złotych
Dzielnica: Śródmieście

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Level 3 Konferencyjna

Organizacja spotkania biznesowego w stolicy wymaga odpowiedniej oprawy oraz wcześniejszej rezerwacji miejsca. Polecamy salę konferencyjną znajdującą się w Śródmieściu, która jest świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, można do niej bez problemu dojechać zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Sala jest niewielka, ale jasna i przestronna. Pozwala na organizację spotkania maksymalnie na 25 osób w układzie teatralnym.

Dużym atutem miejsca jest możliwość ustawienia stołów na kilka różnych sposobów, co pozwala na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Pomieszczenie jest klimatyzowane, co zapewnia optymalne warunki do spotkania bez względu na pogodę.

Do dyspozycji wynajmujących są podstawowe sprzęty konferencyjne: rzutnik, flipchart, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Możliwe jest również dostawienie dodatkowego sprzętu, a także zamówienie takich usług, jak catering czy rezerwacja noclegów dla uczestników spotkania. Salę można wynająć na godziny lub na cały dzień.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Warszawa 1 Konferencyjna

Cena za godzinę: od 75 zł
Dzielnica: Centrum

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Sala 1 Konferencyjna

Jeśli szukają Państwo klimatycznego miejsca na organizację konferencji w samym sercu warszawskiej Starówki, ta sala z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Znajduje się we wnętrzach zabytkowej, XVII-wiecznej kamienicy położonej w lokalizacji z dobrym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Sala przeznaczona jest do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań, maksymalnie do 25 osób.

Istnieje możliwość różnych form ustawienia stołów, dzięki czemu wynajmujący mogą wybrać opcję najbardziej dopasowaną do ich potrzeb. W sali znajduje się rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, a więc wszystkie akcesoria niezbędne do sprawnego poprowadzenia spotkania. Jest również dostęp do internetu sieciowego i bezprzewodowego.

Wynajmujący mają również możliwość skorzystania z dodatkowych usług, jak organizacja cateringu, dostawienie dodatkowego sprzętu czy przygotowanie materiałów konferencyjnych. Sala dostępna jest w wynajmie na godziny lub na całe dni.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Warszawa Brązowa - nr 305 Szkoleniowa

Cena za godzinę: od 60zł
Dzielnica: Śródmieście Południowe

Warszawa Brązowa - nr 305 Szkoleniowa
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicielom firm i prowadzącym działalność gospodarczą bez stałego lokum, przygotowano w centrum stolicy salę konferencyjno-szkoleniową, idealną podczas organizacji kursów, spotkań z kontrahentami czy rozmów rekrutacyjnych.

Dodatkowym atutem oferowanej sali jest możliwość rezerwacji pomieszczenia na krótszy niż doba okres czasu. Organizując spotkanie z kontrahentem, szkolenie lub kurs dla pracowników, można podnieść prestiż firmy wybierając atrakcyjne miejsce w stolicy bez generowania niepotrzebnych kosztów. Kilkugodzinne spotkanie organizowane w konkretnych ramach czasowych, rozliczone będzie według stawki godzinowej, bez konieczności całodobowej rezerwacji i wynajmu.

Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, niezbędny podczas prezentacji oraz bezpłatny dostęp do internetu. Budynek wyposażony jest w windę i posiada dostęp do własnego parkingu. Kamienica o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowana jest blisko Dworca PKP, przystanków komunikacji miejskiej i linii metra, ułatwiając dojazd gościom spoza stolicy.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Warszawa A-8 Szkoleniowa

Cena za godzinę: 45zł
Dzielnica: Śródmieście

Warszawa A-8 Szkoleniowa
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum

Kameralna sala konferencyjno-szkoleniowa, idealna podczas spotkań biznesowych i dyskretnych negocjacji oraz szkoleń rad nadzorczych, została przygotowana z myślą o prowadzących działalność gospodarczą bez stałego lokum lub oddaloną od Warszawy.

Organizując niezaplanowane spotkanie z partnerem biznesowym lub szkolenie w stolicy, można skorzystać z Sali przygotowanej do przyjęcia 8 osób debatujących przy stole konferencyjnym, w Sali wyposażonej w dostęp do internetu bezprzewodowego i tablicę suchościeralną – idealną podczas szkoleń czy prezentacji.

Godzinowa forma rozliczenia za wynajem sali, pozwoli zorganizować spotkanie w centrum stolicy bez nadwyrężenia budżetu i wysokich opłat za całodobową rezerwację sali. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu ścisłego centrum miasta, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, windę oraz dostęp do parkingu, co jest dodatkowym atutem podczas organizacji spotkań dedykowanych osobom przybywającym spoza stolicy. Na życzenie organizatora dostępne są usługi cateringowe z przerwa kawą lub pełnym posiłkiem.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

 

Sobusy sala SMALL Poznańska

Cena za godzinę: 40 zł
Adres: ul. Poznańska 23/6, 00-685 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

Sobusy sala SMALL Poznańska
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum

Sobusy Poznańska, to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność poza Warszawą, lub nieposiadających własnego lokum firmowego. Organizując spotkanie biznesowe w stolicy, rekrutację, szkolenie czy negocjacje handlowe, można skorzystać właśnie z tej oferty. Idealna lokalizacja w samym sercu stolicy podnosi rangę spotkania i zapewnia wygodny dojazd zarówno mieszkańcom miasta jak i osobom przybywającym z zewnątrz.

Zabytkowa kamienica i nowoczesne wnętrze pozwolą zorganizować każde spotkanie wysokiej rangi. Pomieszczenie wyposażone zostało w okrągły stół konferencyjny, wygodne krzesła i niezbędne urządzenia biurowe. Organizatorzy mogą skorzystać z systemu telekonferencji, projektora multimedialnego, ekranu LCD, rzutnika czy tablicy flipchart. Pomieszczenie jest klimatyzowane, z dostępem do dobrej jakości internetu, zapewniając idealny przebieg spotkania dedykowanego 5 osobom.

Na życzenie organizatorów, organizowane są usługi cateringowe z nielimitowanym dostępem do kawy i herbaty, drobny poczęstunek czy pełne dwudaniowe posiłki i lunche biznesowe. Położenie obiektu w centrum miasta zapewnia bliskość licznych hoteli i atrakcji turystycznych, budynek położony jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, stacji metra i kilka minut od dworca Warszawa Centralna.

 

Gold Place Business Center

Cena za godzinę: od 48 zł
Adres: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Gold Place Business Center jest obiektem położonym w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Oferuje on dwie kameralne, nowocześnie zaprojektowane sale konferencyjno-szkoleniowe. Jedna z nich, mniejsza, jest przeznaczona dla 4 osób, zaś większa pomieści nawet do 10 Gości.

Obie świetnie sprawdzą się w przypadku organizacji spotkań biznesowych, rekrutacji, szkoleń lub warsztatów. Do Państwa dyspozycji pozostaje dostęp do ultraszybkiego Internetu, a także słodki poczęstunek oraz aromatyczną kawę bez limitu. Wykwalifikowany personel obiektu, z należytą starannością dopilnuje profesjonalnej obsługi Państwa Gości oczekujących na spotkanie.

Rezerwacji sali mogą Państwo dokonać poprzez e-mail, telefon lub za pomocą formularza kontaktowego na oficjalnej stronie Gold Place Business Center. Sale pozostają do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia centrum, czyli od 10:00 do 18:00. Jest to obiekt, który z pewnością spełni wszystkie Państwa wymagania oraz stworzy profesjonalną oprawę każdego wydarzenia.

Szczegóły oferty: Gold Place Business Center - wynajem sal

 

Wspólna Centrum Szkoleniowe

Cena za godzinę: od około 36 zł
Adres: Wspólna 56, 00-686 Warszawa
Dzielnica: Śródmieście

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Wspólna Centrum Szkoleniowe udostępnia Państwu kompleksowo zaopatrzone, profesjonalne sale konferencyjno-szkoleniowe. Centrum oferuje 4 sale konferencyjne na parterze budynku, w ustawieniu szkolnym, które pomieszczą nawet do 60 osób. Do Państwa dyspozycji pozostaje także foyer, stanowiący idealne miejsce na przerwę przy pysznej, aromatycznej kawie. 

Z kolei na pierwszym piętrze znajduje się 8 sal szkoleniowych, z czego największa przeznaczona jest dla 36 osób.Wszystkie sale są do wynajęcia na dzień, zarówno powszedni jak i weekendowy. Dodatkowo płatnymi usługami są, m.in. catering, który swoją bogatą ofertą przyciąga pysznymi przystawkami, wykwintnymi lunchami oraz słodkimi deserami.

Salę można zarezerwować w prosty sposób poprzez czytelny formularz kontaktowy na oficjalnej stronie internetowej centrum. Istnieje również możliwość rezerwacji telefonicznej.
Wspólna Centrum Szkoleniowe to gwarancja podniesienia prestiżu Państwa spotkań biznesowych pośród minimalistycznie wykończonych wnętrz.

Szczegóły oferty: Wspólna Centrum Szkoleniowe - sale konferencyjno-szkoleniowe


Data publikacji: 27.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo