Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Czardasz

Płock (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 109
Ilośc sal 150

Korona Hotel

Kruki (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 100
Ilośc sal 360

Dom Zjazdów i Konferenc...

Jabłonna (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 46
Ilośc sal 170

Hotel Bellotto

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 50
Ilośc sal 250

Newsy branżowe

Centra konferencyjne z salami do wynajęcia w województwie mazowieckim

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - obiekty konferencyjne w Warszawie - ponad 350 ob...

Konferencje i szkolenia w okolicach lotniska Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina jest największym portem lotniczym w Polsce, nic więc dziwnego, że w niewielkiej odległości od niego można znaleźć sporo naprawdę świe...

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające więcej niż 10 sal konferencyjnych

Stolicą mazowsza jest Warszawa, jeśli chcesz obejrzeć obiekty konferencyjne w Warszawie zobacz - hotele konferencyjne w Warszawie - ponad 350 obi...

3326 - Polecane obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Czardasz
Płock (mazowieckie)
Hotel Czardasz

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Czardasz to luksusowy obiekt, który jest położony w malowniczym rejonie i został przygotowany z myślą o klientach biznesowych. W hotelu do dyspozycji oddano aż 5 sal szkoleniowo-konferencyjnych. Największa sala jest przystosowana do zorganizowania wydarzenia nawet dla 150 osób. Pozostałe to natomiast mniejsze pokoje, które sprawdzą się podczas bardziej kameralnych spotkań. Mogą posłużyć do zorganizowania niewielkiego szkolenia czy spotkania rady nadzorczej. Dostępna jest również reprezentacyjna sala VIP, która zapewnia znakomite warunki do zorganizowania spotkania. Hotel Czardasz dysponuje również nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, który wpływa na wyższy poziom organizowanych konferencji i szkoleń.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w pobliżu Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Zaledwie 5 km dzieli hotel od centrum miasta. Goście obiektu mają zagwarantowany bardzo wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w stolicy i wiele miejsc parkingowych.

Hotel Avangarda
Różan (mazowieckie)
Hotel Avangarda

Zaplecze konferencyjne 

Hotel Avangarda*** posiada bogate zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji gości jest kilka odpowiednio przygotowanych sal szkoleniowych, które wyposażone są między innymi w ekran i projektor multimedialny. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość doposażenia o laptop, blok flipchart czy też przełącznik slajdów.

Lokalizacja 

Hotel Avangarda*** zlokalizowany jest w miejscowości Różan, przy ulicy Królowej Bony 3, w odległości około 95 kilometrów od Warszawy. Położenie przy zalesionym terenie, tuż przy drodze krajowej nr 61 w pobliżu kąpieliska we wsi Brzóze Małe sprawia, że jest to doskonała lokalizacja.

Korona Hotel
Kruki (mazowieckie)
Korona Hotel

Zaplecze konferencyjne 

Nowoczesne zaplecze konferencyjne Hotelu Korona sprawia, że zorganizowanie w nim różnego rodzaju wydarzeń nie stanowi kompletnie żadnego problemu i może być komfortowe. Łącznie do dyspozycji klientów biznesowych oddano aż 5 pomieszczeń, które umożliwiają zorganizowanie wydarzenia. Każda z przestrzeni jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dzięki temu przeprowadzenie różnego rodzaju spotkań nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Lokalizacja 

Obiekt mieści się zaledwie 4 km od Ostrołęki i znajduje się w regionie Kurpiowskim. Hotel gwarantuje obecność w pobliżu wielu terenów zielonych, a wysoki standard obiektu wpływa na wysoki komfort spędzenia w nim swojego czasu.

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Jabłonna (mazowieckie)
Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dom Zjazdów i Konferencji PAN to dostępność wielu pomieszczeń konferencyjnych, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających osobach. W obiekcie dostępnych jest aż 9 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Sale pozwalają na różny układ krzeseł. Największa jest w stanie pomieścić nawet 170 osób. Najmniejsze oferują natomiast po 10 miejsc i idealne sprawdzą się na zorganizowanie spotkania zarządu firmy. Każdy z gości korzystający z przestrzeni konferencyjnej znajdzie odpowiednie pomieszczenie dla siebie i będzie zachwycony standardem oferowanym przez obiekt. Wszystkie sale są kompleksowo wyposażone w niezbędny sprzęt do organizacji konferencji, który pozwala na komfortowe skorzystanie z danej przestrzeni

Lokalizacja

Pałac znajduje się w Jabłonnie czyli miejscowości znajdującej się w bliskiej odległości Warszawy. W odległości do 15 km znajdują się takie atrakcje jak Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Zamkowy, Pomnik Powstania Warszawskiego czy Zamek Królewski. Znakomite położenie obiektu gwarantuje wysoki komfort przebywania w nim i wpływa na radość z wybrania tego właśnie miejsca pod organizację konferencji.

Sielanka nad Pilicą
Warka (mazowieckie)
Sielanka nad Pilicą

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Sielanka nad Pilicą to doskonałe miejsce pod zorganizowanie konferencji. Trzy przestronne sale konferencyjne pozwalają pomieścić nawet ponad 100 osób. W razie potrzeby przestrzenie mogą zostać podzielone na mniejsze i dostosowane pod bardziej kameralne wydarzenia. Każda sala posiada również kompleksowe wyposażenie w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który daje gwarancję tego, że jakość wydarzeń będzie stała na najwyższym poziomie. Do dyspozycji organizatorów oddane są: flipchart, rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz mikrofony.


Lokalizacja

Hotel mieści się w miejscowości Warka w niedalekiej odległości Warszawy, Łodzi oraz Radomia. Dojazd do obiektu zarówno komunikacją publiczną, jak i autem jest bardzo komfortowy. Położenie w bliskim otoczeniu terenów zielonych sprawia, że obiekt gwarantuje najlepsze warunki do komfortowego wypoczynku.

Hotel Witkowski
Warszawa (mazowieckie)
Hotel Witkowski

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Witkowski stworzył miejsce wyjątkowe dla organizatorów konferencji, szkoleń, sympozjów, warsztatów, zapraszamy do naszych 5 sal konferencyjnych gdzie połączyliśmy elegancje wnętrz z doskonałą obsługą. Sale nasze są klimatyzowane, mają dostęp do bezpłatnego Internetu WIFI, wyposażone są w najnowszy sprzęt multimedialny w tym projektor, ekran, flipchart, dowolność ich ustawienia pozwala na pomieszczenie od 250 do 16 gości. Ważnym jest dla nas by każde wydarzenie odbyło się komfortowo i na najwyższym poziomie. Catering z bogatym menu zapewnia nasza restauracja, przygotujemy także przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Witkowski położony jest zaledwie 5 minut od Lotniska Okęcie, zaś 10 minut jazdy samochodem dzieli nas od centrum Warszawy, jesteśmy więc idealnym miejscem dla gości biznesowych i turystycznych.

PGE Narodowy
Warszawa (mazowieckie)
PGE Narodowy

Zaplecze konferencyjne obiektu

PGE Narodowy to największa arena w Polce oferująca organizacje konferencji, kongresów, spotkań firmowych o najwyższym standardzie. Zapewniamy 11 sal wielofunkcyjnych i komfortowych, są w pełni klimatyzowane, mają bezpłatny Internet WIFI, posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. Dysponujemy cateringiem, przygotujemy przerwy kawowe, nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści którzy zadbają o każdy szczegół przygotowań.

Lokalizacja

PGE Narodowy znajduje się na Pradze-Południe przy Alei  Księcia Józefa Poniatowskiego. Jesteśmy tuż przy dworcu Warszawa Stadion a 12 km dzieli nas od Lotniska Chopina. Doskonałe połączenia komunikacyjne zapewnia komunikacja miejska, autobusy, tramwaje i Metro, to sprawia że z łatwością dojedzie się do każdego ważnego punktu miasta, czy  biznesowego czy turystycznego.

Hotel Bellotto
Warszawa (mazowieckie)
Hotel Bellotto

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Bellotto oferuje swoim klientom reprezentacyjne sale które idealnie sprawdzą się jako miejsce konferencji, koncertu, szkolenia czy też innych uroczystości. Zapewniamy 7 sal w pełni klimatyzowanych, bezpłatny Internet WIFI, dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, najlepszy sprzęt audio-wizualny. Realizując potrzeby naszych gości salę mogą być łączone a także indywidualnie aranżowane. Nasz profesjonalny zespół jest cały czas do dyspozycji, mamy catering, organizujemy przerwy kawowe.

Lokalizacja

Hotel Bellotto to luksusowe miejsce w centrum Warszawy. Niewątpliwym atutem jest okolica i bliskość urokliwej Starówki, Zamku Królewskiego, a także niedaleka odległość do centrum nocnego życia Stolicy ul Nowy Świat. Nasze położenie to możliwość poznania piękna miasta jego urokliwych uliczek a także szybkiego znalezienia się w nowoczesnej biznesowej części miasta.

Tower Service
Warszawa (mazowieckie)
Tower Service

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Tower Service to miejsce w którym znajdziesz 3 sale konferencyjne o najwyższym standardzie i komforcie. Oferta nasza zaspokaja potrzeby wymagających klientów, są one w pełni klimatyzowane, z bezpłatnym Internetem WIFI, z dostępem do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, w tym projektor komputerowy, ekran, flipchart. Wyróżniają się nowoczesnym, eleganckim  wnętrzem, z możliwością różnych konfiguracji. Restauracja zadba o catering, przygotujemy przerwę kawową. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem.


Lokalizacja

Tower Service to także atrakcyjne położenie u zbiegu najważniejszych arterii drogowych: Alei Jerozolimskich i ulic Jana Pawła 2 i Chałubińskiego. Niedaleko od nas znajduje się Dworzec Centralny, jesteśmy dobrze skomunikowani z Lotniskiem i innymi ważnymi miejscami Stolicy. W sąsiedztwie znajdują się linie autobusowe i tramwajowe a także Metro.

Hotel Radisson Blu, Sopot
Sopot (pomorskie)
Hotel Radisson Blu, Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotele działające pod szyldem Raddison Blu to luksusowe obiekty, które udostępniają dla gości wiele atrakcji. Przede wszystkim jednak w obiektach dostępne są sale konferencyjne, które umożliwiają organizację różnego rodzaju wydarzeń. W zależności od hotelu pomieszczenie przeznaczone do zorganizowania konferencji jest w stanie pomieścić różną liczbę osób. W każdym z obiektów pomieszczenia konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a obsługa świadczy kompleksową obsługę wydarzenia. Bez względu na dokładną lokalizację można liczyć na pełne wsparcie i być pewnym, że obiekt będzie przygotowany do przyjęcia konkretnej liczby uczestników konferencji.

Lokalizacja

Hotel Raddison Blu to znana na całym świecie sieć hoteli. Obiekty tej marki charakteryzują się zawsze znakomitym położeniem i gwarantują łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji konkretnego miejsca. Również w Polsce można znaleźć kilka hoteli tej sieci, które znajdują się w największych miastach. Szukając idealnego miejsca noclegowego warto zainteresować się ofertą tej sieci. Przy każdym z hoteli znajduje się parking, a sam dojazd do hotelu jest niezwykle komfortowy.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)
Hotel Lamberton Business & Conferences

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Lamberton Business&Conferences to obiekt z bardzo rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, które umożliwia organizowanie przeróżnych wydarzeń. Obiekt do dyspozycji klientów oddaje aż 11 pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz warsztatów. Każda z sal posiada kompleksowe wyposażenie i gwarantuje idealne warunki do prowadzenia spotkań. Dodatkowo w razie potrzeby modułowa budowa sal umożliwia ich połączenie i w rezultacie otrzymanie przestrzeni dla nawet 300 osób. Pojedyncze pomieszczenia oferują miejsca dla 50 lub 70 osób w układzie kinowym. W hotelu możliwe jest zarówno organizowanie bardzo dużych konferencji, jak i kameralnych spotkań w niewielkim gronie. Podczas każdego z wydarzenia można również liczyć na wsparcie personelu zatrudnionego w obiekcie.

Lokalizacja

Hotel mieści się na przedmieściach Warszawy i jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy. Obiekt znajduje się na ulicy Poznańskiej 492 w Ołtarzewie i gwarantuje możliwość łatwego dojazdu do hotelu własnym samochodem. Na plus działa również odległość jedynie 19 km od lotniska Okęcie.

Windsor Hotel****
Serock (mazowieckie)
Windsor Hotel****

Zaplecze konferencyjne obiektu.

Windsor Hotel to miejsce stworzone dla organizowania wszelakich konferencji, szkoleń, seminariów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 32 klimatyzowane, eleganckie sale konferencyjne, posiadają one możliwość
modułowej konfiguracji przestrzeni, organizowanie wideokonferencji, są wyposażone w lustra weneckie, mamy także kameralne sale VIP. Najnowocześniejszy sprzęt w tym ekran i projektor, bezpłatny dostęp do Internetu WIFI, nagłośnienie stacjonarne i mikrofon, rzutnik slajdów, sprzęt TV/Wideo, odtwarzacz DVD. Możemy zorganizować wydarzenie nawet do 1000 osób. Nasi pracownicy do doświadczeni profesjonaliści, a koordynator biznesowy służy stałym wsparciem i pomocą.

Lokalizacja

Hotel Windsor położony jest w pięknym otoczeniu nad Zalewem Zegrzyńskim blisko natury, zaledwie 30 minut   jazdy samochodem od Warszawy. Taka lokalizacja sprawia iż jesteśmy wymarzonym miejscem do wypoczynku,
relaksu a także spotkania zawodowego.

Hotel Chopin
Sochaczew (mazowieckie)
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Chopin to oprócz miejsc noclegowych również bogate zaplecze konferencyjne. Hotel udostępnia dla organizatorów wydarzeń aż 4 sale konferencyjne o różnej dostępności miejsc. Największa sala została stworzona z myślą o osobach, które pragną zorganizować wydarzenie dla dużej liczby gości. Możliwe jest bowiem pomieszczenie nawet 400 osób w układzie kinowym. Dwie najmniejsze sale są natomiast przeznaczone do organizacji wydarzeń dla 30 osób. W zależności od własnych potrzeb możliwe jest zatem wybranie takiej przestrzeni, która wpasuje się w oczekiwania i będzie spełniała wszystkie wymagania. Za każdym razem uda się wybrać przestrzeń, która spełni wszystkie wymagania i która będzie gwarantowała dostęp do wszystkich nowoczesnych urządzeń, umożliwiających zorganizowanie konferencji. Każda z sal wyposażona jest w rzutniki, ekrany oraz odpowiednie nagłośnienie.

Lokalizacja

Lokalizacja obiektu działa bardzo wyraźnie na jego korzyść. W niedalekiej odległości znajduje się Puszcza Kampinoska oraz takie miejscowości jak Żelazowa Wola i Niepokalanów. Dojazd do obiektu z Lotnika Okęcie czy dworca Warszawa Centralna zajmuje mniej niż 40 minut.

Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort****
Kępa k/Sochocina (mazowieckie)
Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort****

Sale konferencyjne obiektu

Hotel z idealnym zapleczem konferencyjny. Bardzo przestronne i komfortowe sale. Pomieszczą 300 gości biznesowych. Nowoczesne wyposażenie, Internet i wiele udogodnień dla gości. Profesjonalna obsługa do pomocy przy każdym spotkaniu biznesowym. Każda impreza firmowa będzie dopięta na ostatni guzik.

Lokalizacja 

Hotel zlokalizowany w przepięknej okolicy. Wśród łąk i lasów. Blisko do Warszawy. Bardzo łatwy dojazd. Wszędzie blisko. Goście mogą skorzystać z rekreacji na świeżym powietrzu. Nie ma tu czasu, aby się nudzić. Jest zarówno super miejsce na wyjazd biznesowy jak również w celach turystycznych z całą rodzina.

Hotel Zamek Pułtusk ( Dom Polonii )
Pułtusk (mazowieckie)
Hotel Zamek Pułtusk ( Dom Polonii )

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel z szeroką bazą konferencyjno szkoleniową. Posiada bardzo dużo sal do spotkań biznesowych. Wszystkie wyposażone w niezbędny sprzęt i szerokopasmowy Internet. Obsługa pomaga w organizacji szkolenia. Jest to idealne miejsce na duże spotkania konferencyjno szkoleniowe jak również mniejsze kameralne spotkania.    

Lokalizacja 

Hotel zlokalizowany jest bardzo pięknej, malowniczej okolicy miasta Pułtusk.. Dookoła rozpościera się rzeka. Historyczne miejsce. Zamkowy klimat.  Wszystko wygląda bardzo imponująco. Łatwy jad. Wszędzie blisko. Idealne miejsce na odpoczynek nad wodą. Cisza, las, zieleń i spokój. Super miejsce do odpoczynku o każdej porze roku.
 

Aktualności z Polski

Ostatnio zaktualizowane obiekty

Nasi partnerzy

PFR Logo