img

Hotel Arłamów prezentuje kolejne atrakcje

Fot. www.freedigitalphotos.net

Kolejnym elementem wielkiej układanki kompleksu hotelowo-konferencyjno-sportowego Arłamów, który został już ukończony, jest ściana wspinaczkowa zbudowana w hali tenisowej. I jest to jedna z najwyższych i największych ścian wspinaczkowych jakie powstały w zamkniętych halach na terenie Polski.

hotel_arlamow

Jeśli chcesz zorganizować konferencję i nie możesz się zdecydować na konkretny obiekt sprawdź zestawienie obejmujące sale konferencyjne w województwie podkarpackim. Jest tam aż 87 obiektów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

U podstawy ściana ma blisko 18 metrów szerokości, zaś jej wysokość sięga także 18 metrów w najwyższym miejscu. A to całe 6 pięter! Łącznie ściana ma ok. 350 mkw. powierzchni do wspinania.Tak więc ściana jest już gotowa, ale oczywiście do użytkowania wejdzie z chwilą oddania do użytku całego kompleksu.

Jak informowaliśmy już kompleks, który powstał w miejscowości Arłamów, na powierzchni 140 ha, zostanie otwarty w listopacie br. Obiekt obejmuje hotel, centrum sportowe i rekreacyjne. Przy kompleksie zlokalizowane jest również lotnisko dla helikopterów i samolotów pasażerskich.

Stanowisko dyrektora hotelu objął Artur Trukawiński, pełniący ostatnio funkcję dyrektora hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. Nowy hotel Arłamów zaoferuje 255 pokoi, głównie dwuosobowych, pokoje o podwyższonym standardzie oraz apartamenty. Obiekt odda do dyspozycji również specjalnie urządzone pokoje dla najmłodszych, z fachową opieką oraz pomieszczenia dla starszych dzieci, z komputerami i grami.

jezioro_województwo_podkarpackie

Data publikacji: 22.11.2013

Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

Nasi partnerzy