img

Rozbudowano Hotel Nowy Dwór w Świlczy

Fot.: www.hotelnowydwor.pl

Hotel w Świlczy

Trzygwiazdkowy Hotel Nowy Dwór w Świlczy koło Rzeszowa został rozbudowany o pion odnowy biologicznej. Teraz w nowoczesnym, hotelowym SPA & wellness można odpocząć korzystając z nowo otwartego basenu, sali fitness, strefy saun czy strefy chłodzenia.

hotel_konferencyjny_w_świlczy

Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór to komfortowy obiekt, położony w pobliżu stolicy Podkarpacia – Rzeszowa. Hotel oferuje 83 pokoje oraz 4 apartamenty, w których znajdzie się miejsce dla 150 gości. W hotelu udostępnione są pokoje jedno- i dwuosobowe w typie Economy, Standard oraz Deluxe. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni całego świata. W obiekcie znaleźć można także 5 klimatyzowanych i w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny sali konferencyjnych. Są one w stanie pomieścić od 10 do 350 gości, a jednorazowo we wszystkich sala zgromadzić się może aż 650 osób. Po trudach konferencji warto odpocząć w nowo otwartym wellness & SPA.

Sale konferencyjne w województwie podkarpackim

Jeśli chciałbyś zorganizować konferencję w tym województwie sprawdź zestawienie miejsca konferencyjne w województwie podkarpackim. Jest to region bardzo dobry na takie wydarzenia, mamy do wyboru aż 87 obiektów w malowniczej okolicy. O tym jak piękne jest Podkarpacie świadczą zdjęcia poniżej.

rzeszów_województwo_podkarpackie

bieszczady_województwo_podkarpackie

Data publikacji: 06.02.2014

Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

Nasi partnerzy