img

Trzecia gwiazdka dla hotelu pod Rzeszowem

Fot.: www.hotelodeon.eu

Hotel Odeonhotel_odeonOd 6 marca Hotel Odeon leżący w Boguchwale koło Rzeszowa może posługiwać się trzygwiazdkową kategoryzacją. Hotel Odeon to kameralny obiekt – swoim gościom oferuje 40 miejsc noclegowych w 13 pokojach o różnych standardach (w tym pokoje de luxe). Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu. Na terenie obiektu działa również restauracja, serwująca smaczne śniadania, obiady i kolacje.

Sale konferencyjne w hotelu Odeonkonferencje_hotel_odeonW Hotelu Odeon znajduje się również 5 klimatyzowanych sal konferencyjno-bankietowych, idealnych do organizacji w nich zarówno imprezy towarzyskiej (komunie, wesela, chrzciny), jak również spotkania biznesowego. Sale w Hotelu Odeon mogą pomieścić od 20 do nawet 250 osób. Po trudach konferencji lub spotkania biznesowego można zrelaksować się w hotelowym SPA, które oferuje szeroką gamę zabiegów i atrakcji, m. in. łaźnie parowe, sauny, studio masażu, basen czy tepidarium.

Województwo podkarpackie - Sale konferencyjneWojewództwo podkarpackie jest regionem bardzo bogatym w przestrzeń konferencyjną, znajdziemy tam ponad 80 obiektów, w których możemy zorganizować swoje wydarzenie. Sprawdź pełną listę hotele na konferencje podkarpackie i wybierz spośród obiektów o różnym standardzie ten idealnie dopasowany do potrzeb uczestników. boguchwała_województwo_podkarpackie

Data publikacji: 16.04.2014

Nasi partnerzy

PFR Logo