Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Hotel Galicja Ulanów

Ulanów (podkarpackie)

Miejsca noclegowe 80
Ilośc sal 200

Blue Diamond Active SPA*...

Trzebownisko (podkarpackie)

Miejsca noclegowe 142
Ilośc sal 220

Stanica Kresowa Chrepti...

Lutowiska (podkarpackie)

Miejsca noclegowe 60
Ilośc sal 60

Hotel Jarosław

Jarosław (podkarpackie)

Miejsca noclegowe 110
Ilośc sal 180

Woj.podkarpackie - 99 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Galicja Ulanów
Ulanów
Hotel Galicja Ulanów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Galicja to miejsce wręcz stworzone do spotkań biznesowych na wysokim poziomie. Dysponuje on 4 salami konferencyjnymi, które można dowolnie łączyć oraz aranżować. Pomieszczenia mają nowoczesne wyposażenie posiadając zarówno wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie jak i rzutnik slajdów, białą tablicę oraz szybkie Wi-fi. Nad odpowiednią organizacją oraz warunkami przeprowadzania spotkań czuwa koordynator, który pomaga wznieść się efektywności konferencji na maksymalny możliwy poziom. Wartymi uwagi są dodatkowe atrakcje takie jak siłownia, bilard czy sauna, które pozwolą na relaks w przerwie od pracy oraz w integracji spotykających się grup. O wysokiej jakości wyżywienie dba zaplecze gastronomiczne.

Lokalizacja

Hotel Galicja znajduje się w spokojnym Ulanowie w pobliżu rzek Tanew i San jednocześnie będąc dobrze skomunikowanym z resztą województwa, a samochody gości przebywają na bezpiecznych parkingach strzeżonych. Cisza oraz bliskość natury zapewniają komfortową i wydajną pracę.

Blue Diamond Active SPA****
Trzebownisko
Blue Diamond Active SPA****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Blue Diamond Active Spa to nowoczesne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych na wysokim poziomie. Zapewniają to 3 świetnie wyposażone sale konferencyjne z możliwością dowolnej aranżacji mogące pomieścić nawet do 220 osób. Dysponują wysokiej klasy sprzętem multimedialnym, regulacją temperatury, najnowszym oświetleniem i nagłośnieniem oraz dostępem do szybkiego internetu. Warta uwagi jest również obecność kameralnych przeznaczonych na spotkania w mniejszych grupach oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. W przerwach między konferencjami możliwy jest aktywny relaks na siłowni, basenie lub kortach tenisowych lub spokojniejszy w saunie czy w drink barze. Spa posiada również szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych i masaży oraz oczywiście bogatą ofertę noclegową w komfortowych i przestronnych pokojach. Możliwy jest również pobyt w apartamentach Premium z dodatkowym wyposażeniem

Lokalizacja

Blue Diamond Active Spa jest świetnie skomunikowane, gdyż znajduje się w pobliżu autostrady A4 i w niedużej odległości od lotniska. Jednocześnie ośrodek zlokalizowany jest delikatnie na uboczu zapewniając spokój i komfortowy pobyt.

Pałac Polanka
Krosno
Pałac Polanka

Zaplecze konferencyjne obiektu

4 świetnie wyposażone w sprzęt sale sprawiają, że Pałac Polanka to idealne miejsce na organizację konferencji. Mają one dostęp do wszystkich potrzebnych podczas konferencji technologii oraz mediów w tym m.in. są klimatyzowane, dysponują odpowiednim nagłośnieniem, posiadają rzutniki oraz dostęp do internetu. Istotną zaletą jest również obecność strzeżonego, bezpłatnego parkingu. Dzięki pakietom biznesowym możliwe jest poznanie regionalnej kuchni dzięki wysokiej klasy zapleczu gastronomicznego oraz nocleg w ofercie wraz z wynajmem sal. Wieczorem można zrelaksować dzięki atrakcjom takim jak spa, sauna czy bilard. Wszystkie te cechy pozwalają na organizację w Pałacu Polanka produktywnych konferencji w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Pałac Polanka to hotel w zabytkowym pałacu w spokojnej dzielnicy Krosna, jednakże niedaleko drogi krajowej nr 26. Malownicza okolica oraz kontakt z naturą sprawiają, że to miejsce nie tylko do odpoczynku, ale również refleksji a tym samym też owocnej pracy.

Stanica Kresowa Chreptiów
Lutowiska
Stanica Kresowa Chreptiów

Zaplecze konferencyjne obiektu

Stanica Kresowa to piękne dzieło architektury zabytkowej. Obiekt posiada elegancką salę konferencyjną mogącą pomieścić 60 osób, a na gości czeka bezpieczny parking. Pomieszczenie ma całe potrzebne wyposażenie takie jak projektor, sprzęt komputerowy oraz wysokiej klasy nagłośnienie, a także posiada swój unikalny charakter nadany przez wyjątkową aranżację. Oferta noclegowa obejmuje pokoje 1 i 2 osobowe oraz apartamenty. Ich wnętrze wypełniają nowe stylowe meble oraz telewizor wraz z lodówką. Restauracja również nie odstaje klimatem i wystrojem nawiązującym do XVII-wiecznych dworów. Ponadto można w niej delektować najlepszymi daniami kuchni staropolskiej i podkarpackiej a także skorzystać ze wspaniałej i bogatej oferty trunków. Warto również zwrócić uwagę na znajdujące się w obiekcie wyposażenie do fitnessu.

Lokalizacja

Stajnia Kresowa umiejscowiona jest w sercu malowniczych Bieszczad w pobliżu Jeziora Solińskiego. Piękna i spokojna okolica zapewnia zarówno wydajną pracę jak i możliwość aktywnego wypoczynku. Bliskość Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej zapewnia natomiast bezproblemowy dojazd.

Hotel Jarosław
Jarosław
Hotel Jarosław

Zaplecze konferencyjne obiektu

W sercu Podkarpacia znajduje się Hotel Jarosław dysponujący 5 ekskluzywnymi salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić 60, 70, 100 lub nawet 180 osób. Cechują się one majestatycznym wyglądem, świetnym oświetleniem oraz całym potrzebnym wyposażeniem takim jak projektory, Wi-fi oraz wysokiej jakości nagłośnienie. Goście mają dostęp również do strzeżonego parkingu oraz usług gastronomicznych o dużej różnorodności dań kuchni polskiej i światowej wysokiej jakości, które w połączeniu z bogatą ofertą win zapewniają niezapomniane odczucia. Warto zwrócić uwagę także na obecność udogodnień dla niepełnosprawnych oraz zróżnicowaną ofertę noclegową w stylowych, przestronnych pokojach o wysokim standardzie.

Lokalizacja

Hotel mieści się w malowniczym Jarosławcu, który jest świetnie skomunikowany z resztą województwa podkarpackiego. Spokojna okolica połączona z komfortem i stylem poprawia efektywność i zwiększa satysfakcję czerpaną z przeprowadzonych w Hotelu Jarosław spotkań.

Dwór Kombornia Hotel & SPA****
Korczyna k/Krosna
Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Zaplecze konferencyjne obiektu

Dwór Kombornia to malownicza, zabytkowa ziemiańska siedziba, która posiada w swoim Centrum Konferencyjnym aż 6 komfortowych sal, które w zależności od konfiguracji mogą pomieścić do 250 osób. Cechują się one nowoczesnym wyposażeniem, takim jak wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie a także rzutnik, ekran, flipchart i tablica sucho-ścieralna. Ważnym elementem jest również szybki internet bezprzewodowy. Na gości czeka również rozbudowana strefa relaksu, która   
pozwoli na wypoczynek po spotkaniach biznesowych oraz pozwoli na spędzenie miłych chwil.
Zawiera ona m.in saunę oraz spa, zaś goście konferencyjni mają specjalne oferty na korzystanie z nich. Otrzymują oni również dostęp do korzystnych cen noclegów oraz specjalnie tworzone menu.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się w miejscowości Korczyna koło Krosna łącząc w sobie bliskość natury i spokój oraz w połączeniu ze strzeżonym parkingiem i bliskości drogi E371 wygodę dojazdu samochodem.

Litewska 33 B, Rzeszów

tel. +48 17 740 38 70

ul. Zamkowa 22, Baranów Sandomierski

tel. 15 811-80-39

Krasiczyn 179, Krasiczyn

tel. 16 671 83 12

Chotowa 87c, Grabiny

tel. 14 670 65 00

Arłamów 1, Ustrzyki Dolne

tel. 13 443 10 00

ul. Grottgera 28 (vis-à-vis Train Station), Rzeszów

tel. +48 17 852 72 66, 17 740 16 16

ul. Grottgera 28, Rzeszów

tel. 17 740-31-31

ul.Dworska 13, Polańczyk

tel. 48 13 469 23 06

ul.Białogórska 47, Sanok

tel. 13 46 46 505

k, Krasiczyn

tel. (0-16) 671 83 21

Bolestraszyce 153, Przemyśl

tel. 739 039 039, 739 049 049

ul. Piwarskiego 26, Iwonicz Zdrój

tel. 13 43 503 11

woj. podkarpackie - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy