img

Otwarcie Hotelu Matecznik przełożone

Fot.: www.hotelmatecznik.pl

Niedawno pisaliśmy o nowym hotelu, który miał zostać otwarty w Puszczy Białowieskiej na początku maja. Dziś już wiadomo, że Hotel Matecznik – bo tak nazywa się ów obiekt – przełożył swoje otwarcie o co najmniej kilka tygodni. Najwcześniej Hotel Matecznik otworzy swoje podwoje dla gości dopiero pod koniec maja. Jak będzie wyglądał ten interesujący obiekt konferencyjny?

Hotel Matecznik zlokalizowany został w Białowieży. Swoim gościom będzie oferował 35 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych pokoi (w tym apartamenty) z dostępem do bezprzewodowego internetu. Obiekt został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie będzie działała Restauracja Dobrochoczy, serwująca dania kuchni regionalnej oraz zielarnia. Niewątpliwą atrakcją hotelu ma być również centrum wellness & SPA, w którym będzie można skorzystać z basenu, sauny, masaży, kapsuły antygrawitacyjnej czy z groty solnej.

Hotel Matecznik będzie obiektem przystosowanym do organizacji w nim imprez okolicznościowych oraz konferencji. Do dyspozycji gości oddane zostaną: dwie sale restauracyjne, salka VIP oraz dwie sale konferencyjne, wyposażone m. in. w projektory, ekrany projekcyjne, flipcharty czy profesjonalne nagłośnienie. Sale Hotelu Matecznik umożliwią organizację eventu dla od 13 do nawet ponad 140 osób.

Data publikacji: 07.05.2014

Nasi partnerzy