img

Eventy konferencyjne w Hotelu Pod Lipami w województwie pomorskim

Doskonała lokalizacja, świetnie wyposażona sala konferencyjna oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że hotel „Pod Lipami” to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, firmowej imprezy integracyjnej czy eventu dla klientów. Hotel położony jest w odległości 8 kilometrów od centrum Gdańska, jest świetnie skomunikowany z miastem, a jednocześnie znajduje się nieco na uboczu, z dala od największych ulic. Dzięki temu uczestnicy konferencji mają zapewnione kameralne warunki, spokój i piękne otoczenie przyrody.

Wszystkie obiekty z tego rejonu można obejrzeć na - hotele posiadające sale na konferencje w województwie pomorskim.

Sale konferencyjne w Hotelu Pod Lipami

Organizacja konferencji w hotelu „Pod Lipami” to propozycja dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości obsługi oraz świetnym standardzie i wyposażeniu sali. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna, która pomieści 110 osób oraz sala restauracyjna na 90 osób. Duża, nowoczesna i przestronna sala konferencyjna zapewnia uczestnikom konferencji komfortowe warunki pracy. Jest jasna, przestronna, posiada wydajną klimatyzację oraz świetnie zaprojektowane oświetlenie. Sala wyposażona jest w podstawowy sprzęt konferencyjny, między innymi projektor multimedialny, ekrany, nagłośnienie oraz bezprzewodowy internet, darmowy dla wszystkich uczestników wydarzenia. W razie potrzeby jest również możliwość zaciemnienia pomieszczenia.Oferta wynajmu sali konferencyjnej dostosowana jest do potrzeb organizatorów i obejmuje: wynajem sali, dostęp do sprzętu multimedialnego, a także przerwę kawową lub lunch serwowany w hotelowej restauracji. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z możliwości noclegów w bardzo korzystnych cenach, a także ze wszystkich oferowanych przez hotel atrakcji. Jeśli poszukują Państwo miejsca do zorganizowania konferencji na wysokim poziomie, hotel „Pod Lipami” spełni oczekiwania w stu procentach. To idealna lokalizacja zarówno na jednodniowe wydarzenie, jak i na kilkudniowy event. Imprezy konferencyjne zorganizowane w tak komfortowych warunkach z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Kameralna sala konferencyjna w hotelu Amber nad morzem

Organizacja konferencji i szkoleń w Hotelu Amber w Gdańsku to propozycja dla klientów poszukujących wysokiej jakości usług, doskonałej lokalizacji i profesjonalnej obsługi. Nowoczesne, funkcjonalne centrum konferencyjne oferuje jasne, przestronne sale szkoleniowe, które mogą pomieścić nawet 200 osób. Oferta centrum konferencyjnego jest bardzo elastyczna, a jego obsługa zapewnia jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W hotelu można organizować duże eventy i konferencje na kilkaset osób, jak i niewielkie szkolenia czy spotkania biznesowe.

Oferta biznesowa Hotelu Amber

Sale konferencyjne rozmieszczone są na różnych piętrach, dzięki czemu jednocześnie może odbywać się kilka wydarzeń, a ich uczestnicy będą mieli zapewniony komfort, spokój oraz kameralne warunki do pracy. W zależności od potrzeb klientów, w każdej sali można zorganizować ustawienie krzeseł na wiele sposobów, jest również możliwość zorganizowania bankietów stojących oraz siedzących. W przypadku organizacji kameralnych konferencji i szkleń na niewiele uczestników, można również podzielić większą salę na kilka mniejszych za pomocą ścianek działowych. Na życzenie organizatora hotelowa restauracja zaserwuje obiad, lunch lub poczęstunek w przerwie kawowej.Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Amber są świetnie wyposażone, posiadają wysokiej jakości oświetlenie oraz możliwość zaciemnienia, a także mają funkcjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Sale wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, jest również możliwość podłączenia własnego sprzętu organizatora. Jeżeli dodamy do tego doskonałe położenie, wygodny dojazd oraz sporo miejsc parkingowych, Hotel Amber to miejsce konferencyjne, które z pewnością spełni oczekiwania klientów i pozwoli na zorganizowanie imprezy na najwyższym, światowym poziomie. Położenie centrum konferencyjnego niedaleko morza to dodatkowy atut, który z pewnością spodoba się uczestnikom poszukującym chwili relaksu pomiędzy spotkaniami. Hotel umożliwia rezerwację online, co ułatwi zaplanowanie wydarzenia w dogodnym terminie.

Zobacz obiekty, które mają w swojej ofercie sale na spotkania biznesowe nad morzem

Data publikacji: 16.07.2019

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy