img

Gwiazda Morza – ogromny popyt na nadmorski luksus

Wysoki poziom sprzedaży pokoi, sięgający 25 %, osiągnięto w hotelu Gwiazda Morza Spa & Sport Resort. Taki wysoki wynik to suma sprzedanych już miejsc oraz dokonanych rezerwacji. Większość pokoi została wyłączona z oferty sprzedaży.

Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport powstaje w niedalekiej odległości, bo zaledwie 120 metrów, od morza w Hallerowie, dzielnicy Władysławowa. Będzie to najbardziej prestiżowy ośrodek w województwie pomorskim. Zaplanowano dwupoziomowe SPA, kompleks saunarium, strefa rekreacyjną i sportową oraz basen infinity na dachu hotelu. Przewidziano także, plażę z restauracją, beach bar, strefą rekreacyjną i wypoczynkową, a dla gości biznesowych przygotowano nowoczesne centrum konferencyjne na 250 osób.

- Przeważającą część nabywców stanowią właściciele apartamentów z dwóch budynków aparthotelu, oddanych do użytku w latach 2013 i 2015 - mówi Agnieszka Łuczak, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu.


Gwiazda morza


Wnętrza obiektu zaprojektowane zostały przez krakowską pracownię Iliard, która tworzy projekty hoteli również poza granicami Polski.

Klienci kupujący tu apartamenty zwracają uwagę na ogromny potencjał hotelu, który nie ma alternatywy w tej części polskiego wybrzeża. Pokoje hotelowe dostępne są w sprzedaży w modelu condo, gwarantującym nabywcom zysk na poziomie 7 proc. przez 15 lat, z możliwością przedłużenia do lat 20.

Władysławowo to obecnie jeden z najbardziej obleganych polskich kurortów, jednak do chwili obecnej nie doczekał się oferty rekreacyjnej i wypoczynkowej na wysokim europejskim poziomie.

- Pokoje w naszych budynkach aparthotelowych cieszą się wysokim obłożeniem, dzięki wysokiemu standardowi, którego turyści coraz częściej poszukują nad polskim morzem. –podsumowuje pani Agnieszka.

Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport ma szansę stać się obiektem na miarę europejskich perełek nadmorskich.


Data publikacji: 20.09.2018

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy