img

Hotel Beethoven z atrakcyjnym pakietem konferencyjnym

www.hotelbeethoven.pl

Jesień jest najlepszym okresem na szkolenia i konferencje. Stając naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych Hotel Beethoven*** przygotował specjalną ofertę. Decydując się na rezerwację minimum 10 pokoi otrzymujemy salę szkoleniową gratis. Jednocześnie obiekt gwarantuje najwyższy standard usług i spełnienie wymagań gości.

Hotel Beethoven jest nowoczesnym i kameralnym obiektem, który cechuje się wyjątkową atmosferą. Hotel zapewnia pełen profesjonalizm obsługi oraz zachowanie dyskrecji. Obiekt wyróżnia się zamiłowaniem do muzyki, która z pewnością zapada w sercach wszystkich gości.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Bethoven idealnie sprawdza się podczas szkoleń i spotkań biznesowych. Doświadczony personel obiektu dba o zapewnienie najwyższego poziomu oraz standardów obsługi, przy jednoczesnej realizacji życzeń gości. Hotel udostępnia dwie sale konferencyjne o metrażach wynoszących po 43 mkw każda. Pomieszczenia umiejscowione są na pierwszym i drugim piętrze obiektu. Sale mogą pomieścić do 45 gości. Pomieszczenie położone wyżej oferowane jest również z sąsiadującym tarasem, z którego roztacza się piękny widok na Stare Miasto.

Data publikacji: 01.12.2017

Nasi partnerzy

PFR Logo