img

Ośrodek konferencyjny Hotel Pod Orłem na Kaszubach

Centrum konferencyjno-szkoleniowe w Hotelu Pod Orłem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli poszukują Państwo doskonale rozwiniętego ośrodka, w którym można zorganizować dowolne szkolenie, event, konferencję czy wydarzenie branżowe, oferta Hotelu Pod Orłem będzie idealna w stu procentach.

Zobacz także hotele w których ofercie jest sala na spotkanie konferencyjne nad morzem

Spotkania Biznesowe w Hotelu pod Orłem na pomorzu

W centrum konferencyjno-szkoleniowym znajdują się trzy duże, przestronne sale konferencyjne o różnej wielkości, dzięki czemu można tu zorganizować zarówno wydarzenie na światową skalę, jak i niewielki, kameralny event. Wszystkie sale konferencyjne są doskonale wyposażone, posiadają wygodne krzesła i stoły, dopasowane oświetlenie oraz nagłośnienie. W salach znajduje się wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt multimedialny. Do dyspozycji organizatorów konferencji są między innymi: przenośne duże ekrany, mikrofony bezprzewodowe, projektory oraz inne niezbędne urządzenia potrzebne do zorganizowania profesjonalnego wydarzenia. Każda sala jest klimatyzowana oraz ogrzewana, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas organizacji konferencji zarówno latem, jak i zimą.Organizatorzy konferencji w Hotelu Pod orłem mają również możliwość skorzystania z bogatego, profesjonalnego zaplecza gastronomicznego. Hotelowa restauracja jest w stanie zorganizować bankiet czy przyjęcie na większą skalę, a także zapewnić obiad, lunch bądź poczęstunek w czasie przerw kawowych. Hotel doskonale sprawdzi się zarówno do organizowania jednodniowych wydarzeń, jak i kilkudniowych spotkań branżowych. Ośrodek położony jest w świetnej lokalizacji z dogodnym dojazdem, posiada duży parking, mogący pomieścić wiele aut. Uczestnicy konferencji mają też możliwość korzystania z bogatego pakietu usług dodatkowych i atrakcji oferowanych przez hotel, między innymi hotelowego spa. Korzystanie z oferty centrum konferencyjno-szkoleniowego w Hotelu Pod Orłem to gwarancja zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie, które z pewnością przypadnie go gustu uczestnikom.


Zobacz także Hotel Aubrecht, który jest świetnym miejscem na konferencję w województwie pomorskim

Położony w samym sercu Kaszub Hotel Aubrecht to propozycja zarówno dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku, jak i dla klientów biznesowych, którym zależy na zorganizowaniu konferencji na najwyższym poziomie. Doskonałe położenie, wygodny dojazd, a także świetnie wyposażone centrum konferencyjne to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta konferencyjna Hotelu Aubrecht

Oferta dla biznesu w Hotelu Aubrecht to dwie duże, przestronne sale konferencyjne, które są przystosowane zarówno do organizacji dużych konferencji na kilkaset osób, jak i mniejszych wydarzeń. Duża sala o powierzchni 235 metrów kwadratowych pozwala na jej modułowe podzielenie na kilka mniejszych pomieszczeń. Takie rozwiązanie umożliwia między innymi organizowanie spotkań w grupach czy mniejszych szkoleń. Nowoczesny wystrój każdej sali, wygodne meble oraz piękne otoczenie przyrody widoczne tuż za oknem sprawią, że każda konferencja upłynie w miłej i przyjemnej atmosferze. Sale konferencyjne są klimatyzowane, świetnie oświetlone, posiadają profesjonalny system nagłośnieniowy, a także wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji organizatorów konferencji są: ekrany multimedialne, projektory oraz rzutniki. Istnieje również możliwość zaciemnienia sali. Uczestnicy konferencji mogą też korzystać z darmowego, bezprzewodowego dostępu do internetu.Organizatorzy konferencji w Hotelu Aubrecht mogą również skorzystać z oferty hotelowej restauracji. Bogate oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne pozwala na przygotowanie biznesowego lunchu, obiadu dla uczestników konferencji, a także poczęstunku w trakcie przerw kawowych. W hotelu można zorganizować zarówno jednodniowe wydarzenie, jak i kilkudniową konferencję z zapewnionymi noclegami oraz możliwością korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji. Centrum konferencyjne w Hotelu Aubrecht pozwala na zorganizowanie wydarzenia w stu procentach dopasowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Pełną listę obiektów z tego województwa można znaleźć na - hotele na szkolenia i konferencje na pomorzu.


Data publikacji: 16.07.2019

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy