img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem

Olivia Star Top
Adres: ul. Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk
Największa sala konferencyjna:350
Liczba miejsc noclegowych: 0

Olivia Star Top
Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem


Olivia Star Top to nowoczesny obiekt konferencyjny znajdujący się w doskonałej lokalizacji w samym centrum Gdańska. To ogromna przestrzeń biurowa, w której skład wchodzi centrum konferencyjne złożone z 5 sal o różnicowanej powierzchni, które można łączyć, tworząc przestrzeń idealnie dopasowaną do konkretnych potrzeb. Obiekt specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń, dużych wydarzeń branżowych, eventów i spotkań biznesowych. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, posiada świetne nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych, niezbędnych do zorganizowania każdego wydarzenia. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalną obsługę, szereg dodatkowych udogodnień, a także możliwość skorzystania z oferty dwóch eleganckich restauracji. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w centrum Gdańska, Olivia Star Top pod każdym względem spełni wszystkie oczekiwania.

Hotel Novotel Gdańsk Centrum
Adres: ul. Pszenna 1, 80-749 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba miejsc noclegowych: 300

Hotel Novotel Gdańsk Centrum
Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem


W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na konferencje i szkolenia warto sprawdzić ofertę gdańskiego Hotelu Novotel położonego niemal w samym centrum Gdańska. Nowoczesny obiekt, doskonała lokalizacja oraz rozbudowana oferta dla klientów biznesowych to gwarancja, że organizatorzy konferencji znajdą miejsce idealne na każde wydarzenie. W hotelu znajduje się 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Niektóre sale można łączyć, uzyskując znacznie większą przestrzeń biznesową. Wszystkie sale są klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają sprawdzone nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny niezbędny do poprowadzenia każdego spotkania. Na terenie obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego, szybkiego internetu. Hotel dysponuje sporą ilością miejsc noclegowych, dzięki czemu nie ma problemu z zakwaterowaniem uczestników w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Oprawę kulinarną wszystkich imprez zapewnia restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, codzienne posiłki, a także eleganckie bankiety i przyjęcia, którymi często kończą się spotkania biznesowe.

Sprawdź inne doskonałe miejsca na konferencje! Konferencje Nad morzem

Hotel Almond Business & Spa
Adres: ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320
Liczba miejsc noclegowych: 250

Hotel Almond Business & Spa
Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem


Hotel Almond to elegancki obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji tuż przy centrum Gdańska. Hotel sprawdza się zarówno jako miejsce do wypoczynku, jak i do biznesowych spotkań. Posiada rozbudowane centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o różnej powierzchni. Sale można połączyć, a także zmieniać ich ustawienie lub wyposażenie, co pozwala dopasować wnętrza do potrzeb klientów biznesowych. Wszystkie sale są klimatyzowane, mają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Znajduje się w nich nowoczesny, funkcjonalny sprzęt multimedialny, który jest niezbędny do poprowadzenia każdego wydarzenia. Hotel oferuje również noclegi w komfortowych apartamentach, co jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku kilkudniowych wydarzeń. Uczestnicy mają wtedy możliwość korzystania z szeregu dodatkowych atrakcji, a także mają wyjątkowo blisko do wszystkich gdańskich atrakcji. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w Gdańsku, w ofercie Hotelu Almond z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Hotel Vestina
Adres: ul. Promenada Gwiazd 30, 72-500 Międzyzdroje
Największa sala konferencyjna: 400

Hotel Vestina
Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem


Tuż przy Wolińskim Parku Narodowym, w Międzyzdrojach, zlokalizowany jest Hotel Vestina – kompleks wypoczynkowo-biznesowy. Doskonała lokalizacja sprzyja organizacji wszelkiego typu wydarzeń firmowych, szkoleń, kursów, konferencji i rozmów handlowych, z wykorzystaniem 5 profesjonalnych sal kongresowo-szkoleniowych, z których największa przystosowana jest dla 400 uczestników. Kompleks oferuje pokoje dwu i wieloosobowe, pokoje rodzinne typu Studio i Apartamenty, rozmieszczone w budynkach Vestina i Rybak. Restauracja Hotelu Vestina słynie z bogatych i urozmaiconych śniadań oraz doskonałych domowych obiadów, na życzenie Gości kuchnia przygotowuje dania spoza karty, potrawy dietetyczne i wegetariańskie, może również przygotować prowiant na dłuższą wycieczkę lub pobyt na plaży. Podczas konferencji, imprez integracyjnych lub biesiad rodzinnych, hotel organizuje liczne imprezy towarzyszące, takie jak zabawa w parku linowym, lekcja golfa na pobliskim polu golfowym, warsztaty kulinarne, pakiety pobytowe w hotelowym SPA czy występy zespołów. Hotel jest doskonale zlokalizowany w spokojnej części miasta 50m od plaży.

Sandra SPA Pogorzelica
Adres: ul. Wojska Polskiego 4, 72-351 Pogorzelica
Największa sala konferencyjna: 350

Sandra SPA Pogorzelica
Sale konferencyjne na ponad 300 osób nad morzem


Kompleks rehabilitacyjno-wypoczynkowy Sandra SPA w Pogorzelicy, to wymarzone miejsce na pobyt zdrowotny, odpoczynek z rodziną oraz miejsce organizacji wydarzeń i kongresów firmowych. Strefa biznesowa hotelu oferuje trzy sale konferencyjno-warsztatowe o łącznej powierzchni ponad 900m2. Dostępne są pomieszczenia idealne podczas niewielkich spotkań biznesowych, szkoleń i kursów pracowniczych czy dużych konferencji przewidzianych nawet dla 350 uczestników. Sale wyposażono w rzutniki, projektory multimedialne, zestawy audio-video i indywidualnie sterowaną klimatyzację. Kompleks może gościć jednocześnie 830 osób w pokojach 1 i 2-osobowych, pokojach rodzinnych, bungalowach wypoczynkowych, letnich pawilonach i komfortowych Apartamentach. Za najlepszą w okolicy gastronomię odpowiada restauracja z domową kuchnią, kawiarnia z własnymi wypiekami, Pub z kręgielnia i słynna Pijalnia Wód. Pobyt w hotelu umili wizyta w Aquaparku z kompleksem basenów zewnętrznych, krytych i termalnych, Salon Odnowy Biologicznej, SPA, korty tenisowe, boiska i duży teren rekreacyjny z miejscami na grilla i ognisko. Ośrodek położony jest w spokojnej okolicy, 50m od piaszczystej plaży.

Data publikacji: 07.07.2021

Nasi partnerzy

PFR Logo