img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie pomorskim

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w województwie pomorskim zachęcamy do sprawdzenia ponad 290 obiektów konferencyjnych na Pomorzu. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa pomorskiego - Gdańsku, zobacz ponad 90 obiektów konferencyjnych - Gdańsk.

W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze obiekty posiadające sale konferencyjne na ponad 300 osób w województwie pomorskim:

 

1. Hotel Kiston & SPA****

Dane teleadresowe:
Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno (pomorskie)
tel. 58 661 12 11
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 56
Zorganizuj konferencję w hotelu Kiston.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kiston położony w samym sercu Kaszub, to miejsce doskonałe na wypoczynek, romantyczny weekend czy wyjazd biznesowy. Na gości czeka tu 56 miejsc noclegowych, a pokoje są wyjątkowo jasne i przestronne. Dla najbardziej wymagających są tu także 4 apartamenty, które są gwarancją wypoczynku najwyższej jakości. Strefa Spa z basenami to miejsce idealne na wieczorny relaks. Nie zapomniano także o rozrywce - tory bilardowe i kręgle to świetny pomysł na odrobinę rywalizacji.

W tym obiekcie są także 4 sale konferencyjne. Mniejsze z nich świetnie sprawdzą się podczas szkoleń czy wykładów do 50 osób. Ale można tu z powodzeniem zorganizować także seminaria czy konferencje nawet dla 300 osób.

Nowoczesne zaplecze techniczne zdecydowanie ułatwia płynny przebieg prezentacji. Sala restauracyjna to świetne miejsca na bankiet dla 60 osób, a doskonałe dania jakie serwuje szef kuchni na pewno przypadną każdemu do gustu. Wieczorową porą warto wybrać się do drink baru, gdzie czekają alkohole z całego świata.

 

2. Hotel Merkury**
[OBIEKT TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY]

Dane teleadresowe:
ul. Objazdowa 8, 83-010 Straszyn (pomorskie)
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 54

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Merkury znajduje się zaledwie 13 km od Gdańska, a jego położenie w spokojnej okolicy stwarza doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Na gości czekają 54 miejsca noclegowe, w pokojach o różnych konfiguracjach. Nie zapomniano o tych, którzy podróżują biznesowo, w każdym pokoje jest wygodne miejsce do pracy, a na terenie hotelu szybki internet bezprzewodowy.

Ten obiekt dysponuje także 2 salami konferencyjnymi. Ta mniejsza do 80 osób sprawdzi się świetnie podczas szkoleń i mniej licznych konferencji. Ta dla 300 osób pozwala zorganizować spore wydarzenia jak prelekcje, wykłady. W zależność od charakteru danego wydarzenie można także dostosować układ krzeseł i stołów. Należy też pamiętać o kwestiach związanych z cateringiem.

Podczas samego szkolenia zawsze sprawdza się bufet kawowy z przekąskami, a po części oficjalnej warto zaprosić gości na kolację w hotelowej restauracji. Jest tu także drink bar, w którym można się raczyć alkoholami i doskonałymi drinkami bez procentów.

 

3. Hotel nad Wisłą***

Dane teleadresowe:
ul. Makowa 7, 83-110 Tczew (pomorskie)
tel. 730 377 270
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Ilość miejsc noclegowych: 95
Dowiedz się o: konferencji w hotelu nad Wisłą.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel nad Wisłą to zdecydowanie obiekt nie tylko nowoczesny, ale także zapewniający luksusowy pobyt na wysokim poziomie. Przestronne pokoje utrzymane w jasnych barwach tworzą dobre warunki do wypoczynku. Baza noclegowa obejmuje 95 miejsc. Dobra lokalizacja w Tczewie, przy trasie do Malborka sprawia, że to też doskonały punkty wypadowy na zwiedzanie.

Nowoczesne i multimedialne sale konferencyjne to miejsce zdecydowanie przyjazne dla biznesu. Warto tu zorganizować nie tylko szkolenia czy konferencje, ale także przyjęcia firmowe czy bankiety. Każda z 5 sal jest wyposażona w wysokiej jakości sprzęty, które gwarantują sprawny przebieg każdego wydarzenia.

Największa z sal - sala tczewska do w układzie teatralnym pomieści aż 500 osób. Mało który hotel dysponuje takimi przestrzeniami konferencyjnymi. Nie można nie wspomnieć o hotelowej restauracji, która przyciąga miłośników dobrego jedzenie z okolicy.

 

4. Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo

Dane teleadresowe:
ul. Płaczewska 1, 83-200 Koteże (pomorskie)
tel. 606 322 858
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 130
Zapoznaj się z: ofertą konferencyjną Ośrodka Wypoczynkowego Płaczewo.

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo znajduje się nad jeziorem Płaczewskim, które przyciąga miłośników sportów wodnych, a także wszystkich, którzy szukają chwili wytchnienia od miasta. Do użytku gości oddane jest 19 pokoi, w nowoczesnym i bardzo eleganckim stylu. Poza pokojami są tu także 6-osobowe domki wyposażone w aneksy kuchenne, a także kominek, który tworzy tu fantastyczny klimat. W ośrodku jest także sauna oraz bilard. Okolica zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek.

Tutejsza sala bankietowa dla 350 osób to miejsce, które świetnie się sprawdzi podczas konferencji, szkoleń. To też doskonała przestrzeń na firmowe imprezy, przyjęcia świąteczne. Sala jest wyposażone w nowoczesne zaplecze audiowizualne i nagłośnienie.

Na terenie całego ośrodka jest internet bezprzewodowy. Podczas konferencji warto skorzystać z bufetu kawowego, który można wzbogacić o słone i słodkie przekąski czy świeże owoce. Z kolei dania restauracyjne świetnie sprawdzą się na lunch czy kolację. Przyrządzane z świeżych i lokalnych produktów na długo zostaną w pamięci.


Data publikacji: 05.10.2022

Nasi partnerzy