img

Hotel Almond oferuje klimatyczną strefę Wellness dla gości konferencyjnych

Strefa Wellness w Hotelu Almond

Coraz częściej w czasie podróży cenimy sobie możliwość relaksu wieczorową porą. W ciągu dnia czas na ogól spędzamy albo na pracy, albo na zwiedzaniu okolic. Strefa Welleness w Hotelu Almond na prawdę robi wrażenie. Poza strefą wodą, z basenem w klimatycznym otoczeniu cegły jest tu o wiele więcej atrakcji.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Bicze wodne idealnie złagodzą napięcie zgromadzone w mięśniach po całym dniu podrózy czy siedzenia na konferencji. Z kolei sauna i łaźnia parowa maja bardzo pro zdrowotne właściwości, z których coraz częściej i chętniej korzystamy. W tym relaksie pomagają starannie dobrane olejki eteryczne, które się tu unoszą.

Ale to nie wszystko, można tu także pod okien instruktora uczestniczyć w zajęciach aqua aerobiku czy jogi. Poza tym oferowane są tu liczne zabiegi na twarz i ciało, z których chętnie korzystają także panowie. Taki zabieg to dobra okazja do wyróżnienia pracownika, czy jako motywacje do dalszej pracy. To dobre miejsce na prawdziwy wypoczynek. 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Strefa Wellness w Hotelu Almond

 

Baza noclegowa i konferencyjna w Hotelu Almond

W tym obiekcie można zorganizować wydarzenia nawet dla 320 osób. Mało który hotel dysponuje tak dobrą strefą konferencyjną jaka jest tu. Sal przeznaczonych na różne konferencje czy szkolenia jest aż 9, a także z nich jest elegancka i nowocześnie wyposażona. Nie brakuje w nich nowoczesnych sprzętów, które przydadzą się podczas warsztatów czy konferencji.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli planujesz mniej liczne spotkania, to idealnie nadają się do tego klimatyczne sale dla od 10 do 40 osób. Warto też wspomnieć o zapleczu noclegowym. Pokoje są bardzo jasne przytulne. Nienachalne barwy tworzą tu świetną przestrzeń do pracy, ale przede wszystkim do wypoczynku.

W pokojach znajdują się liczne udogodnienia takie jak zestawy do parzenia kawy i herbaty, sejf, minibar. Nie zapomniano też o miejscu do pracy. W łazienkach czekają miękkie ręczniki, zestaw kosmetyków, suszarka.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Konferencje w Hotelu Almond

 

Na co zwrócić uwagę podczas organizacji konferencji?

Każdy chce, żeby organizowane przez niego konferencja była atrakcyjna dla uczestników. Składa się na to, nie tylko sama tematyka i treści jakie są poruszane podczas wydarzenia, ale tak na prawdę na odbiór wpływa całokształt. Podczas organizowania takiego wydarzenia warto zwrócić uwagę na sam dobór miejsca.

Sale konferencyjne powinny stwarzać dobre warunki do pracy - choćby poprzez nowoczesne wyposażenia, jasne barwy i dobre zaplecze techniczne. Warto tez, aby w tym samym miejscu była baza noclegowa. To bardzo ważne, jeśli planujemy zaprosić gości z innych miast.

Lokalizacja powinna być jednocześnie pełna atrakcji, ale także taka, aby każdy mógł tam dotrzeć bez problemu. Nie zapominajmy też o kwestiach związanych z cateringiem i atrakcjami w czasie wolnym. Tu świetnie sprawdzi się taki hotel, gdzie jest strefa Wellness, w której można wypocząć po zakończonym wydarzeniu.


Data publikacji: 16.09.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo