img

Hotel Scandic Gdańsk organizuje konferencje i zapewnia przestrzeń do pracy zdalnej

Coworking Spaces w Hotelu Scandic Gdańsk 

Coworking Spaces w Hotelu Scandic to miejsce, które zapewni Tobie i Twojej niewielkiej firmie spokojną przestrzeń do zdalnej pracy. Dodatkowa sala na spotkanie lub do pracy, biznesowy pokój hotelowy wynajmowana jest na krótki okres czasu. Można zarezerwować dzienny, tygodniowy lub miesięczny pakiet.

TEKST ALTERNATYWNY

W atrakcyjnej cenie oferowane jest śniadanie, szerokopasmowe i niezawodne WiFi, doskonałej jakości sprzęt wideokonferencyjny, kawa i herbata oraz nieograniczona ilość wody mineralnej. Klienci mają również możliwość wydruku dokumentów. Każdy z nich otrzymuje 10% zniżki na jedzenie w sklepiku, restauracji i barze.

Pomimo braku rezerwacji konkretnego miejsca siedzącego hotel Scandic zawsze zapewnia przestrzeń do pracy. W ciszy i spokoju każdy ma możliwość zrealizowania swojego projektu. Dodatkowo w przerwie można nawiązać ciekawe znajomości, które zaowocują w przyszłości. Osoby, które poszukują sali na wyłączność, w ofercie obiektu również znajdą taką opcję. Jednak jest ona uzależniona od dostępności i może być zarezerwowana maksymalnie na 3 godziny

 

Baza noclegowa i konferencyjna w Hotelu Scandic Gdańsk

Położony w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP i zaledwie 30 minut od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, Hotel Scandic Gdańsk to obiekt, który swoim gościom oferuje doskonałą bazę noclegową i konferencyjną w zgodzie z naturą. Uczestnicy licznych spotkań jakimi są konferencje, szkolenia czy wydarzenia branżowe mają do dyspozycji 7 klimatyzowanych, świetnie wyposażonych, nowoczesnych sal konferencyjnych.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym bardzo dużą, elegancką salę bankietową, która może pomieścić do 330 osób. Dostępny w niej sprzęt, jakim jest rzutnik, ekran, flipchart, tablica sucho ścieralna, jest bardzo dobrej jakości. W całym hotelu udostępniony jest szybki, bezprzewodowy Internet. Po ciężkim dniu można wypocząć z jednym ze 143 pokoi.

Hotel poleca pokoje biznesowe, typu junior suite, standard i superior. Nowoczesne pomieszczenia są urządzone w skandynawskim stylu z drewnianą podłogą. Wyposażone są one w telewizor, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów, żelazko i deskę do prasowania. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest elegancka, o wysokim standardzie łazienka

Dowiedz się więcej na temat: konferencji w Scandic Gdańsk oraz pokoi w hotelu Scandic.

 

Którą formę konferencji wybrać: na żywo czy online?

Tradycyjna forma spotkań na żywo powoli odchodzi w zapomnienie. Coraz częściej, dla wygody czy tez komfortu organizowane są konferencje w formie spotkań online. Jest to dobre rozwiązanie, jednak czy też najlepsze? Każdy uczestnik, jak i organizator odnajdzie wady i zalety tych rozwiązań.

TEKST ALTERNATYWNY

W zależności, to czego oczekuje, może zdecydować się on na jedną z tych form. Konferencja na żywo skierowana jest do osób, które lubią bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, często są to spotkania organizowane na terenie całego kraju. Jeśli lubisz podróżować, poznawać nowe miejsca, a bezpośredni kontakt z innym uczestnikiem spotkania jest dla Ciebie bardzo ważny to powinieneś wybrać konferencję na żywo.

Spotkanie online to również sporo zalet. Może w niej wziąć udział znacznie więcej osób, ponieważ nie trzeba organizować podróży. Jest to rozwiązanie czysto ekologiczne. A w dzisiejszych, tak niepewnych czasach, wybierając taką formę spotkania nikt nie musi obawiać się epidemii. Brak kontaktu z nieznanymi osobami pozwala każdemu z uczestników czuć się bezpiecznie. 

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: On Line czy Off Line - jak organizować konferencję?


Data publikacji: 04.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy