img

Hotel Villa Eva dysponuje elegancką przestrzenią na konferencje nawet dla 150 osób

Zaplecze konferencyjne Villi Eva w Gdańsku 

Villa Eva w Gdańsku to świetne miejsce, w którym wiele osób decyduje się na organizację różnego typu wydarzeń branżowych. Obiekt ten wybierany jest bardzo często ze względu na różnorodność sal szkoleniowych, profesjonalne podejście personelu oraz jego świetną lokalizację.

TEKST ALTERNATYWNY

Kompleks hotelowy oddalony jest zaledwie 2 km od Stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz. W niedalekiej odległości, około 10 km od obiektu znajduje się również Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy. W hotelu do dyspozycji gości znajdują się dwie, klimatyzowane sale konferencyjne.

Sala dolna może pomieścić do 60 osób, natomiast sala górna do 150 osób. Obie są świetnie wyposażone. W każdej z nich znajduje się rzutnik, flipchart, ekran, system audio, wi-fi, selektywne oświetlenie. Zgodnie z preferencją gości sale mogą być dowolnie. Na uczestników szkolenia czeka wygodny, bezpłatny parking. W czasie konferencji możliwe jest zorganizowanie bufetu kawowego.  

Zobacz więcej: Konferencje w Villi Eva

 

Klimatyczna restauracja i winiarnia w Villi Eva

Obiekt hotelowy Villa Eva to świetne miejsce, w którym przybyli goście mogą poczuć się w pełni komfortowo. Doskonale przeszkolony personel oraz bardzo dobrze urządzone pomieszczenia sprawiają, że nasi goście chętnie do nas wracają.

TEKST ALTERNATYWNY

Po dniu pełnym ciężkiej pracy, wielogodzinnego wsłuchiwania się w prowadzone wykłady uczestnicy szkolenia mogą skorzystać z lokalu gastronomicznego restauracji w Villi Eva. Klimatyczna restauracja oferuje pyszne, wykonane z najlepszych składników dania sezonowe kuchni polskiej.

Poza tradycyjną kartą dań w ofercie znajdują się również wyjątkowe doświadczenia kulinarne wraz z paringiem w winami. Villla Eva do dyspozycji gości oddaje dwie sale restauracyjne oraz kwiecisty ogród, w którym można spędzić przyjemne chwile w ciepłe dni. Goście, którzy mają ochotę na kieliszek wina mogą spróbować doskonałej jakości trunków. W karcie znajduje się duża różnorodność win z różnych kontynentów. 

Dowiedz się więcej na temat: restauracji i winiarnii Villi Eva

 

Jakie upominki warto przygotować dla uczestników konferencji?

Dobrze skonstruowany pakiet konferencyjny to nie tylko odpowiednia sala i osoba prowadząca, to również zestaw niewielkich upominków, które zaraz po wyjściu z budynku nie wylądują w koszu. Organizatorzy konferencji wyszukują coraz to nowszych przedmiotów, pomysłów jest wiele. Jednak nie wszystkie są godne uwagi.

TEKST ALTERNATYWNY

Gadżety reklamowe to nieodłączny element kampanii promocyjnych. Najczęściej wśród wybieranych produkt są długopisy, notatniki, smycze, kubki z nadrukiem i różnego typu drobne przedmioty. Jednak aby konferencja na długo pozostała w pamięci, warto postarać się o wyjątkowy upominek. Należy wybrać przedmioty praktyczne i funkcjonalne. Wszystko jednak zależy od budżetu jakim dysponuje organizator.

Dobrym pomysłem będzie ładowarka powerbank, pendrive czy odzież sportowa. Przygotowując event warto nawiązać do tematyki spotkania. Dużym uznaniem cieszą się też artykuły dla dzieci, szczególnie polecane są one na konferencję z przyszłymi rodzicami. Dobrze dobrany upominek zwiększy szansę na ponowny udział uczestników w owym wydarzeniu.

Więcej oryginalnych pomysłów na upominki dla uczestników znajdziesz na stronie: Upominki na szkolenia i konferencje


Data publikacji: 04.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy