img

Konferencje blisko plaży w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia zakładki - 100 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami spełniającymi Twoje kryteria w rejonie nadmorskim zobacz 370 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne blisko plaży w Gdańsku:

 

1. Golden Tulip Gdańsk Residence****

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 160, 80-358 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 492
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Golden Tulip.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel gwarantuje wypoczynek na wysokim poziomie. Pokoje są doskonale wyposażone, a jasne barwy i materiały wysokiej jakości sprawiają, że można tu dobrze się zrelaksować. Baza noclegowa to prawie 500 miejsc, jednak z uwagi na spory rozmiar hotelu goście czują się tu swobodnie. Poza pokojami i różnym standardzie, jest tu też 51 apartamentów.

Trzy sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym, to dobre miejsce na szkolenia czy sympozja. Można tu zorganizować event dla 100 osób. Warto też zadbać o serwis kawowy, a wieczorową porą zaprosić uczestników na kolację czy przyjęcie.

W restauracji Patio podawane są sezonowe dania wybitnego Szefa Kuchni. Sporych rozmiarów basen to doskonałe miejsce na relaks po całym dniu.

 

2. Novotel Gdańsk Marina***

Dane teleadresowe:
ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 194
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Novotel Gdańsk Marina.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel oferuje gościom wypoczynek z widokiem na morze. Sam obiekt jest oddalony zaledwie 50 metrów od plaży. W eleganckich pokojach wypoczynek to prawdziwa przyjemność. Są jasne i przestronne, a w luksusowych łazienkach czekają ręczniki i zestaw kosmetyków.

Doskonałe dania z wykorzystaniem lokalnych składników są serwowane w znajdujących się tu 3 restauracjach. Prawdziwy relaks oferuje strefa Spa z basenem, saunami i licznymi zabiegami.

Przestrzeń konferencyjna jest zlokalizowana na poziomie 0, tak aby nie przeszkadzać gościom w pobycie. Łącznie jest tu 5 nowoczesnych sal, a największa jest przeznaczona na szkolenia czy konferencje dla 180 osób. W czasie takich eventów warto skorzystać z serwisu kawowego i lunchu.

 

3. Prawdzic Resort & Conference***

Dane teleadresowe:
ul. Piastowska 198, 80-341 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 171
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Prawdzic.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Coraz chętniej łączy się wyjazdy biznesowe z wspólną integracją. Ten elegancki hotel w Gdańsku oferuje liczne opcje spędzenia czasu. Na gości czekają jasne pokoje o różnym standardzie. Łącznie może tu przebywać 171 gości jednocześnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje apartament z sauną.

Dwie sale konferencyjne to dobre miejsce na szkolenia czy seminaria. Mniejsza jest przeznaczona dla 40 osób, z kolei w Sali Królewskiej z powodzeniem pomieści się nawet 150 osób. Sale są klimatyzowane i posiadają zaplecze multimedialne.

W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni polskiej. A po pracy warto skorzystać z świetnie rozbudowanej strefy basenowej czy relaksu na podgrzewanych leżankach przy tężni solankowej.

 

4. Hotel Orle***

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 300
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Orle.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel znajduje się zaledwie 100 metrów od pięknej plaży w Sobieszewie. Jest nieco oddalony od centrum, ale dzięki temu, nawet w sezonie letnim nie ma tu tłumów na plaży. Na gości czeka tu wiele pokoi, które składają się na 300 osobową bazę noclegową. Jasne i przestronne wnętrza tworzą dobre warunki do wypoczynku.

Część biznesowa to 7 nowoczesnych sal konferencyjnych. Możliwość ich łączenia pozwala na uzyskanie powierzchni, do komfortowej pracy nawet 320 osób.

Jest tu też sporo opcji na spędzenie czasu. Dla miłośników aktywności czekają rowery i boiska. Warto odwiedzić strefę Spa czy wybrać się na kąpiel słoneczną na leśnej łączce.


Data publikacji: 17.03.2023

Nasi partnerzy