img

Nowoczesna sala na szkolenie czy konferencje nad morzem

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej, doskonale wyposażonej sali konferencyjnej nad morzem, świetnym adresem będzie Hotel Orle Centrum Konferencyjne w Gdańsku. Obiekt dysponuje aż 17 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić nawet 320 osób. Obiekt posiada doskonałe zaplecze dla biznesu, wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, przestronne, dobrze zaprojektowane i wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji i spotkań branżowych jest również dostęp do bezprzewodowego, bezpłatnego internetu. Hotel Orle posiada świetną bazę noclegową. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji aż 300 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach. Hotelowa restauracja dba natomiast o profesjonalną oprawę kulinarną wszystkich odbywających się w obiekcie wydarzeń. Można zamówić zarówno proste serwisy kawowe, jak i przygotowanie bardzo wystawnych przyjęć i wieczornych bankietów. Organizacja konferencji w gdańskim Hotelu Orle to gwarancja przygotowania wydarzenia na najwyższym poziomie.

zdjecie

Atrakcje nad morzem

Konferencje odbywające się nad morzem pozwalają na spędzanie czasu wolnego między spotkaniami w bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli wydarzenie odbywa się w Gdańsku, warto w czasie wolnym zajrzeć na gdańską starówkę, pójść na spacer do Fontanny neptuna, poczuć klimat starego Gdańska wraz z jego niewielkimi sklepikami i knajpkami serwującymi lokalne specjały. Będąc w Gdańsku warto również zajrzeć na nabrzeże nad Motławą, odwiedzić Starego Żurawia czy zwiedzić któryś ze statków, które obecnie funkcjonują jako muzea. Nad morzem można również wybrać się do Gdyni do Muzeum marynarki Wojennej i Oceanarium, a także do Sopotu na słynny Monciak oraz na sopockie molo. Uczestnicy konferencji nad morzem mogą spędzać czas zarówno na aktywnym zwiedzaniu, jak i na bardziej leniwym wypoczynku na plaży. Jeśli pogoda jest sprzyjająca warto po prostu wybrać się na którąś z popularnych plaż piaszczystych czy kamienistych i zrelaksować się na samym brzegu morza. To doskonałe rozwiązanie, jeśli w trakcie długiej konferencji potrzebujemy chwili wytchnienia i odpoczynku na łonie natury.

Baza konferencyjna nad morzem

Zaplecze konferencyjne nad morzem to wiele obiektów znajdujących się zarówno w dużych miastach, jak i w niewielkich miejscowościach. Hotele na szkolenia i konferencje posiadają najczęściej po kilka sal o różnej powierzchni, które można wybierać w zależności od indywidualnych potrzeb. Sale konferencyjne są świetnie wyposażone, posiadają wszystkie niezbędne sprzęty i urządzenia, które ułatwiają poprowadzenie szkolenia, konferencji czy każdego innego spotkania branżowego. Wśród obiektów konferencyjnych nad morzem znajdziemy zarówno duże, nowoczesne centra konferencyjne, które są w stanie przygotować konferencje na kilkaset osób, jak i bardziej kameralne wnętrza. Za każdym razem można jednak liczyć na profesjonalną obsługę, świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Większość miejsc na konferencję posiada bazę noclegową w doskonale wyposażonych obiektach. Dzięki czemu można w jednym obiekcie połączyć spotkanie branżowe z zakwaterowaniem uczestników. Wybór obiektów na konferencje jest tak duży, że każdy organizator znajdzie hotel czy pensjonat, który w stu procentach będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.

Wiele ciekawych obiektów konferencyjnych znajduje się w Sopocie, poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji o tym nadmorskim mieście.

Sopot jest jednym z najpopularniejszych miast wybieranych na wakacyjne wypady. To także miejsce, w którym organizowanych jest wiele branżowych spotkań na większą i mniejszą skalę. Konferencje, targi, wystawy, szkolenia i spotkania biznesowe są w mieście organizowane praktycznie nieustannie. I nic w tym dziwnego – Sopot posiada doskonałą bazę konferencyjno-szkoleniową, a dodatkowo ma wiele ciekawych atrakcji, z których uczestnicy konferencji mogą skorzystać po zakończeniu branżowych spotkań.

1. Opera leśna w Sopocie – to miejsce o kilkudziesięcioletniej historii, w którym występowały największe światowe i Polskie gwiazdy estrady. Spacer po sopockim amfiteatrze to doskonała odskocznia od konferencyjnych spotkań. Można poczuć klimat jego dawnej świetności, a przy odrestaurowanych alejkach obejrzeć zdjęcia najlepszych i najciekawszych występów, jakie odbywały się w tym miejscu na przestrzeni lat.2. Dworek Sierakowskich – to efektowny budynek znajdujący się przy deptaku, który prowadzi do słynnego sopockiego molo. Wewnątrz budynku znajduje się muzeum, można tu również spędzić czas w klimatycznej kawiarni oraz na czwartkowych wieczorach muzycznych, które są organizowane w sezonie letnim. Choć obiekt znajduje się w odległości dwóch ulic od ścisłego centrum miasta, panuje tu spokój i kameralna atmosfera. Kto chce odpocząć od dużej, kilkusetosobowej konferencji, to miejsce będzie idealne.

3. Sopocki Monciak – czyli ulica Monte Cassino. Jest to główny deptak miasta, który o każdej porze roku pełen jest turystów. Jest tu sporo knajpek, pubów i restauracji, a także sklepów z pamiątkami. Spacerując deptakiem można podziwiać efektowne, XIX i XX-wieczne kamienice, które ciągną się po obu stronach ulicy. Najbardziej znanym budynkiem nie jest jednak żaden zabytkowy obiekt, a Krzywy Domek wybudowany w 2004 roku. Jego zewnętrzna fasada nie ma ani jednej prostej linii i sprawia niesamowite wrażenie.

4. Sopockie Molo – nie da się być w Sopocie, aby nie zajrzeć choć na chwilę na długie, wychodzące głęboko w morze molo. To doskonałe miejsce na spacery, warto więc skorzystać z możliwości aktywnego relaksu w przerwie między spotkaniami w trakcie konferencji.5. Latarnia morska – to propozycja dla osób, które lubią wspinać się po schodach. Obiekt ma 39 metrów wysokości, a więc schodów jest całkiem sporo. Jednak z punktu widokowego na szczycie latarni można podziwiać niezwykły widok na całe miasto, jego okolice oraz na morze.

Zaplecze konferencyjne regionu

Sopot i jego najbliższe okolice mają doskonałe zaplecze do organizacji większych i mniejszych wydarzeń branżowych. Sale konferencyjne w Sopocie znajdziemy między innymi w eleganckich, luksusowych hotelach znajdujących się przy głównych ulicach miasta. Są one doskonale wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, które są potrzebne do zorganizowania wydarzenia na najwyższym poziomie. Hotele na szkolenia i konferencje mają bardzo bogatą i elastyczną ofertę.Coś dla siebie znajdą zarówno organizatorzy szukający potężnych sal na kilkaset osób, jak i klienci, którym zależy na mniejszych, bardziej kameralnych pomieszczeniach. Co więcej, sale na szkolenia i konferencje można również znaleźć w lokalizacjach nieco bardziej oddalonych od centrum. Mają one świetny dojazd, a ich dużą zaletą jest spokojna atmosfera, dzięki której uczestnicy konferencji mają możliwość spotkania się w wyjątkowych okolicznościach przyrody i w miejscu, które będzie sprzyjało branżowym rozważaniom.

Wszystkie centra konferencyjne i hotele z tego regionu można znaleźć w serwisie - sale biznesowe na wynajem nad morzem

Zachęcamy również do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą hoteli z Gdańska. Pełna lista znajduje się na stronie sale na spotkania biznesowe i konferencje Gdańsk

Data publikacji: 30.12.2019

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy