img

Ośrodek Bursztyn to konferencja w pobliżu Plaży Sobieszewskiej

Hotel Bursztyn posiada atrakcyjną lokalizacje

Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn, to idealnie zlokalizowany obiekt, przystosowany do dłuższych pobytów służbowych, szkoleń i konferencji pracowniczych czy rodzinnych wypadów turystycznych.

TEKST ALTERNATYWNY

Hotel położony jest blisko piaszczystej, rozległej morskiej plaży, na Wyspie Sobieszewskiej - jednego z chętniej odwiedzanych turystycznie miejsc w pobliżu Gdańska. Dostęp do atrakcji wodnych, wypożyczalni sprzętu wodnego i wielofunkcyjnych boisk sportowych, przyciąga w sezonie prawdziwe tłumy. Zaletą Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn, jest bliskość natury i niespotykanych w okolicy Rezerwatów Przyrody z Ptasim Rajem gdzie spotkać można zagrożone i rzadkie gatunki ptaków oraz foki. Wielbiciele zabytków, w kilkanaście minut mogą dotrzeć spacerem do zabytkowej, artyleryjskiej baterii wydmowej z punktem kierowania ognia z 1919 r. Wybierając Ośrodek na pobyt służbowy, można bardzo szybko dostać się do Centrum Gdańska – oddalonego o 13 km.

Lokalizacja Ośrodka Wypoczynkowego Bursztyn, zapewnia spokojną enklawę wypoczynkową z bliskim kontaktem z naturą i jednocześnie wygodny dojazd do Trójmiejskich metropolii, głównych Dworców PKP czy Lotniska Gdańsk im. Lecha Wałęsy – oddalonego o około 35 km.

Więcej informacji: Lokalizacja Hotelu Bursztyn.

 

Baza konferencyjna Hotelu Bursztyn

Gdański Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn, to nie tylko doskonała baza wypadowa dla turystów i zaciszne miejsce wypoczynku, ale również profesjonalne miejsce spotkań biznesowych, szkoleń firmowych i konferencji.

TEKST ALTERNATYWNY

Duże zainteresowanie organizatorów, pozwoliło stworzyć w Ośrodku Bursztyn, nowoczesne Centrum Konferencyjne, wyposażone w 4 Sale szkoleniowo-konferencyjne, w których realizowane są warsztaty i audyty przewidziane dla 30-70 słuchaczy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i zastosowaniu systemów mobilnych ścian dźwiękoszczelnych, sąsiadujące pomieszczenia, w jednej chwili mogą zamienić się w dużą Salę Kongresową dla 150 zaproszonych Gości. Ośrodek zapewnia organizatorom klimatyzowane pomieszczenia szkoleniowo-konferencyjne, dostęp do szerokopasmowego internetu, wsparcie techniczne, zaawansowany sprzęt audio-video i urządzenia cyfrowe wykorzystywane przy prezentacjach multimedialnych.  

W trakcie dłuższego pobytu konferencyjnego w Ośrodku Wypoczynkowym Bursztyn, zaproszeni Goście mogą skorzystać z wygodnego noclegu, zorganizować biesiadę integracyjną w Restauracji Sosnowej z doskonałą kuchnią, zrelaksować się w hotelowej strefie SPA i korzystać w pełni z pobytu w nadmorskiej okolicy.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Bursztyn.

 

Jak dobrze zorganizować szkolenie?

Szkolenia firmowe, kursy i konferencje, muszą spełnić kilka podstawowych warunków zapewniających uczestnikom jak najlepszy odbiór całego wydarzenia i miłe wspomnienia.
Najczęściej organizator szkolenia stara się poza przygotowaniem merytorycznym, wybrać atrakcyjne turystyczne miejsce organizacji spotkania. Nadmorskie kurorty, mazurskie jeziora czy metropolie oferujące dostęp do atrakcji kulturalno-rozrywkowych, wydają się wręcz odpowiednie.

TEKST ALTERNATYWNY

Profesjonalne sale szkoleniowo-dydaktyczne, dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych, pozwala zachować wysoki poziom zorganizowanego spotkania. Wyszukane menu i możliwość zorganizowania nawet dużych kongresów, zachęca do organizacji spotkań firmowo-biznesowych w Restauracji nad Potokiem w Gdańsku.

Doświadczenie obsługi, możliwości cateringowe i zapewniona dyskrecja, pozwalają zorganizować nawet najbardziej wymagające negocjacje i prezentacje z wykorzystaniem internetu i multimediów.

Więcej informacji: Jak zorganizować szkolenie w 5 krokach?


Data publikacji: 07.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy