img

Po konferencji w Hotelu Orle można zrelaksować się w strefie SPA&Wellness

Strefa Spa&Wellness Hotelu Orle

 

Hotel Orle dysponuje nowoczesną przestrzenią Spa. Goście hotelowi mogą w niej zadbać o swoje samopoczucie i skorzystać z różnorodnych zabiegów, które wpłyną na komfort pobytu w obiekcie. W strefie Spa&Wellness goście mogą liczyć na opiekę profesjonalistów, którzy pomogą w odprężeniu się po całym dniu. Na strefę składa się sauna fińska, masaż wodny, sala fitness, a także miejsce do kąpieli słonecznych.

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z hydroterapii, terapii przeciwbólowej, refleksoterapii, termoterapii, terapii próżniowej, fototerapii, talasoterapii oraz silwoterapii. Szeroka gama dostępnych zabiegów sprawia, że każdy z gości hotelowych wybierze z oferty coś dla siebie i będzie w stanie zadbać o swoje samopoczucie.

Hotel Orle dysponuje jedną z najlepszych stref SPA, z których korzystanie będzie czystą przyjemnością i będzie przebiegało bardzo komfortowo. Z tego też powodu jak najbardziej warto zdecydować się na ofertę obiektu, który znakomicie wpasuje się w oczekiwania.

 

Sale konferencyjne i szkoleniowe Hotelu Orle

Hotel Orle dysponuje również rozbudowaną przestrzenią konferencyjną. W obiekcie dostępnych jest 7 sal o łącznej powierzchni 500 mkw. Największa sala przeznaczona do organizacji konferencji jest w stanie pomieścić nawet do 320 osób w ustawieniu kinowym. Świetnie sprawdzi się podczas dużych wydarzeń. Sama sala może zostać podzielona na 3 mniejsze, a dodatkowo dostępne są również inne sale.

Każda sala objęta jest systemem klimatyzacji oraz posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny. Każde wydarzenie objęte jest również pełną obsługą personelu hotelowego. Dzięki temu konkretną przestrzeń można w pełni przystosować pod potrzeby klientów i sprawić, że korzystanie z niej będzie niezwykle przyjemne.

Jak najbardziej warto tym samym rozważyć postawienie na ofertę hotelu, który świetnie wpasuje się w oczekiwania wszystkich gości i spełni ich wszystkie potrzeby. Hotel Orle to znakomite miejsce dla klientów biznesowych, którzy szukają przestrzeni do zorganizowania konferencji.

Szczególy oferty konferencyjnej hotelu Orle: Oferta Konferencyjne hotelu Orle

 

Jak zorganizować udany event firmowy?

 

Organizacja eventu firmowego nie jest prostym zadaniem. Pamiętając o kilku kwestiach można jednak uzyskać bardzo interesujące rezultaty i zorganizować wydarzenie, które wpasuje się w oczekiwania gości. Przede wszystkim chcąc zorganizować udany event firmowy należy pamiętać o wybraniu odpowiedniego miejsca.

Najlepiej wybierać prestiżowe hotele, które w swojej ofercie posiadają również inne atrakcje. Dzięki temu uczestnicy konferencji nawet po skończonym wydarzeniu nie będą się nudzić i będą mieli możliwość zrelaksowania się w najlepszych do tego warunków. Na etapie organizacji wydarzenia bardzo ważne jest również to, aby zadbać o catering i przygotować przerwę kawową dla wszystkich uczestników wydarzenia. Pozwoli to uzyskać znakomite rezultaty.

Duże znaczenie ma również sam program wydarzenia. Ten również powinien być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu możliwe będzie wzbudzenie zainteresowania wśród wszystkich uczestników wydarzenia i sprawienie, że to na dłużej pozostanie w ich pamięci.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Jak zorganizować udany event firmowy?


Data publikacji: 12.09.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo