img

Sale koncertowe gdańskiej Filharmonii mogą służyć jako sale konferencyjne

Konferencje i spotkania biznesowe w Restauracji Filharmonia

Wiele nawet małych hoteli czy obiektów, żeby uatrakcyjnić swoją ofertę postawiło na opcja dla biznesu i zorganizowało u siebie sale konferencyjne. Jednak, jeśli zależy komuś na takim miejscu, które spełni wymagania nawet na bardzo wysokim poziomie, to właśnie ten obiekt jest bardzo interesujący.

TEKST ALTERNATYWNY

Jego atutem jest choćby wyjątkowa lokalizacja - widoki z tego miejsca na kamienice nad Motławą to wizytówka tego miasta. Kolejna sprawa to same sale konferencyjne. Tu jest ich aż 8, a największe są w stanie komfortowo pomieścić do 250 osób, a sala koncertowa aż do 900.

To z pewnością miejsce z klasą, a sam wystrój wnętrz zachwyci nie jedną osobę. Dodatkowo jest tu bardzo dobre zaplecze techniczne, a sprzęty audiowizualne i nagłośnienie są nie bez znaczenia, zwłaszcza przy liczniejszych wydarzeniach. Mniejsze sale natomiast świetnie się sprawdzą na bardziej kameralne spotkania czy warsztaty.

Zobacz więcej na: Konferencje w Restauracji Filharmonia.

 

Niekonwencjonalna przestrzeń szkoleniowa

Sale konferencyjne jakie są w większości hoteli czy centrów konferencyjnych często nie różnią się zbyt wiele od siebie. Są po prostu zwyczajne, nawet jeśli nie karbuje w nich wszystkich potrzebnych sprzętów. Ale jeśli zależy Ci na wydarzeniu z klasą, warto poszukać nieco mniej codziennych obiektów.

TEKST ALTERNATYWNY

Takim właśnie miejscem jest budynek Filharmonii w Gdańsku. Sam budynek prezentuje się niesamowicie, a wnętrza także nikogo nie rozczarują. Sala kinowa to doskonałe miejsce na gale, ogłoszenia laureatów konkursów czy sympozja naukowe.

Doskonałe zaplecze techniczne sprawia, że obraz i dźwięk są tu na wysokim poziomie, a układ kinowy zapewnia dobrą widoczność. W tym obiekcie są także inne sale szkoleniowe, wszystkie eleganckie i bardzo komfortowe. Samo miejsce w sobie doda charakteru każdemu wydarzeniu, jakie się tu odbywa.

Dowiedz się więcej na: Oferta konferencyjna restauracji Filharmonia.

 

Jak zorganizować udany event firmowy?

Co jest sekretem udanego eventu? Pewnie zastanawia się nad tym wiele osób, przed którymi postawiono zadania zorganizowania szkolenia, bankietu czy konferencji. Warto zacząć od znalezienia miejsca, które będzie się wyróżniało, a także odpowiedniej przestrzeni. Dobrze jeśli w pobliżu znajduje się baza noclegowa.

TEKST ALTERNATYWNY

W samej kwestii organizacja, często warto zdać się na pracowników danego obiektu, którzy chętnie pomogą w planowaniu. Miejsce powinno mieć łatwy dojazd i nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem konkretnego budynku. Poza samym planem wydarzenia, nie można zapomnieć o takich kwestiach jak przerwy kawowe czy catering.

Ale i tu uwaga, nie zapominajmy, że wśród gości mogą być weganie, osoby na diecie bezglutenowej. Warto też przygotować drobne upominki dla uczestników. Zwiedzanie miasta czy inne atrakcje po samym wydarzeniu też zawsze sprawiają, że zostanie ono na długo zapamiętane.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Przepis na dobry event.


Data publikacji: 06.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy