img

Sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz - ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 100 osób w Gdańsku:

 

Hotel Gdańsk 

Dane teleadresowe:
Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 140 osób
Liczba miejsc noclegowych: 96 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Gdańsk to świetny obiekt, który swoim wystrojem nawiązuje no historycznego spichlerza oraz nowoczesnej mariny. To świetne połączenie dwóch stylów, które razem tworzą świetną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

W tym hotelu znajdują się 4 nowoczesne sale konferencyjne, które posiadają takie sprzęty jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie. Jest tu także dostęp do internetu bezprzewodowego. Sale można ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach, dzięki czemu idealnie nadają się na bardziej kameralne spotkania i warsztaty, a także bardziej pokaźne konferencje do 140 osób. Jest tu też doskonałe zaplecze gastronomiczne. W restauracji serwowane są dania kuchni europejskiej.

Pokoje hotelowe różnią się swoim wystrojem w zależności od tego, w jakim skrzydle się znajdują. Wszystkie jednak zachwycają dbałością o detale i komfortowym wyposażeniem. Dostępne są także apartamenty, które posiadają osobną sypialnię i część do wypoczynku. A prawdziwy relaks zapewnia tutejsza strefa spa. Doskonała lokalizacja w samym centrum Gdańska to także możliwość lepszego poznania tego miasta.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Gdańsk salekonferencyjne.pl / Hotel Gdańsk - strona firmowa


Qubus Hotel Gdańsk 

Dane teleadresowe:
ul. Chmielna 47-52, 80-748 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 125 osób
Liczba miejsc noclegowych: 193 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Qubus Hotel Gdańsk to z pewnością obiekt bardzo nowoczesny, a także elegancki. To doskonałe miejsce na wyjazd z rodziną, weekend ze znajomymi, czy wyjazd biznesowy. Sama lokalizacja tego hotelu sprawia, ze to miejsce prestiżowe, a wnętrza także nikogo nie rozczarują.

Znajduje się tu 110 pokoi, w których jednocześnie może się zatrzymać prawie 200 osób. Pokoje są jasne i przestronne, znajduje się w nich miejsce do pracy, a także wiele udogodnień, które sprawią, że pobyt będzie przyjemny. Dla gości biznesowych z pewnością ważne będzie strefa konferencyjna. Są tu zarówno małe sale, idealne na kameralne spotkania, rekrutacje czy negocjacje biznesowe, a także większe.

W nich można zorganizować seminaria, wykłady czy prelekcje dla 125 osób. Warto przy takich wydarzeniach skorzystać z bufetu kawowego, a po części oficjalnej wybrać się na kolację do restauracji. Podawane są tu dania kuchni europejskiej. Dodatkową atrakcją jest możliwość rejsu łodzią, który trwa 45 minut i może być świetnym zakończeniem wieczoru. To miejsce, gdzie chce się wracać. 

Zobacz więcej: Qubus Hotel Gdańsk - strona firmowa

 

Villa Eva

Dane teleadresowe:
ul. Stefana Batorego 28B, 80-251 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba miejsc noclegowych: 28

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz nietuzinkowego miejsca na szkolenia czy bankiet firmowy to zdecydowanie takim obiektem jest Villa Eva. Obiekt znajduje się na Gdańskim Wrzeszczu - najstarszej dzielnicy Gdańska i zachwyca przybyłych gości swoją przytulnością i kameralnością.

Ale nie tylko wnętrze budynku jest ważne, bo organizowane są także wydarzenia i eventy na świeżym powietrzu. Sale w Villi Eva to miejsca przystosowane dla maksymalnie 150 osób. To doskonałe sale na konferencje, panele dyskusyjne czy prelekcje.

Każda z sal jest wyposażona w nowoczesne meble, a także sprzęty audiowizualne, dzięki którym całość będzie bardzo sprawnie przebiegać. Warto także skorzystać z oferty cateringu, w formie bufetu kawowego czy lunchu. W obiekcie znajduje się również zaplecze hotelowe w postaci 28 miejsc noclegowych.

Zobacz więcej: Prezentacja Villa Eva salekonferencyjne.pl / Villa Eva - strona firmowa


Data publikacji: 13.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo