img

Sale konferencyjne na ponad 200 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz - ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 200 osób w Gdańsku:


Hotel Arkon Park 

Dane teleadresowe:
ul. Śląska 10, 80-384 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 163

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Arkon Park w Gdańsku to miejsce, gdzie z powodzeniem można zorganizować konferencję czy szkolenia dla nawet 200 osób. Trzeba przyznać, że zaplecze konferencyjne jest tu na bardzo dobrym poziomie.

Znajdują się tu cztery sale, ale można je także ze sobą łączyć, przez co można uzyskać większą powierzchnię. Dzięki temu sale idealnie nadają się na kameralne szkolenia, a także bardziej liczne prelekcje czy prezentacje. Dodatkowo każda z nich posiada nowoczesne sprzęty audiowizualne, co jest sporym ułatwieniem podczas wydarzenia. Nocleg w miejscu, gdzie odbywa się część oficjalna to zawsze dobra opcja.

Nie trzeba martwić się podróżą, a zaraz po konferencji można wypocząć w pokoju. Są one bardzo elegancko urządzone, a w każdym z nich znajdują się liczne udogodnienia takie jak mini bar, lodówka, miejsce do pracy. W restauracji Zielony Pieprz podawane są dania kuchni europejskiej z lokalnymi akcentami. To świetne miejsce na kolację biznesową. Jest tu też świetna strefa Spa i Wellness.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Arkon Park na salekonferencyjne.pl / Hotel Arkon Park - strona firmowa
 

Marcure Gdańsk Stare Miasto 

Dane teleadresowe:
ul. Jana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 271

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Marcure Gdańsk Stare Miasto to obiekt, który jest nie tylko niesamowicie elegancki, ale także funkcjonalny. Znajduje się tu sala konferencyjna, która idealnie nadaje się na warsztaty, prelekcje czy wykłady. Jest w stanie pomieścić nawet 250 osób, a pracownicy chętnie pomogą w kwestiach organizacyjnych.

Pokoje hotelowe są bardzo komfortowo urządzone. Znajdują się w nich zestawy do parzenia kawy i herbaty, tv, minibar. W niektórych łazienkach jest także wanna, w której można się zrelaksować po całym dniu. Na szczególna uwagę zasługuje tutejsza kuchnia. Do dyspozycji gości są dwie restauracje, w których serwowane są dania kuchni europejskiej z lokalnymi smakami. To świetna okazja na poznanie kuchni regionu.

Wieczorową porą warto odwiedzić bar, w którym serwowane są starannie wyselekcjonowane napoje. W hotelu wielką wagę przykłada się do komfortu gości, oferowany jest między innymi transfer z lotniska. Można także skorzystać z parkingu, który znajduje się przy hotelu.

Zobacz stronę firmową: Mercure Gdańsk Stare Miasto - Konferencje
 

Progres Event & Conference 

Dane teleadresowe:
ul. Słowackiego 17, 80-257 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 224 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Progres Event & Conference to nowoczesny obiekt, który idealnie nadaje się na biznesowe wydarzenia, ale także bardziej rodzinne i kameralne przyjęcia. Znajduje się tu przestronna sala konferencyjna, którą można także podzielić na dwie mniejsze.

Maksymalnie może tu przebywać aż 224 osoby, dzięki temu można zorganizować prelekcje czy wykłady dla sporej ilości osób. Sale mają nowoczesny i elegancki wystrój. Znajdują się w nich także sprzęty audiowizualne, które są sporym ułatwieniem podczas eventów. Dodatkowo warto podczas wydarzenie skorzystać z doskonałego bufetu kawowego z przekąskami czy cateringu.

Jest tu doskonała restauracja, w której serwowane są dania z produktów najwyższej jakości. Nie ma tu co prawda zaplecza noclegowego, ale niedaleko znajduje się wiele hoteli. W pobliżu jest także wiele zabytków czy klimatycznych kawiarni. To dobra okazja, na poznanie tego miasta. Wybór takiej sali to świetna opcja na jednodniowe czy trwające dłużej konferencje.

Zobacz stronę firmową: Progres Event & Conference - Konferencje


Data publikacji: 13.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo