img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz - ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 300 osób w Gdańsku:

 

Hotel Almond Business&Spa 

Dane teleadresowe:
ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 250 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Almond Business&Spa oferuje bardzo dobre centrum konferencyjne, które składa się z 6 sal konferencyjnych oraz jednaj, mniejszej sali idealnej na spotkania biznesowe. To dobre miejsce na organizację warsztatów czy szkoleń, a także prelekcji czy wykładów.

Mobilny system ścian pozwala na ich łączenie, dzięki czemu można uzyskać przestrzeń dla aż 320 osób. Nie bez znaczenia jest także nowoczesne zaplecze techniczne, są tu sprzęty audiowizualne, które są niezwykle przydatne. W hotelowej restauracji są nie tylko serwowane doskonałe dnia, ale dodatkową atrakcją jest live cooking, goście mogą na żywo zobaczyć jak przygotowywane są ich dania.

W tym obiekcie, w którym w dawnych latach mieściła się fabryka marcepanu jest też świetnie działająca część hotelowe. Z pokoi rozciąga się świetny widok na Motławę, a same pokoje są komfortowo urządzone. Po części oficjalnej warto zrelaksować się w strefie Wellnes&Spa. Ciekawym pomysłem jest też jest statkiem z kieliszkiem wybornego wina.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Almond Business & Spa na salekonferencyjne.pl / Hotel Almond Business & Spa - strona firmowa


 

Hotel Scandic 

Dane teleadresowe:
Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 320 osób
Liczba miejsc noclegowych: 247

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Scandic w Gdańsku jest doskonale zlokalizowany w pobliżu dworca i zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta. Dzięki temu to nie tylko mniejszy problem dla podróżujących, ale także okazja do lepszego poznania tego miasta.

A jest tu co zwiedzać. Ten obiekt jest bardzo chętnie wybierany przez klientów biznesowych. Jest tu bardzo dobrze zagospodarowana strefa konferencyjna. W jej skład wchodzą dwie sale do 12 osób, które świetnie sprawdzą się na spotkania, rekrutacje, narady, a także pięć w pełni przygotowanych sal na większe wydarzenia jak konferencje, wykłady, prelekcje. Dodatkowym atutem jest możliwość ich łączenia, największa sala nadaje się na event dla 330 osób.

Nie brakuje tu też nowoczesnych sprzętów. Jeśli chodzi o zaplecze hotelowe, to do dyspozycji gości jest ok. 250 miejsc. Pokoje są jasne, a w każdym z nich znajduje się tv i wygodne miejsce do pracy. Są tu też apartamenty. W hotelowej restauracji, gdzie podawane są dania kuchni śródziemnomorskiej warto zrelaksować się wieczorową porą.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Scandic na salekonferencyjne.pl / Hotel Scandic - strona firmowa

 

Dok Cesarski

Dane teleadresowe:
Dokowa 1, 80-863 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz nie banalnego miejsca na bankiet czy konferencję, to z pewnością namiot w Doku Cesarskim to świetny wybór. Sama lokalizacja w stoczniowej części stwarza niesamowity klimat, o jaki ciężko w innych częściach miasta.

Namiot jest doskonale przygotowany i ma kształt kopuły, nawet w razie niepogody, goście nie zmokną. To świetne miejsce, które wpisuje się w industrialne otoczenia. Warto zorganizować tu warsztaty czy panele dyskusyjne. Poza standardowym układem można także skorzystać z leżaków, które po części oficjalnej wprowadzą gości w mniej oficjalny nastrój. Pracownicy chętnie pomogę w kwestiach organizacyjnych.

Od kwestii technicznych, aż po catering. Warto zadbać o  bufet kawowy z przekąskami oraz lunch. Możliwości wyboru są na prawdę spore i każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie w takim miejscu z pewnością zostanie długo w pamięci gości. A niedaleko obiektu jest wiele dobrych hoteli, gdzie można nocować.

Zobacz stronę firmową: Dok Cesarski w Gdańsku - Konferencje i eventy


Data publikacji: 14.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo