img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz - ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne dla ponad 500 osób w Gdańsku:

 

Radisson Blu Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 700 osób
Liczba miejsc noclegowych: 750 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ciężko wymarzyć sobie lepsze miejsce do zatrzymania się podczas wyjazdu niż to, gdzie zlokalizowany jest Radisson Hotel w Gdańsku. Położony obok Starego Miasta, przy samej Motławie stwarza nie tylko niesamowite widoki, ale także możliwość poznania miasta. To też bardzo często wybierany hotel podczas wyjazdów służbowych. Organizowane są tu konferencje na wysokim poziomie, a wszystko to w eleganckich wnętrzach.

Sala konferencyjne jest bardzo duża, można tu zorganizować wydarzenia dla 700 osób. Nowoczesne rozwiązania pozwalają podzielić ją na 9 mniejszych, one idealnie sprawdzą się na szkolenia czy warsztaty. Nie brakuje tu też nowoczesnych sprzętów, jak ekrany, rzutniki czy nagłośnienie. W restauracji Deo, której wystrój nawiązuje to spichlerzy serwowane są dania kuchni całego świata, są tu też opcje dla wegan, wegetarian i osób, które są na diecie bezglutenowej.

Strefa Wellness pozwala na prawdziwy relaks, można wybrać się na basen. W pobliżu jest także wiele zabytków i miejsc wartych odwiedzenia choćby niedawno odnowione Muzeum Bursztynu. A po całym dniu można wypocząć w komfortowych i dobrze wyposażonych pokojach.

Zobacz więcej: Prezentacja Radisson Blu Hotel Gdańsk na salekonferencyjne.pl / Radisson Blu hotel - strona firmowa

 

Stary Maneż 

Dane teleadresowe:
ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Stary Maneż do nietuzinkowe miejsce, w którym warto zorganizować firmowe eventy czy bankiety. W sali widowiskowo-koncertowej jest doskonałe zaplecze techniczne. Na co dzień odbywają się tu wydarzenia kulturalne, więc zarówno nagłośnienie jak i ekrany są najnowszymi sprzętami.

To ciekawa alternatywa dla sali konferencyjnej. A jednak wydarzenia w takich miejscach, zapadają na długo w pamięci. Sama jest w stanie pomieścić 500 osób, a kolejne 200 może zmieścić się na antresoli. Szkolenia czy prelekcje w takiej lokalizacji, to świetny wybór. Jest tu także Wine Bar i restauracja. A kolejnym atutem są wytwarzane własne piwa i szeroka oferta francuskich win. Same dania są niezwykle aromatyczne.

Nie ma tu co prawa bazy noclegowej, jednak niedaleko znajduje się wiele obiektów, choćby hotel Smart, który jest zaledwie 300 metrów od obiektu. Otoczenie zielenią sprawia, że to świetne miejsce do spacerowania. Można stąd także szybko dostać się w rejony Starego Miasta.

Zobacz więcej: Prezentacja Stary Maneż na salekonferencyjne.pl / Stary Maneż - strona firmowa

 

Centrum Wystawienniczo Kongresowe Amberexpo 

Dane teleadresowe:
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 540 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Wystawienniczo Kongresowe Amberexpo to jeden z najlepszych obiektów tego typu w regionie. Znajduje się tu doskonale przygotowane zaplecze konferencyjne, a pomoc w organizacji wydarzenia jest sporym ułatwieniem.

Na mniejsze wydarzenie idealnie sprawdzą się Vip Roomy, które są zaprojektowane na 4-9 osób. To świetna, nowoczesna przestrzeń na spotkania biznesowe. Większe wydarzenia można zorganizować w licznych salach. Jest ich tu jeszcze 7, a największa pozwala na event dla 546 osób. Oczywiście jest tu też nowoczesne zaplecze techniczne, nie brakuje takich sprzętów jak ekran, rzutniki, nagłośnienie. W obiekcie działa także restauracja Amberium.

Warto w czasie wydarzenia zapewnić gościom bufet kawowy z przekąskami, w czasie przerwy każdy chętnie napije się aromatycznej kawy. Nie ma tu zaplecza noclegowego, ale w pobliżu jest wiele hoteli i apartamentów. Podczas pobytu warto odwiedzić Stare Miasto czy zwiedzić choćby Muzeum II Wojny Światowej czy Bursztynu. Nie barkuje tu także dobrych knajp i kawiarni.

Zobacz więcej: Amberexpo - strona firmowa


Data publikacji: 14.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo