img

Sale szkoleniowo-konferencyjne do 50 osób w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełną listą obiektów konferencyjnych w Gdańsku, zachęcamy do sprawdzenia ponad 90 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Natomiast w celu odkrycia innych obiektów spełniających poniższe kryteria w rejonie nadmorskim, zobacz ponad 320 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze sale konferencyjno-szkoleniowe do 50 osób w Gdańsku:

 

1. Amber Expo Gdańsk

Dane teleadresowe:
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kontakt: 58 308 09 99
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala 3 - od 16 (podkowa) do 54 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 0 osób
Zobacz więcej: Amber Expo Gdańsk - Konferencje lub Sale konferencyjne Amber Expo Gdańsk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Z pewnością Amber Expo Gdańsk to miejsce nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Doskonale wyposażone sale konferencyjne to dobre miejsce na szkolenia, wykłady czy seminaria. Łącznie powierzchnia konferencyjna to 4 sale, a największa z nich pomieści nawet 546 osób.

Na prezentacje nowych rozwiązań czy bankiety nada się obszerne Foyer czy powierzchnie wystawiennicze. Każda z sal może zostać zamieniona z konferencyjnej na bankietową - jedna firma zadba zarówno o wystrój jak i doskonałe jedzenie i napoje.

W tym obiekcie nie ma co prawda bazy noclegowej. Jednak spokojnie w odległości krótkiego spaceru można znaleźć dobre hotele i apartamenty, a niecałe 5 km stąd jest piękna plaża. Dojazd na dworzec zajmuje ok. 12 minut.

 

2. Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 526 10 21
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala D - od 24 (szkolne) do 60 osób (teatralne)
Sala E - od 30 (szkolne) do 60 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 300 osób
Zobacz więcej: Hotel Orle*** - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotelu Orle***.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Orle*** Centrum Konferencyjne to nowoczesny obiekt, który łączy w sobie część noclegową i konferencyjną. Dzięki temu to doskonały wybór na kilkudniowe konferencje, na które można zaprosić jednorazowo nawet 320 osób. Do dyspozycji gości jest tu 7 klimatyzowanych sal o różnej powierzchni. Zaplecze audiowizualne sprawia, wszystko odbywa się tu płynnie i bez problemu.

Nocleg w tym samym miejscu co konferencja to zawsze dobry wybór. Można się odświeżyć po części oficjalnej i odpocząć przed galą czy kolacją. A doskonałe dania jakie są tu serwowane, każdemu przypadną do gustu.

Zakątek Spa to część przeznaczona na regenerację. Jest tu spory basen, jacuzzi, atrakcje dla najmłodszych. Można też skorzystać z zabiegów na twarz i ciało. To świetna okazja, żeby zrobić coś dla siebie.


 

3. Hotel Bartan*** Gdańsk Seaside

Dane teleadresowe:
ul. Turystyczna 9A, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 308 09 99
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala konferencyjna "Morska" - od 30 (szkolne) do 50 osób (teatralne)
Liczba miejsc noclegowych: 70 osób
Zobacz więcej: Hotel Bartan - Konferencje lub Sale konferencyjne Hotel Bartan.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Bartan Gdańsk Seaside to miejsce malownicze położony pośród lasów wydmowych, pomiędzy brzegiem Martwej Wisły a Morzem Bałtyckim. Jego atrakcyjna lokalizacja sprzyja nie tylko kompleksowemu wypoczynkowi, ale również spotkaniom biznesowym.

Do Państwa dyspozycji obiekt oddaje 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, która w zależności od swojej powierzchni i ustawienia krzeseł pomieszczą od 10 do nawet 80 osób. Największa sala to wielofunkcyjna Sala Bursztynowa, dysponująca miejscem dla 80 uczestników w układzie kinowym. W skład wyposażenia każdego pomieszczenia wchodzi nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, w tym m.in. rzutnik i ekran projekcyjny, laptop do dyspozycji prowadzącego, odtwarzacz DVD czy profesjonalne nagłośnienie z zestawem mikrofonów. 

W hotelu znajduje się także funkcjonalnie urządzonych 30 pokoi. Dodatkowym udogodnieniem obiektu jest obecność strefy Wellness oferującej szereg zabiegów kosmetycznych czy masaży. 

 

4. Scandic Gdańsk****

Dane teleadresowe:
ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Kontakt: 58 300 60 00, 58 300 60 51
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala Hamburg - od 30 do 50 osób (teatralne)
Sale Kopenhaga, Amsterdam, Gdańsk - od 45 (podkowa) do 50 osób (bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 274 osób
Zobacz więcej: Scandic Gdańsk - Konferencje lub Sale konferencyjne Scandic Gdańsk.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Czterogwiazdkowy Hotel Scandic Gdańsk to luksusowy obiekt, usytuowany w bliskim sąsiedztwie gdańskiego rynku. Przede wszystkim wyróżnia go niebanalna, nowoczesna infrastruktura dedykowana biznesowi.

Oferuje on Państwu komplet 7 wielofunkcyjnych sal, różniących się od siebie metrażem. Największą możliwą przestrzeń można uzyskać po połączeniu trzech sal, tj. Gdańsk, Kopenhaga i Amsterdam. Wówczas pomieści ona około 330 osób w ustawieniu teatralnym. W skład wyposażenia każdej sali wchodzi nowoczesny sprzęt techniczny, np. rzutniki multimedialne, dostęp do bezprzewodowego Internetu czy narzędzia do prowadzenia wideokonferencji. Dodatkowo w ramach oferty mogą Państwo skorzystać z usługi cateringowej w formie zielonego lunchu lub autorskiej przerwy kawowej. 

W Hotelu Scandic istnieje również możliwość wypoczynku i noclegu w jednym z pokojów bądź apartamentów

 

5. Villa Eva***

Dane teleadresowe:
ul. Stefana Batorego 28B, 80-251 Gdańsk
Kontakt: 58 341 67 85
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala dolna - do 60 osób max.
Liczba miejsc noclegowych: 28 osób
Zobacz więcej: Villa Eva - Konferencje lub Sale konferencyjne w Villi Eva.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Villa Eva znajduje się w bliskiej okolicy Politechniki Gdańskiej, tuż przy Parku Jaśkowej Góry. Jest to czterogwiazdkowy obiekt, który zapewni zarówno wysoki standard świadczonych usług osobom prywatnym jak i klientom biznesowym.

Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia czy kameralnego spotkania biznesowego w jednej z dwóch dostępnych sal. Największa, czyli Sala Górna dysponuje miejscem dla około 150 osób, zaś mniejsza – Sala Dolna pomieści maksymalnie 60 uczestników danego wydarzenia. Obie sale są odpowiednio wyposażone zgodnie z Państwa potrzebami, w tym m.in. rzutnik projekcyjny, ekran, flipchart z pisakami, profesjonalne nagłośnienie czy dostęp do sprawnego łącza internetowego. Ponadto w ramach organizowanego eventu, mogą Państwo skorzystać z usługi cateringowej – począwszy od serwisów kawowych, przez zróżnicowane lunche, a kończąc na uroczystych kolacjach.

Villa Eva posiada także bazę noclegową, która zapewni odpoczynek 28 osobom w swoich przytulnie urządzonych pokojach oraz apartamentach

 

6. Amber Hotel***

Dane teleadresowe:
ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk
Kontakt: (58) 718-71-87
Sale do 50 osób w obiekcie:
Sala D - od 25 (podkowa) do 40 osób (teatralne)
Sale A, B - 50 osób (szkolne, podkowa, bankiet)
Liczba miejsc noclegowych: 90 osób
Zobacz więcej: Amber Hotel - Konferencje lub Sale konferencyjne Amber Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Amber Hotel jest usytuowanej w bardzo spokojnej dzielnicy Gdańska, tj. w Suchaninie, co jednocześnie nie wyklucza dobrego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta. Jest to obiekt atrakcyjny zwłaszcza dla Gości biznesowych, którzy szukają idealnego miejsca na swój event.

Do wyboru pozostaje 5 sal konferencyjno-szkoleniowych, z czego 3 dzięki systemowi ścian mobilnych można połączyć w jedną przestrzeń, dysponującą miejscem dla blisko 200 uczestników. Sale są zawsze wyposażone w profesjonalny sprzęt, niezbędny podczas konferencji, w tym m.in. projektor multimedialny czy stacjonarne nagłośnienie pomieszczenia. 

Hotel dysponuje również 90 miejscami noclegowymi pod postacią pokoi typu standard oraz delux.


Data publikacji: 30.01.2023

Nasi partnerzy