img

Stary Maneż to nie tylko konferencje, ale także unikatowy browar

Browar Vrest w Starym Maneżu

Wiele osób szukając miejsca na konferencje czy szkolenia szuka takich, gdzie poza dobrą strefą konferencyjną są też inne unikatowe atrakcje - jak niecodzienny wystój, wiekowe kamienice czy inne. Z całą pewnością Browar Vrest w Starym Maneżu to miejsce popularne na mapie miasta. Industrialny wystrój tworzy tu niesamowity klimat, często są tu organizowane różnego typu wydarzenia kulturalne jak choćby koncerty.

TEKST ALTERNATYWNY

W tym browarze warzone są piwa rzemieślnicze, które przyciągają wielu wielbicieli tego trunku. Ale można tu też dobrze zjeść. Kucharze dbają o to, żeby w menu pojawiały się nie tylko przekąski idealne na pogaduchy przy piwie, ale także inne dania.

Widać, że pracują tu prawdziwi pasjonaci piwa rzemieślniczego i każdemu polecą jakieś dobre trunki. Samo miejsce aż prosi się, żeby zorganizować tu jakieś przyjęcia czy wydarzenie kulturalne. Z resztą jest tu całkiem sporo, dlatego warto z sporym wyprzedzeniem kontaktować się odnoście terminów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Browar Vrest w Starym Maneżu

 

Bankiety, konferencje i eventy w Starym Maneżu

To miejsce z niesamowitym klimatem, które doda charakteru każdemu organizowanemu tu wydarzeniu. Można tu zorganizować wydarzenie, nawet dla 1500 osób, a ogrom powierzchni robi wrażenie. Dodatkowo jasne wnętrza stwarzają bardzo dobrą przestrzeń do pracy.

TEKST ALTERNATYWNY

Można tu z powodzeniem zorganizować liczne konferencje, seminaria czy choćby prezentacje nowych produktów. Główną salę można dowolnie zaaranżować, np. w układzie teatralnym, który najlepiej się sprawdza podczas takich wydarzeń jak prelekcje czy konferencje.

Z kolei na przyjęcia najlepszy będzie układ bankietowy. Mniejsza sala to doskonała przestrzeń na mniej liczne szkolenia czy warsztaty dla maksymalnie 70 osób. Nie należy także zapomnieć o doskonałym zapleczu technicznym, znajduje się tu sprzęt audiowizualny i nagłośnienie, które sprawdzą się przy prezentacjach, ale także podczas koncertów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Bankiety, konferencje i eventy w Starym Maneżu

 

Jakie miejsca warto wybierać na konferencje?

Konferencja? Szkolenie? W punktu widzenia organizatora, to wcale nie łatwe zadanie, które wiąże się z dobrymi umiejętnościami logistycznymi, planowaniem, ale też często z kreatywnością. Wiele sam szkoleniowych niczym się od siebie nie różni, warto poszukać w swoim mieście miejsca z klimatem, które stworzy dobre warunki do pracy,a le jednocześnie będzie się czymś wyróżniać.

TEKST ALTERNATYWNY

Może to być hotel z dobrą strefą Spa, ale wielką popularnością cieszą się powierzchnie industrialne. Fajnie, jeśli na miejscu jest też unikalna kuchnia lub choćby browar ważony na miejscu. Dzięki temu poza samą pracą, uczestnicy wydarzenia mogą też poznać lokalne smaki, czy dowiedzieć się czegoś na temat piwa warzonego z pasją.

Należy też zwrócić uwagę na zaplecze techniczne, oraz catering. Sama sala, w której będzie się odbywać wydarzenia powinna być przestronna, co stwarza dobre warunki do pracy. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja. Warto pamiętać, że goście powinni mieć tam dość łatwy dojazd i możliwość noclegu w pobliżu.

Więcej informacji znajdziesz w artykule: Jak wybrać idealne miejsce na organizację konferencji dla Twojej firmy?


Data publikacji: 16.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy