img

Tanie sale konferencyjne w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - 100 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz 370 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy niedrogie sale konferencyjno-szkoleniowe dostępne Gdańsku:

 

1. Willa Jaśkowy Dworek***

Dane teleadresowe:
Jaśkowa Dolina 57a, 80-286 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 27 osób, cena za dobę: 400 zł
Liczba miejsc noclegowych: 24
Zobacz więcej: Konferencje w Jaśkowym Dworze.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Willa Jaśkowy Dworek to miejsce nie tylko urokliwe, ale stwarzające dobre warunki do wypoczynku. W tym obiekcie mieści się 12 przytulnych pokoi, a jasne i ciepłe barwy wnętrza prezentują się bardzo dobrze. W pokojach czekają liczne udogodnienia, część z nich posiada balkon. Nie zapomniano o wygodnych miejscach do pracy.

W obiekcie znajduje się też sala konferencyjna dla 27 osób. To dobre miejsce na kameralne spotkania czy szkolenia, choćby z modnego ostatnio team buildingu.

Niedaleko willi rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy, który warto odwiedzić. To świetne miejsce na piesze czy rowerowe wycieczki.

 

2. Polska Filharmonia Bałtycka

Dane teleadresowe:
ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 1000 osób, 
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Wynajem sali w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Trudno znaleźć bardziej dostojne i prestiżowe miejsce, na różnego rodzaju gale czy kongresy niż budynek Filharmonii Bałtyckiej. Położony w doskonałej lokalizacji, nad samą Motławą, przyciąga uwagę wielu spacerowiczów.

Liczne sale, które charakteryzują eleganckie wnętrza doskonale nadają się na eventy nawet dla 1000 osób. Przestronne foyer to doskonała przestrzeń wystawiennicza. Łącznie jest tu 7 sal, mogących pomieścić od 40 do 1000 osób. Ich świetne wyposażenie i oświetlenie najwyższej jakości sprawiają, że oprawa każdego wydarzenia będzie niezapomniana.

Warto skorzystać z opcji cateringu. W pobliżu jest też wiele hoteli i apartamentów.

 

3. Sale szkoleniowe przy Sienkiewicza

Dane teleadresowe:
ul. Sienkiewicza 5a, 80-227 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 30 osób, cena za godzinę: 55 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Sale szkoleniowe A i B.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W tym obiekcie znajdują się dwie doskonale urządzone sale konferencyjne. Różnią się powierzchnią, a maksymalnie w układzie teatralnym może tu komfortowo przebywać 30 uczestników.

Jednak sam układ sali można dopasować w zależności od charakteru wydarzenia. Warto też skorzystać z opcji dodatkowego wyposażenia. Jest to między innymi: rzutnik, flipchart, tablica interaktywna czy nowoczesne nagłośnienie.

Aby nie tracić czasu na szukanie i wybieranie, może od razu zdecydować się na opcję z cateringiem. Czy to w postaci bufetu kawowego czy lunchu - na pewno każdemu przyda się chwila przerwy.

 

4. Sale szkoleniowe Wały Piastowskie

Dane teleadresowe:
Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 15 osób, cena za dzień: 251 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Sala szkoleniowa przy Wałach Piastowskich.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ta nowoczesna i bardzo funkcjonalna sala szkoleniowa, idealnie sprawdzi się na warsztaty czy spotkania biznesowe w kameralnym gronie. Jej powierzchnia to 32 metry kwadratowe, co pozwala na swobodą pracę nawet 15 uczestników.

Dobre wyposażenie w rzutnik, flipchart i szybki Internet są sporym udogodnieniem. Lokalizacja w centrum Gdańska sprawia, że dojazd tu nie sprawi problemu, a w pobliżu jest rozbudowane baza hoteli i apartamentów.

Przy budynku znajduje się bezpłatny parking. W czasie samej konferencji czy szkolenia warto też skorzystać z serwisu kawowego i wielu dostępnych opcji cateringu.

 


Data publikacji: 17.03.2023

Nasi partnerzy