img

W Hotelu Arkon Park zorganizujesz konferencję na najwyższym poziomie

Konferencje i imprezy firmowe w Hotelu Arkon Park

Hotel Arkon Park w Gdańsku to doskonałe miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Zarówno tych mniejszych, jaki większych konferencji czy szkoleń. Hotel posiada cztery przestronne i komfortowe sale konferencyjno szkoleniowe o łącznej powierzchni 230 m2. Sale zlokalizowane są na parterze w sąsiedztwie restauracji.

TEKST ALTERNATYWNY

Każda sala posiada klimatyzację, dzięki, której jest jeszcze bardziej komfortowa podczas upalnych dni. W skład wyposażenia sali wchodzi profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie oraz szybki, bezprzewodowy Internet. Sale są bardzo dobrze oświetlone i mają stonowany wystrój. Podczas spotkań biznesowych goście mogą skorzystać z przerw kawowych ze słodkościami domowego wypieku oraz indywidualnie dobranego menu na lunch i kolację.

Dodatkowo istnieje także możliwość organizacji pokazów gotowania dla uczestników konferencji. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Uczestnicy mogą skorzystać z opieki profesjonalnego koordynatora czuwającego na przebiegiem spotkania. 

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Imprezy integracyjne i firmowe w hotelu Arkon Park w Gdańsku

Baza noclegowa w hotelu Arkon Park

Do dyspozycji gości przebywających w hotelu Arkon Park oddane jest osiemdziesiąt jeden nowoczesnych, klimatyzowanych pokoi, które mogą pomieścić sto sześćdziesiąt trzy osoby. Wnętrze każdego pokoju jest stylowo, nowocześnie urządzone. Są tu jasne zasłony, duża ilość światła dziennego, jasne ściany i wygodne łóżka.  

TEKST ALTERNATYWNY

Pokoje posiadają różnego rodzaju standard w zależności o potrzeb klienta. Od pokoi dla jednej osoby po pokoje typu Lux, Twin czy DBL. Znajdują się tu trzy przestronne, dwupokojowe apartamenty z sypialnią oraz pokojem dziennym. Do dyspozycji jest również pokój trzyosobowy do dyspozycji i potrzeb gości niepełnosprawnych.

W pokojach znajdują się wszelkie udogodnienia: balkon, Internet, sejf, biurko, fotel, stół, czajnik, lodówka, minibar, szafa, ręczniki, telefon, zestaw kosmetyków, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W zależności od pokoju mamy tu do dyspozycji łazienkę z wanną bądź łazienkę z prysznicem. Pokoje stanowią idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. 

Zobacz więcej: Pokoje w hotelu Arkon Park

 

Jak zorganizować udany wyjazd służbowy dla pracowników?

Organizacje podróży służbowych to nie lada wyzwanie dla wielu pracodawców czy firm. Pozwala to jednak zbudować wizerunek marki, poszerzyć grono kontrahentów oraz podwyższyć kwalifikacje zawodowe. Jest to integralna część wielu firm. Warto, zatem wiedzieć jak taki wyjazd przygotować. Zadbać o każdy detal, aby otrzymać zadowalający efekt końcowy. Na sam początek należy wybrać odpowiednie miejsce zakwaterowania.

TEKST ALTERNATYWNY

Warto wybrać hotel o wysokim standardzie i wszelkimi udogodnieniami. Nie wolno w tym aspekcie oszczędzać. Zadbajmy również o transport uczestników. Czy będzie to pociąg, samolot czy samochód? Ważne, aby spełniał on odpowiednie warunki do podróży służbowej i był komfortowy dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Na samym końcu dobrze jest zaplanować atrakcje, które będą odskocznią po szkoleniu czy konferencji. Dobrze jeśli będą to atrakcje na terenie danego hotelu, ale czasem lepiej spojrzeć szerzej i poszukać ich w bliskiej bądź dalszej okolicy miejsca zakwaterowania. Oczywiście, najlepiej zorientować się w temacie danych atrakcji turystycznych i zarezerwować dużo wcześniej zwiedzanie określonego miejsca. Wtedy dobrze zaplanujemy wolny czas naszych pracowników. 

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Planowanie podróży służbowej w 5 krokach


Data publikacji: 27.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - Gdańsk

Nasi partnerzy