img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Gdańsku

Aby zapoznać się z pełna bazą obiektów konferencyjnych w Gdańsku zachęcamy do sprawdzenia strony - 100 obiektów konferencyjnych w Gdańsku. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w rejonie nadmorskim zobacz 370 obiektów konferencyjnych nad morzem.

Poniżej przedstawiamy sale konferencyjne, które można wynająć na godziny w Gdańsku:

 

1. Hotel & Restauracja Pod Lipami**

Dane teleadresowe:
Gdańska 17, 93-081 Bystra k/Przejazdowa
Największa sala konferencyjna: 140 osób, cena za godzinę: od 300 zł/4h
Liczba miejsc noclegowych: 80
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Pod Lipami.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten hotel to doskonałe miejsce dla podróżujących indywidualnie i służbowo. Na gości czeka 39 pokoi o różnej konfiguracji. W pokojach premium i apartamentach czekają zestawy do parzenia wy i herbaty, a w łazience czeka wanna z hydromasażem a nawet sauna.

W hotelowej restauracji codziennie serwowane są śniadania, a doskonałe dania obiadowe przyciągają wiele osób. Część biznesowa to dwie, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Można w nich zorganizować szkolenia czy seminaria dla maksymalnie 140 osób. To też doskonałe miejsce na przyjęcia czy bankiety.

Hotel jest zlokalizowany w spokojnej okolicy, zalewnie 5 km od plaży w Sobieszewie. Warto wybrać się na Ujście Wisły czy do rezerwatu.

 

2. Stocznia Cesarska

Dane teleadresowe:
Plac Porozumienia Gdańskiego 1, 80-864 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 18 osób, cena za godzinę: od 50 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Stoczni Cesarskiej.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W budynku Dyrekcji Stoczni Cesarskiej, którego historia sięga 1878 roku, mieszą się 4 nowoczesne sale konferencyjne. Różnią się między sobą powierzchnią, są one przeznaczone na kameralne spotkania, narady biznesowe czy szkolenia w małych, maksymalnie 18 osobowym gronie.

Zdecydowaną zaletą jest nowoczesne zaplecze multimedialne, dzięki którym można z tego miejsca prowadzić połączenia konferencyjne. Podczas konferencji warto zaplanować też serwis kawowy czy opcje cateringu.

Doskonała lokalizacja wzdłuż brzegu Martwej Wisły, gwarantuje nie tylko liczne atrakcje w pobliżu, ale także nowoczesną bazę noclegową. W pobliżu nie brakuje dobrych hoteli, knajp i restauracji.

 

3. Hevelianum 

Dane teleadresowe:
ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 200 osób, cena za godzinę: od 200 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w Hevelianum.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Sale konferencyjne mieszczą się w XIX wiecznych budynkach Wozowni Artyleryjskiej. Ich wyjątkowy wystrój sprawia, że każde odbywające się tu wydarzenie nabierze charakteru.

Sale mają różną powierzchnię i nadają się na eventy dla 50 i 200 osób. Są w pełni wyposażone w zaplecze multimedialne i klimatyzowana, a dodatkowym atutem jest fakt, że są też przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Kolejne 3 sale są zlokalizowane w Domu Zdrojowym.

W obu obiektach jest zaplecze gastronomiczne, i warto skorzystać z bufetu kawowego czy lunchu. W samym obiekcie odbywa się cała masa ciekawy eventów dla dorosłych i najmłodszych. Warto wybrać się na zwiedzanie Domu Zdrojowego czy na warsztaty.

 

4. Inkubator Przedsiębiorczości Starter 

Dane teleadresowe:
ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
Największa sala konferencyjna: 180 osób, cena za godzinę: od 80 zł
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Konferencje w IPS.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Doskonała lokalizacje w biznesowej dzielnicy Gdańska sprawia, że to miejsce nie tylko prestiżowe, ale także dobrze skomunikowane. W tym obiekcie znajdują się 3 sale konferencyjne o różnej powierzchni.

Każda z nich może zostać urządzone w różnych układach, z zależności od potrzeb. Sale: Sopot, Gdynia, Gdańsk mogą pomieścić maksymalnie 180 osób. Taka powierzchnia pozwala na organizację sporych konferencji czy seminariów. Na bardziej kameralne spotkania są przeznaczone sale o powierzchni 10-20 metrów kwadratowych.

Nowoczesne zaplecze multimedialne jest tu spory plusem. Planując konferencję czy szkolenia warto też zadbać o catering - serwis kawowy i lunch to dobra opcja.


Data publikacji: 17.03.2023

Nasi partnerzy