img

Niecodzienne sale konferencyjne w Katowicach

Fot.: www.qubushotel.com

Na niezwykły pomysł wpadli właściciele Qubus Hotel Prestige Katowice. Postanowili oni poszerzyć swoją ofertę biznesową o sale kinowe, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego na terenie hotelu Centrum Konferencyjnego. Jakie imprezy można zorganizować wykorzystując sale kinowe?

Qubus Hotel Prestige Katowice już od początku swojego istnienia uważany był za jedno z największych centrów konferencyjnych w Polsce, które zajmowało 600 metrów kwadratowych powierzchni. Obiekt dysponuje aż siedmioma salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić ponad 1000 osób. Aktualnie pod usługi konferencyjne można również wynająć trzy sale kinowe, znajdujące się na drugim piętrze budynku Altus – są one w stanie przyjąć blisko 600 osób. Są one wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, rzutnik, scenę i wygodne siedzenia. Ich dogodne położenie blisko istniejącego Centrum Konferencyjnego i przestronnego hallu sprawia, że doskonale nadają się do organizacji dużych konferencji, targów, eventów czy wystaw.

Katowicki Hotel Qubus posiada kategoryzację czterogwiazdkową. Położony jest w ekskluzywnym wieżowcu w centrum miasta. Na gości czeka tu aż 150 komfortowych i klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w nowoczesny sprzęt RTV i bezpłatny dostęp do Internetu. Na terenie hotelu działa także restauracja oraz Sky Bar, zlokalizowany na 27 piętrze wieżowca.

Data publikacji: 18.03.2014

Nasi partnerzy