img

Hotel De Silva Premium to konferencje w okolicach poznańskiej Starówki

Atrakcje poznańskiej Starówki

Większość turystów odwiedzających Poznań, pierwsze kroki kieruje na Starówkę, żeby odnaleźć na wieży ratuszowej słynne mechaniczne koziołki, ale to nie jedyna atrakcja wabiąca przyjezdnych na Starym Rynku

TEKST ALTERNATYWNY

Poznański Stary Rynek, to perełka architektoniczna kraju. Wszystkie pierzeje Rynku okalają malownicze kamieniczki reprezentujące różnorodne style architektoniczne w tym wspaniałe Pałace znamienitych rodów Działyńskich czy Mielżyńskich. Oczywiście centralnym miejscem Rynku i najsłynniejszym zabytkiem jest Poznański Ratusz z Muzeum Historii Miasta i wspomnianymi koziołkami. W okolicach Ratusza można też znaleźć Pręgierz, przy którym piętnowano i biczowano niesfornych mieszczan oraz Wagę Miejską. Spacerując po Starówce i zaglądając w wąskie boczne uliczki, możemy spotkać ciekawskich przy „Studni Bamberki” i podziwiających dawny Arsenał Miejski – Odwach oraz liczne grupy odwiedzające Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Poznański Stary Rynek, to również doskonałe restauracje reprezentujące wszystkie style kulinarne, miejsce spotkań młodzieży i romantycznych spacerów zakochanych.

Poznańska Starówka, przez cały rok ma coś do zaoferowania zwiedzającym, często odbywają się tu występy artystyczne, pokazy sztuki i rekonstrukcje historyczne, a nocne iluminacje świetlne sprawiają, że Stary Rynek w Poznaniu nigdy nie zasypia.  

Więcej informacji: Położenie hotelu DeSilva.

 

Sale na szkolenia i konferencje w Hotelu DeSilva Premium w Poznaniu

Lokalizacja luksusowego Hotelu DeSilva Premium, w ścisłym centrum, 100m od najsłynniejszej ulicy św. Marcin, sprawia, że jest on chętnie wybierany przez przebywających w Wielkopolsce służbowo.

TEKST ALTERNATYWNY

Właśnie z myślą o kontrahentach biznesowych, w Hotelu DeSilva Premium zorganizowano nowoczesne Centrum Konferencyjne z pełnym zapleczem technicznym i ofertą gastronomiczną. W hotelu dostępnych jest 5 wielofunkcyjnych Sal konferencyjno-szkoleniowych o łącznej powierzchni ponad 260m2., z możliwością łączenia w jedną dużą Salę Kongresową. Największe pomieszczenie wykorzystywane w trakcie konferencji i eventów firmowych, może pomieścić w komfortowych warunkach nawet 150 słuchaczy. Nowoczesny sprzęt multimedialny, podwieszane ekrany, systemy nagłośnieniowe, nowatorskie rozwiązania informatyczne i usługi Meeting Concierge, sprowadzają każdą konferencję i spotkanie biznesowe do rangi Premium.

Kameralne Meeting Biznesowe, szkolenia, audyty i konferencje organizowane w Hotelu DeSilva, mogą być okraszone pełną obsługą cateringową z wystawną kolacją czy rautem korporacyjnym oraz chwilami wytchnienia w Strefie Relaksu i profesjonalnej Sali Fitness. 

Więcej informacji: Konferencje w hotelu DeSilva Poznań.

 

Jak zorganizować udaną konferencję?

O sukcesie konferencji decyduje kilka czynników, na które trzeba zwrócić uwagę jeszcze na etapie planowania. Wybierając już temat spotkania i gromadząc materiały szkoleniowe, trzeba też zapewnić atrakcyjną lokalizację konferencji, dostosowaną do potrzeb salę i w jakiś sposób uatrakcyjnić słuchaczom czas wolny pomiędzy zajęciami.

TEKST ALTERNATYWNY

Dobra lokalizacja, to najczęściej okolica atrakcyjna turystycznie, lub większa aglomeracja, gwarantująca łatwy dostęp do instytucji samorządowych i przedsiębiorstw interesujących dla organizatora konferencji. Ważny jest też dobór odpowiedniego pomieszczenia, zarówno pod względem powierzchni dla liczby zaplanowanych słuchaczy jak i możliwościami technicznymi. Jednak nawet najbardziej zajmujące szkolenie czy arcyciekawa konferencja, trwająca długie godziny, do dyskomfort dla uczestników. Warto sprawdzić, czy pomieszczenie konferencyjno-szkoleniowe wyposażone jest w wygodne meble, dostęp dziennego światła i duże ekrany wykorzystywane w trakcie prezentacji. Każde wydarzenie firmowe, event, kongres czy kurs kwalifikacyjny, będzie lepiej zapamiętane, jeżeli zapewni się uczestnikom komfortowe warunki pobytu, rekreację i rozrywkę po zajęciach służbowych. 

Dobra lokalizacja i możliwość zapewnienia atrakcyjnego spędzania wolnego czasu czy biesiady wieńczącej konferencję, zapewniają luksusowe hotele wyposażone w Centra Konferencyjne, Strefy SPA i wyjątkowe Restauracje.

Więcej informacji znajdziesz na: Jak zorganizować udaną konferencję?


Data publikacji: 26.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy