img

Hotel Glamour w Poznaniu - oferuje wigilie firmowe i imprezy firmowe w stylowej restauracji

Wigilie firmowe i imprezy firmowe w stylowej restauracji Hotelu Glamour

Coraz częściej w wielu firmach i korporacjach, na stałe zaczyna gościć tradycja organizacji wspólnych spotkań wigilijnych. Okres świąteczny, podniosły nastrój i rodzinna atmosfera, to dobra okazja do zacieśniania więzów również wśród współpracowników.

TEKST ALTERNATYWNY

Restauracja Hotelu Glamour, to wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, między innymi rekomendacją „Żółtego Przewodnika”, słynny lokal gastronomiczny. Doceniany przez znawców kulinarnych warsztat Szefów Kuchni, pozwolił tworzyć wyjątkowe miejsce o nienagannej prezencji. Doświadczenie w organizacji i obsłudze dużych wydarzeń, gromadzących nawet 220 biesiadników, pomaga zaplanować i przygotować klimatyczne spotkania Wigilijne również dla firm. Stylowe wnętrza, dźwięki kolęd, świece i wyjątkowe menu świąteczne i tradycyjne potrawy wigilijne, pozwolą zadbać o wigilijny nastrój. Restauracja słynie z doskonałych potraw rybnych, z pieczonym na maśle karpiu i filetem z łososia na czele. Na świątecznie udekorowanych stołach mogą pojawić się również potrawy specjalne, zamówione bezpośrednio przed spotkaniem.

Wigilia firmowa, organizowana w Restauracji Hotelu Glamour, to jednocześnie możliwość przeniesienia rodzinnej atmosfery podczas spotkań branżowych i okazja do miłego akcentu na zakończenie roku biznesowego.

Więcej informacji: Wigilie firmowe hotelu Glamour.

 

Sale konferencyjne w Hotelu Glamour

Butikowy Hotel Glamour, położony kilka minut jazdy od centrum Poznania, stworzył specjalną ofertę biznesową, zapewniając komfortowe miejsca noclegowe, doskonałą kuchnię i w pełni wyposażone Centrum Konferencyjne, gwarantujące idealny przebieg każdego spotkania firmowego i konferencji.

TEKST ALTERNATYWNY

Na terenie Hotelu przygotowano 5 funkcjonalnych Sal Konferencyjnych z pełnym zapleczem techniczno-informatycznym, dostępem do internetu o wysokiej przepustowości, urządzeń konferencyjno-multimedialnych i stałą opieką profesjonalnego opiekuna wydarzenia. Bez względu na to, czy organizowane jest kameralne spotkanie kierownictwa dla kilku osób, audyt czy szkolenie firmowe dla kilkudziesięciu słuchaczy czy duży kongres zaplanowany dla 220 Gości, można wybrać odpowiednią aranżację i dostosować dostępne pomieszczenia do potrzeb organizatorów. Każdy event, spotkanie integracyjne, kurs czy konferencja, może być uzupełnione specjalnie przygotowanym menu i profesjonalną obsługą kelnerską.

Doświadczenie pracowników Hotelu Glamour, kameralny klimat, dostęp do zabiegów SPA, bliskość centrum Poznania i lotniska, to tylko dodatkowe atuty, zapewniające przeprowadzenie wydarzeń firmowych na najwyższym poziomie. 

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Glamour.

 

Jak zorganizować udaną imprezę firmową?

Organizacja imprez firmowych wydaje się bardzo prostym zajęciem, okazuje się jednak, że przygotowanie idealnego spotkania pracowników, wymaga od organizatorów kilku podstawowych zabiegów i sporego zaangażowania.

TEKST ALTERNATYWNY

Planując imprezę firmową, najważniejszymi elementami wydają się czas i miejsce. W zależności od pory roku, takie spotkania będą wyglądały inaczej i będą podlegały pewnym ograniczeniom - ciężko zorganizować udanego grilla czy ognisko przy kiepskiej aurze pogodowej. Miejsce imprezy firmowej, ma również duże znaczenie, pracownicy o wiele swobodniej czują się „na neutralnym” gruncie, dlatego lepiej organizować takie spotkania w oddaleniu od miejsca pracy. Często stosowane są zabiegi związane z przygotowaniem imprez tematycznych z przebraniami czy motywem przewodnim. W każdym spotkaniu chodzi tak naprawdę o dobrą zabawę, integrację i miłe spędzenie wolnego czasu. Dobrym pomysłem jest wybranie spotkania świątecznego. Podpoznański Hotel Glamour, podobnie jak większość hoteli biznesowych, ma przygotowaną ofertę spotkań firmowych takich jak Wigilia, Wielkanoc czy Sylwester.

Dobra kuchnia, menu dostosowane do wymagań zaproszonych Gości, stylowe wnętrza i odpowiednia lokalizacja, pozwolą wprawić uczestników w odpowiedni nastrój, a to już więcej niż połowa gwarantowanego sukcesu idealnej imprezy firmowej

Więcej informacji znajdziesz na: Udana impreza firmowa - jak ją zorganizować?


Data publikacji: 26.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy