img

Hotel IOR z bogatą ofertą sal konferencyjnych

www.hotelior.pl

Hotel IOR jest nowoczesnym obiektem, pełniącym funkcje konferencyjno-noclegowe. Centrum Kongresowe hotelu świadczy szeroki wachlarz usług dla klientów biznesowych, koncentrujących się na organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Znaczącym atutem obiektu jest lokalizacja w pobliżu centrum Poznania i MTP.

Centrum Kongresowe Hotelu IOR dysponuje 13 nowocześnie przygotowanymi salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację wydarzeń biznesowych od 6 do 200 uczestników. W pomieszczeniach możliwe jest ustawienie stołów i krzeseł w różnych układach, co pozwala na lepsze dostosowanie przestrzeni do charakteru realizowanego spotkania.

Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, łącznie z urządzeniami powalającymi prowadzić wielojęzykowe tłumaczenia symultaniczne. Personel Centrum Kongresowego wyróżnia się pełnym profesjonalizmem działania, które poparte jest wieloletnim doświadczeniem. Oferta obiektu wyróżnia się dużą elastycznością, również w kwestii cen.

Hotel IOR dysponuje pokojami jedno- i dwuosobowymi, a także apartamentami oraz pokojami dla niepełnosprawnych. Łączna baza noclegowa obiektu obejmuje 110 miejsc. Przy hotelu znajduje się zamknięty parking dla gości. Dzięki znakomitemu połączeniu przestrzeni hotelowej i konferencyjnej kompleks jest idealną propozycją dla osób pragnących połączyć realizację obowiązków służbowych z wypoczynkiem.

Data publikacji: 23.01.2017

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy