img

Konferencja w centrum Poznania? - koniecznie w Nobel Tower!

www.nobeltower.pl

Profesjonale Centrum Konferencyjne, nowoczesne wyposażenie, duża elastyczność przestrzeni i najwyższa jakość usług – to wszystko czeka na klientów biznesowych, którzy zdecydują się na organizację wydarzeń w poznańskim Nobel Tower. Obiekt stanowiący jedną z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek miasta, znakomicie sprawdzi się w przypadku przeprowadzania kameralnych spotkań firmowych, jak i dużych konferencji na ponad 100 osób.

Centrum Konferencyjne Nobel Tower składa się z 15profesjonalnych sal. Pomieszczenia te oferowane są z nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym i telekonferencyjnym, który pozwala na realizację każdego spotkania. We wszystkich salach konferencyjnych możliwy jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego, a także możliwość pełnego zaciemnienia.

Znakomicie przygotowana infrastruktura Nobel Tower pozwala zorganizować szkolenie, konferencję, spotkanie branżowe oraz każde inne wydarzenie firmowe. Dzięki modułowej sali konferencyjnej mieszczącej ponad 100 uczestników oraz 14 średnim i małym pomieszczeniom szkoleniowym, możliwe jest przeprowadzenie spotkania dla niemalże każdej grupy osób. Co więcej pomieszczenia Centrum Konferencyjnego dostępne są również dla klientów w systemie godzinowym.

W budynku Nobel Tower funkcjonuje food court z kawiarnią, kantyną oraz barem, a dodatkowo organizatorzy konferencji mogą skorzystać z zaplecza cateringowego.

Data publikacji: 13.12.2016

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy