img

Konferencja w stylowym klimacie - Novel House

www.google.pl

Poszukujesz centrum konferencyjnego w Wielkopolsce, położonego w malowniczej okolicy z dala od zgiełku miast? Wybierz pensjonat Novel House!

Centrum konferencyjne Novel House, położony na terenie Parku krajobrazowego Puszcza Zielonka oddalony 25 km od centrum Poznania.

Usytuowanie tego niepowtarzalnego obiektu z dala od miasta, malownicza okolica, profesjonalne zaplecze konferencyjne, oryginalne sale bankietowe, wykwintna kuchnia oraz obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, iż Novel House jest idealnym miejscem na organizację szkoleń, konferencji, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak i przyjęć okolicznościowych (wesela).

Oferujemy Państwu:

- dogodną lokalizację (odległość Novel House - Poznań to jedynie 25 km),

- funkcjonalne sale przeznaczone na konferencje i bankiety,

- pensjonat - stylowe pokoje i apartamenty (również na wesela),

- dobrą kuchnię,

- obsługę na najwyższym poziomie.

Okolica obiektu o wysokich walorach krajobrazowych, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom uwielbiającym przebywać na łonie natury i jednocześnie ceniącym sobie możliwość odpoczynku w ustronnych miejscach.

Bezwzględna cisza panująca w miejscowości Kamińsko, w której położony jest ośrodek, stwarza idealne warunku sprzyjające organizacji efektywnych szkoleń i konferencji przeprowadzanych z powodzeniem w Novel House.

Zapraszamy!

Data publikacji: 28.11.2016

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy