img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w Poznaniu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych w Poznaniu. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim zobacz - ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w Poznaniu:

 

Glamour House

Dane teleadresowe:
Rynkowa 9, 62-081 Przeźmierowo
tel.  693 569 580
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 43

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Glamour House położony w podpoznańskim Przeźmierowie zlokalizowany jest przy drodze krajowej nr 92. Odległość od Poznania (15 minut w godzinach szczytu) sprawia, że jest to miejsce chętnie wybierane na spotkania biznesowe, konferencje, imprezy integracyjne, bankiety, posiedzenia.

Do dyspozycji gości udostępnionych jest 5 różnej wielkości sal konferencyjnych. Wyposażone są one w odpowiedni sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń i prezentacji. Atutem jest możliwość zostawienia samochodu na czas spotkania na bezpłatnym, niestrzeżonym i monitorowanym parkingu.

Na terenie kompleksu jest dostęp do Internetu. Pomieszczenia mają dostęp do światła dziennego i dodatkowo na życzenie klientów mogą zostać zaciemnione. W niektórych jest nagłośnienie sufitowe oraz bezpośrednie wejście z parkingu.

Zobacz Prezentację Glamour House na salekonferencyjne.pl by dowiedzieć się więcej lub odwiedź stronę firmową Glamour House w celu poznania pełnej oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel IOR

Dane teleadresowe:
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel.  61 864 9279
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 127

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel IOR w Poznaniu to olbrzymi kompleks, który udostępnia dla gości aż 14 sal konferencyjnych, w których mogą odbywać się także szkolenia. W salach znajduje się także sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, projektory multimedialne, sprzęt do nagłośnienia.

W salach na 100 i 200 osób są także ekrany kinowe. Obsługa hotelu ma duże doświadczenie w organizacji kongresów, szkoleń i konferencji. Istnieje możliwość zorganizowania dużego bankietu na 500 osób. Przy obiekcie znajdują się duży parking strzeżony z miejscem dla autobusów oraz mniejszy niestrzeżony bez ponoszenia dodatkowej opłaty.

Hotel IOR w Poznaniu zlokalizowany w centrum miasta blisko przystanków komunikacji miejskiej jest świetnym miejscem na spotkania biznesowe z wymianą doświadczeń. Od ponad 20 lat obsługa dba o to, by wszystkie spotkania przebiegały bez zakłóceń.

Zobacz Prezentację Hotelu IOR na salekonferencyjne.pl by dowiedzieć się więcej lub odwiedź stronę firmową Hotelu IOR w celu poznania pełnej oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Zagroda Bamberska

Dane teleadresowe:
ul. Kościelna 43
60-534 Poznań
tel.  61848 43 16
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 19

Hotel Zagroda Bamberska zlokalizowany jest w stosunkowo bliskiej okolicy Starego ZOO w tym mieście. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zorganizować spotkanie integracyjne, posiedzenie, konferencję, czy imprezę integracyjną  w małym gronie.

Miejsce to idealnie sprawdzi się także w roli miejsca na warsztaty, czy przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej. Do dyspozycji gości są oddane dwie sale konferencyjne. Każda z nich może pomieścić od 8 do 60 osób. Ten obiekt znajdzie zainteresowanie u osób, które chcą zorganizować w Poznaniu mniejsze spotkanie.

Na terenie Hotel Zagroda Bamberska sale oświetlane są światłem dziennym, jednak na życzenie klienta istnieje też możliwość zaciemnienia sali. Goście mogą skorzystać także z dostępu do Internetu. W jednej z sal są projektor oraz tablica do przeprowadzenia spotkań.

Zobacz stronę firmową Hotel Zagroda Bamberska w celu poznania pełnej oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 08.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo