img

Konferencje w kameralnych obiektach w Poznaniu

Hotel Kolegiacki
Dane teleadresowe:   

ul. Plac Kolegiacki 5, 61-841 Poznań
Największa sala konferencyjna: 80
Ilość miejsc noclegowych: 48
 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Kolegiacki wyróżnia niesamowita architektura. Obiekt jest zlokalizowany w odrestaurowanych kamieniach i znajduje się w samym centrum Poznania. To doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna, która jest przystosowana dla 40 osób.

Jednak prawdziwą wisienką na torcie jest zabytkowa piwniczka, w której także można zorganizować firmowy event od 60-80 osób. Na gości czekać będzie poczęstunek powitalny, przerwa kawowa oraz dobrane menu zgodnie z upodobaniami. Poza hotelową restauracją warto po części oficjalnej wypocząć na tarasie na dachu kamienicy z niesamowitym widokiem na miasto. Komfortowy dojazd oraz pomoc pracowników w organizacji to zdecydowane plusy tego miejsca.

Wnętrza, które się wyróżniają z pewnością docenią wszyscy zaproszeni goście. Po konferencji warto wypocząć w hotelowych pokojach z licznymi udogodnieniami jak minibar czy wygodne biurko do pracy.

Więcej informacji znajdziesz na stronach: Sale konferencyjne Hotel KolegiackiHotel Kolegiacki Poznań - Sale konferencyjne - Strona firmowa Meet Hotel Poznań
Dane teleadresowe:

ul. Wagrowska 6a, 61-369 Poznań
Największa sala konferencyjna: 30
Ilość miejsc noclegowych: 60

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Planując zorganizowanie konferencji czy szkolenia często zapominamy o sprawdzeniu zaplecza technicznego. Brak dobrego nagłośnienia może być problematyczny, zwłaszcza przy większych wydarzeniach i licznych grupach. Meet Hotel Poznań oferuje nowocześnie wyposażone i w pełni przystosowane sale konferencyjne.

Na ich wyposażeniu znajduje się nowoczesny system nagłaśniający, projektor multimedialny, mikrofon bezprzewodowy, flipchart a także szybkie łącze internetowe. Sale są klimatyzowane, a żeby zapewnić maksymalny komfort i wykorzystanie przestrzeni można je dowolnie zaaranżować. Sale idealnie nadają się na mniejsze spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty czy prezentacje. Mniejsza sala idealnie nada się dla 12 osób, większa dla 30.

Poza tym pracownicy hotelowi zadbają o wszystkie wygody. W przerwie każdy chętnie napije się kawy i posili przygotowanymi przekąskami. A kolacja w hotelowej restauracji będzie miłym zakończeniem intensywnego dnia. Potem warto odpocząć w komfortowo wyposażonych pokojach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Meet Hotel Poznań - Sale konferencyjne - Strona firmowa 


Hotel FairPlayce Poznań
Dane teleadresowe:

ul. Bożydara 10, 61-607 Poznań
Największa sala konferencyjna: 50
Ilość miejsc noclegowych: 40

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel FairPlayce Poznań jest położony w odległości ok. 6 km od centrum miasta. Dojazd do niego jest dogodny, a na miejscu czeka przestronny parking dla gości. Hotel znajduję się przy zielonych terenach nadwarciańskich, dzięki czemu nawet w mieście można poczuć sielski klimat odpoczynku.

To miejsce idealnie nada się na zorganizowanie firmowego spotkania, szkolenia czy warsztatów. Mniejsza sala konferencyjna to świetna przestrzeń do spotkań w mniejszym, maksymalnie 8-osobowym gronie. Z kolei większa sala może pomieścić 50 osób. Sala posiadają zaplecze techniczne, dzięki czemu całość wydarzenie przebiegnie sprawnie. W czasie spotkania warto skorzystać z opcji cateringu i hotelowej restauracji.

Ten hotel to idealne miejsce dla tych, którzy są entuzjastami sportu. Spotkania można połączyć z rekreacją choćby na kortach tenisowych. Często w mniej formalnych warunkach rozmowy biznesowy nabierają nowego tempa. Do dyspozycji gości pokoje wyposażone w liczne udogodnienia, które pozwolą na wypoczynek po całym dniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Hotel FairPlayce Poznań - Sale konferencyjne - Strona firmowa 

 

 


Data publikacji: 14.04.2022

Nasi partnerzy