img

Konferencje w salach powyżej 500 osób w Poznaniu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz - ponad 100 obiektów konferencyjnych w Poznaniu. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim zobacz - ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Konferencje w salach powyżej 500 osób w Poznaniu:

 

Novotel Poznań Centrum 

Dane teleadresowe:
pl. Wł. Andersa 1
61-898 Poznań
tel.  61 858 70 09
Największa sala konferencyjna: 954 osób
Liczba miejsc noclegowych: 805

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Novotel Poznań Centrum w Poznaniu do dyspozycji gości przeznacza 7 sal konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się jako miejsce na mniejsze i większe spotkania biznesowe, konferencje, posiedzenia, imprezy integracyjnej, warsztaty.

W Novotel Poznań Centrum znajdują się także trzy przestronne foyer, które mogą pomieścić nawet 1000 osób. W każdej z sal jest sprzęt audiowizualny. Goście mogą korzystać z multimedialnych projektorów, nagłośnienia, mikrofonów bezprzewodowych, klimatyzacji.

W salach jest także bezpłatny dostęp do Internetu. Sale są oświetlane światłem dziennym, jednak na życzenie klientów jest możliwość ich zaciemnienia. Atutem jest także osoba z obsługi, która zadba o zrealizowanie spotkania, konferencji i bankietu na najwyższym poziomie w tym miejscu. Tuż przy budynku znajduje się parking do samochodów

Zobacz stronę firmową hotelu Novotel Poznań Centrum, by lepiej poznać ofertę konferencyjną obiektu.

 

Stadion Poznań

Dane teleadresowe:
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań
tel. 61 886 30 50
Największa sala konferencyjna: 1837 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Stadion Poznań w stolicy Wielkopolski to miejsce, które świetnie sprawdzi się w roli pomieszczeń na duże, jak i małe spotkania biznesowe, konferencje, spotkania, mecze, turnieje. Sale są przestronne i mają widok na murawę, co gwarantuje niepowtarzalną atmosferę.

Na terenie znajduje się 50 pomieszczeń, w których każdego dnia mogą odbywać się różne spotkania. Jest także olbrzymi teren przeznaczony typowo do organizacji turniejów sportowych, pikników firmowych, integracji. Goście mogą skorzystać także z dużego namiotu oraz sześciu boisk do piłki nożnej, siatkówki plażowej, beach soccera i koszykówki.

Jest to pierwsze tematyczne Centrum Konferencyjne w tym województwie. Osoby biorące udział w spotkaniach biznesowych mogą zobaczyć jak na żywo wygląda miejsce pracy piłkarzy, trenerów i nie tylko. Atutem jest możliwość zwiedzenia Stadion Poznań i zobaczenie jak wygląda codzienne życie klubu. 

Zobacz stronę firmową Stadionu w Poznaniu, by poznać szczegoły oferty konferencyjnej obiektu.
 

Congress Center Poznań

Dane teleadresowe:
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
tel. 693 028 023
Największa sala konferencyjna: 11 497 osób
Liczba miejsc noclegowych: -

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Congress Center Poznań jest jednocześnie centrum kongresowym, wystawienniczym i widowiskowym w tym mieście. Budynek oferuje ponad 4000 miejsce konferencyjnych. Do dyspozycji wynajmujących są także strefy VIP oraz przestrzenie na wystawy i stoiska sponsorskie.

Sale są wyposażone w sprzęt audiowizualny. Istnieje możliwość zorganizowania nawet na 20 000 osób dzięki połączeniu kompleksu z czterema pawilonami. Sala Ziemi jest wizytówką w Congress Center Poznań. Pomieszczenie może pomieścić ok. 2000 uczestników.

Istnieje możliwość wybrania jednego z czterech układów – kinowego, forum, bankietowego, dwóch sal. Parking przeznaczony jest także dla blisko 2000 gości. Na terenie obiektu nie zabraknie oferty gastronomicznej Garden City. Pomieszczenia są klimatyzowane i znajduje się w nich dostęp do Internetu. 

Zobacz stronę fimową Congress Center Poznań, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.


Data publikacji: 08.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo