img

Meet Poznań Hotel – nowe miejsce konferencyjne w Wielkopolsce!

meetpoznanhotel.pl

Na konferencyjnej mapie stolicy Wielkopolski pojawiło się wyjątkowe, kameralne miejsce dla klientów biznesowych – Meet Poznań Hotel. Dwugwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Wągrowskiej, w niedalekiej odległości od dworca PKP i centrum miasta. Hotel posiada komfortową bazę noclegową oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Z myślą o klientach biznesowych Meet Poznań Hotel przygotował dwie sale szkoleniowe, które przy wyborze układu kinowego pozwalają na organizację spotkań dla 12 oraz 30 uczestników. Oba pomieszczenia oferowane są ze sprzętem audiowizualnym oraz szybkim, bezprzewodowym dostępem do internetu. W realizacji wydarzeń i obsłudze technicznej pomaga personel hotelu. Dodatkowo możliwe jest również korzystanie z zaplecza cateringowego.

Meet Poznań Hotelem jest miejscem pozwalającym przeprowadzić spotkanie, prezentację czy sympozjum, a także krótkoterminowo wynająć przestrzeń do pracy i prowadzić wirtualne biuro.

Hotel dysponuje 32 pokojami z biurkiem, telefonem, telewizorem oraz łączem internetowym. Przy obiekcie znajduje się parking, a o zaspokojenie oczekiwań gości dba całodobowa recepcja. Meet Poznań Hotel świadczy usługi w atrakcyjnym cenowo standardzie, a jego oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i turystów odwiedzających Poznań.

Data publikacji: 03.01.2017

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy