img

Młyńska 12 – sale konferencyjne idealne na każde spotkanie

www.mlynska12.pl

Młyńska 12 to miejsce łączące najnowocześniejsze technologie, najwyższy poziom estetyki oraz ludzki talent. Zlokalizowany w sercu Poznania obiekt jest unikatowym punktem – przestrzenią, która pozwala podejmować aktywności zawodowe i realizować najśmielsze wyzwania biznesowe.

Młyńska 12 dysponuje profesjonalnymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi, które cechują się dużą funkcjonalnością przestrzeni. Pomieszczenia te służą nie tylko jako miejsce pracy, ale również pozwalają zorganizować konferencję, szkolenie czy też spotkanie biznesowe. Modułowa konstrukcja sal i ich łączna powierzchnia wynosząca 380 mkw, umożliwia przygotowanie wydarzeń nawet dla ponad 300-osobowych grup.

Sale konferencyjne obiektu Młyńska 12 oferowane są z nowoczesnym wyposażeniem, a w tym także z inteligentnymi panelami dotykowymi, które pozwalają kontrolować światło, dźwięk, zestawy projekcyjne, klimatyzację i zasłony okienne. W pomieszczeniach możliwe prowadzenie najwyższej jakości prezentacji oraz wideokonferencji.

Poza salami konferencyjno-bankietowymi, obiekt Młyńska 12 oferuje również obsługę concierge oraz dostęp do strefy wellness, w której znajduje się siłownia i sauny. Dodatkowo goście mogą korzystać z podziemnej hali garażowej, restauracji, lunchowej Kantyny oraz umiejscowionej na najwyższej kondygnacji kawiarni, do której przynależy taras widokowy na panoramę miasta.

Data publikacji: 29.12.2016

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy