img

Pakiety konferencyjne SPA w hotelu IBB Andersia

www.andersiahotel.pl

IBB Andersia jest nowoczesnym hotelem biznesowym zlokalizowanym w sercu Poznania. Mieści się on w dwunastopiętrowym drapaczu chmur, stanowiącym jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w mieście. W hotelu organizowane są prestiżowe konferencje i spotkania firmowe. W ofercie obiektu znajduje się dodatkowy Pakiet SPA, skierowany do klientów biznesowych.

Hotel IBB Andersia dysponuje ośmioma nowoczesnymi, przestronnymi i eleganckimi salami konferencyjnymi, które umiejscowione są na pierwszym piętrze budynku. Pomieszczenia połączone są za pomocą modułowych ścian, które pozwalają na łączenie ich powierzchni. W Centrum Konferencyjnym możliwe jest zorganizowanie spotkania dla 200, 300 a nawet 500 osób. Każda sala oferowana jest z wyposażeniem w postaci nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, a także z klimatyzacją, wielofunkcyjnym oświetleniem i pełnym zaciemnieniem.

Na każdym etapie przygotowywania wydarzeń firmowych w IBB Andersia możliwe jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych koordynatorów eventowych. W ich kwestii jest przygotowalnie sali konferencyjnej, a także czuwanie nad prawidłowym przebiegiem spotkań.

Na organizatorów konferencji w Hotelu IBB Andersia czeka również specjalny Pakiet SPA. Dzięki niemu możliwy jest odpoczynek i zregenerowanie sił w Harmonia SPA. Oferta dostępna jest dla grup od 10 do 30 osób, a jej koszt to 180 zł netto/os.

Data publikacji: 08.12.2016

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy