img

Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu

Stolicą Wielkopolski jest Poznań, jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim sprawdź ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Poniżej przrzedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu:

 

1. Ośrodek Collegium da Vinci

Dane teleadresowe:
ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
tel. 61 27 11 056
Największa sala konferencyjna: 320 osób

 

Ośrodek Collegium da Vinci
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu

W poszukiwaniu dobrego miejsca na organizację konferencji w Poznaniu, warto sprawdzić ofertę Collegium da Vinci. To obiekt zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum miasta, świetnie skomunikowany z lotniskiem. We wnętrzu eleganckiego budynku znajdziemy sale konferencyjne o różnej wielkości.

Największa pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 320 osób. Jest też kilka bardziej kameralnych wnętrz, odpowiednich na spotkania biznesowe czy mniejsze szkolenia. Cała przestrzeń konferencyjna jest zaprojektowana i urządzona nowocześnie, funkcjonalnie i z dbałością o potrzeby klientów biznesowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest nowoczesny sprzęt multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu.

Collegium da Vinci zapewnia szereg usług dodatkowych, organizację cateringu, wsparcie techniczne i możliwość korzystania z zaplecza biurowego. Każde wydarzenie zorganizowane we wnętrzach Collegium da Vinci na pewno zakończy się sukcesem.

Zobacz więcej na: Collegium Da Vinci - sale konferencyjne lub Konferencje w Collegium Da Vinci.

 

2. World Trade Center Poznań

Dane teleadresowe:
ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań
tel. 61 866 10 50
Największa sala konferencyjna: 330 osób

 

World Trade Center Poznań
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu

World Trade Center w Poznaniu to nowoczesny obiekt biznesowy, który zlokalizowany jest w strategicznym punkcie miasta z dobrym dojazdem na lotnisko czy na Międzynarodowe Targi Poznańskie. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się trzy sale konferencyjne oraz sala bankietowa, która idealnie sprawdzi się do organizacji eleganckich przyjęć czy wieczornych spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, funkcjonalne, umożliwiają zmianę wystroju czy ustawienia mebli w zależności od potrzeb organizatorów konferencji czy szkoleń. Do dyspozycji uczestników spotkań są nowoczesne sprzęty multimedialne, rzutniki, projektory, ekrany, a także wszystko, co ułatwia sprawne poprowadzenie wydarzenia.

Możliwe jest skorzystanie z dodatkowych usług, takich jak dostarczenie cateringu, wsparcie techniczne oraz profesjonalna pomoc w przygotowaniu wydarzenia. World Trade Center w Poznaniu to sprawdzone centrum konferencyjne, które cieszy się dobrymi opiniami wśród organizatorów mniejszych i większych wydarzeń branżowych.

Zorganizuj konferencję w World Trade Center Poznań.

 

3. Kino Apollo

Dane teleadresowe:
ul. Ratajczaka 18, 61-815 Poznań
tel. 61 852 34 02
Największa sala konferencyjna: 406 osób

 

Kino Apollo
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu

Kino Apollo to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Ponad stuletni obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji wszelkich imprez biznesowych i nie tylko. Jeśli poszukują Państwo miejsca na konferencję w centrum Poznania, Kino Apollo sprawdzi się doskonale. We wnętrzach znajdują się trzy sale do organizacji spotkań, wśród których największa sala kinowa pomieści 406 osób.

Dzięki obecności tradycyjnej sali kinowej można wyświetlać filmy dla uczestników w doskonałej jakości dźwięku i obrazu. Konferencja w takim miejscu z pewnością pozostanie więc na długo w pamięci. Cała przestrzeń konferencyjna jest odrestaurowana, nowocześnie wyposażona, posiada dostęp do sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu, a także możliwość korzystania z zaplecza biurowego.

Organizatorzy wydarzeń mają możliwość korzystania z profesjonalnego wsparcia obsługi na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzenia. Możliwe jest zamówienie obsługi cateringowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Więcej informacji: Kino Apollo - konferencje.

 

4. Multikino Malta

Dane teleadresowe:
ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
tel. 41 267 23 65
Największa sala konferencyjna: 328 osób

 

Multikino Malta
Sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu

Dla poszukujących niebanalnych rozwiązań przy organizacji wydarzeń firmowych, eventów, spotkań biznesowych, kongresów czy szkoleń i konferencji – ciekawą ofertę przygotowało Multikino Malta w Poznaniu. Kompleks dysponuje 10 różnorodnymi salami, gdzie oprócz emisji filmów, można zorganizować nietuzinkową konferencję, prezentację produktu czy szkolenie firmowe.

Największa sala pomieści 328 uczestników, którzy mogą wygodnie usiąść w ergonomicznych fotelach i obejrzeć prezentacje multimedialną na dużym kinowym ekranie, w doskonałej rozdzielczości i znakomitej jakości dźwiękiem. Podczas organizacji bardziej kameralnych spotkań biznesowych i dyskretnych negocjacji handlowych, najlepiej sprawdzą się mniejsze sale przeznaczone dla kilkudziesięciu uczestników, z fotelami VIP i stolikami.

Konwenty i szkolenia realizowane przy wykorzystaniu ekranu kinowego na długa zapadają w pamięci uczestników wydarzenia. Na terenie obiektu działa Bar Platinum oraz kawiarnia, a w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się wiele restauracji, hoteli i miejsc noclegowych. Kompleks położony jest w odległości 3km od Starego Rynku i centrum Poznania.

Dowiedz się więcej: Sale konferencyjne w Multikinie Malta.

 

5. Teatr Nowy w Poznaniu***

Dane teleadresowe:
ul. Dąbrowskiego 5, 60-838 Poznań
tel. 61 848 48 85
Największa sala konferencyjna: 365 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W pięknej i zabytkowej Kamienicy w Poznaniu znajduje się Teatr Nowy. To miejsce, które jest jednak dedykowane nie tylko dla wydarzeń kulturalnych, a 3 znajdujące się tu sale można także wynająć na liczne wydarzenia.

Trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię na gale, konferencje czy wykłady naukowe. Sam układ miejsc sprawia, że każdy z uczestnik ma doskonałą widoczność, a nagłośnienie najwyższej jakości jest tu zdecydowanym plusem. Do dyspozycji jest sala dla 84 i 150 osób. Pozwala to na organizację konferencji czy kongresów, a sama stylistyka pomieszczeń doda charakteru każdemu wydarzeniu. Na bardziej liczne eventy jest Duża Scena - ta sala pomieści aż 365 osób. Poczęstunek w przerwie dla gości może dostarczyć jedna z wielu firm cateringowych.

W tym obiekcie jest też baza noclegowa, są tu pokoje 1 i 2 osobowe, oraz apartamenty o wysokim standardzie. To niecodzienne miejsce, a każde odbywające się tu wydarzenia zostanie długo zapamiętane.

Zobacz więcej na: Konferencje w Teatrze Nowym.

 

6. Concordia Design

Dane teleadresowe:
ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań
tel. +48 607 152 045
Największa sala konferencyjna: 450 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

W pięknym budynku, który zachwyci nie tylko miłośników architektury, znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne. To zdecydowanie obiekt dla najbardziej wymagających i tych, którzy lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Niezwykle pomocne jest fachowe wsparcie pracowników, już od etapu planowania.

Obiekt posiada 9 nowoczesnych sal, których wystrój z powodzeniem nada się też na wystawne przyjęcia, gale czy bankiety. Mobilne systemy ścian pozwalają na ich łączenie, dzięki czemu można tu zorganizować wydarzenia nawet dla 450 osób jednocześnie. Ale to nie wszystko, bo jest tu też przestrzeń, w której można zorganizować wystawy, prezentacje produktowe.

Sale są wyposażone w nowoczesne urządzenia, takie jak systemy audiowizualne i doskonałe nagłośnienie. Przestrzeń jest na tyle duża, że jest nawet możliwość wprowadzenia auta do środka. Nie brakuje tu tez miejsca na stoły z przekąskami i cateringiem.

Więcej informacji o wynajmie sal konferencyjnych Concordia Design.

 

7. Teatr Muzyczny w Poznaniu

Dane teleadresowe:
ul. Niezłomnych 1e, 61-894 Poznań
tel. +48 502 699 798
Największa sala konferencyjna: 406 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na konferencję czy galę to Teatr Muzyczny w Poznaniu to idealny wybór. W jego pięknych i stylowych wnętrzach można zorganizować konferencje czy seminaria naukowe dla aż 406 osób. Sam wystój z pewnością nie zostanie nie zauważony przez uczestników. To świetna alternatywa dla centrum konferencyjnego czy wynajmowania dali w hotelu. Tu można mieć salę na wyłączność wraz z przestronnym foyer, gdzie można prezentować produkty czy rozstawić stoły z cateringiem.

Teatr dysponuje doskonałym nagłośnieniem, a także systemami audio. Układ miejsc siedzących zapewnia też doskonałą widoczność, a scena pozwoli na dobre wyeksponowanie prowadzących.

W pobliżu obiektu jest też sporo hoteli, między innymi Novotel Poznań Centrum, gdzie w komfortowych pokojach można wypocząć po części oficjalnej. Tam też można urządzić kolację gdzie w swobodniejszej atmosferze można porozmawiać czy doskonałym jedzeniu.

Więcej informacji na: Oferta konferencyjna Teatru Muzycznego.


Data publikacji: 13.10.2022

Nasi partnerzy