img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

Jeśli chcesz zapoznać się z innymi obiektami oferującymi możliwość zorganizowania konferencji w Poznaniu zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań. Natomiast jeśli chcesz poznać pełną bazę obiektów w województwie wielkopolskim sprawdź ponad 200 obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce.

Poniżej przrzedstawiamy najciekawsze sale konferencyjne na ponad 300 osób w Poznaniu:

 

1. Hotel Novotel Poznań Centrum****

Dane teleadresowe:
Plac Andersa 1, 61-898 Poznań
tel. 61 858 70 00
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba miejsc noclegowych: 805

 

Hotel Novotel Poznań Centrum
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w centrum Poznania, warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Hotel Novotel Poznań Centrum. Obiekt znajduje się w kulturalnej i biznesowej części Poznania z doskonałym dojazdem na lotnisko czy na Międzynarodowe Targi Poznańskie. To obiekt, który świetnie sprawdza się w organizacji dużych imprez, ale równie dobrze można przygotować tu niewielkie spotkanie biznesowe.

Hotelowe centrum konferencyjne to aż 2000 metrów kwadratowych powierzchni, na których znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych. Największa pomieści 600 osób. Jest możliwość dowolnego łączenia i dzielenia przestrzeni w zależności od potrzeb. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone, mają dobre oświetlenie, nagłośnienie, sprzęt multimedialny i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Hotel posiada świetne zaplecze kulinarne, które przygotuje serwisy kawowe i inne posiłki dla uczestników wydarzeń. Jest też możliwość zakwaterowania w wygodnych pokojach – w Novotelu do dyspozycji jest aż 805 miejsc noclegowych.

Więcej informacji: Novotel Poznań Centrum - konferencje.

 

2. Aula Artis CDV

Dane teleadresowe:
ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
tel. 61 667 44 00
Największa sala konferencyjna: 660 osób

 

Aula Artis
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

Aula Artis to miejsce położone w niemal samym centrum Poznania. Dogodna lokalizacja sprawia, że z możliwości wynajmu wnętrz korzystają organizatorzy wydarzeń nie tylko z Poznania, ale również z całego kraju. Aula Artis świetnie sprawdzi się w przypadku dużych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Swoją ofertę kieruje do firm i instytucji, które potrzebują wynająć dużą powierzchnię na konferencję, szkolenie, wystawę, event i każde inne wydarzenie branżowe.

W ofercie znajduje się możliwość wynajmu głównej sali, a także dodatkowych wnętrz i zaplecza biurowego. Przestrzeń do organizacji imprez jest profesjonalnie wyposażona, dobrze oświetlona i nagłośniona, posiada dostęp do nowoczesnego sprzętu konferencyjnego. Na terenie obiektu jest również bezprzewodowy, szybki internet.

Poza możliwością wynajmu można skorzystać z szeregu usług dodatkowych, między innymi z organizacji cateringu. Profesjonalna obsługa, świetna lokalizacja oraz doskonale przygotowane wnętrza to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w Auli Artis z pewnością będzie niezapomniane.

Zobacz więcej na: Collegium da Vinci - sale konferencyjne lub Konferencje w Collegium da Vinci.

 

3. Aula Uniwersytecka UAM

Dane teleadresowe: 
ul. Św. Marcin 81, 61-808 Poznań
tel. 61 853 69 35
Największa sala konferencyjna: 903 osób

 

Aula Uniwersytecka
Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

Aula Uniwersytecka UAM w Poznaniu to miejsce, które zdecydowanie ma swój niepowtarzalny klimat. Znajduje się w budynku Collegium Minus – pięknym, zabytkowym obiekcie, który zachwyca niezwykłą architekturą i robiącymi wrażenie, monumentalnymi wnętrzami. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w wyjątkowym klimacie, wydarzenie w tym miejscu na pewno będzie niezapomniane.

W ofercie dla klientów biznesowych znajduje się możliwość wynajmu pięciu sal o różnej wielkości – największa aula jest w stanie pomieścić ponad dziewięćset osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz urządzenia, które ułatwią poprowadzenie każdej imprezy.

Oferta za każdym razem dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb – jest możliwość zamówienia cateringu oraz szeregu usług dodatkowych. Świetna lokalizacja, wspaniałe wnętrza oraz doświadczenie w organizowaniu imprez na dużą skalę gwarantują pełne zadowolenie klientów biznesowych.

Zorganizuj konferencję w Auli Uniwersyteckiej UAM.

 

4. Stary Browar

Dane teleadresowe: 
ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
tel. 61 859 60 50
Największa sala konferencyjna: 500 osób

 

Stary Browar
Sale konferencyjne Stary Browar

Poznańskie Centrum Handlowe Stary Browar, to jedna z ikon miasta, oprócz wielu sklepów i działalności usługowej, stał się również miejskim centrum kultury i sztuki oraz najchętniej wybieranym miejscem organizacji spotkań biznesowych, kongresów i konferencji. Ten wielkopowierzchniowy kompleks dysponuje 5 wielofunkcyjnymi salami kongresowo-szkoleniowymi, wyposażonymi w najnowsze rozwiązania informatyczne – wykorzystywane podczas spotkań hybrydowych, nowoczesny sprzęt audiowizualny i doskonałe nagłośnienie.

W największej sali można organizować eventy przeznaczone nawet dla 500 osób, dostępne są też mniejsze pomieszczenia warsztatowo-szkoleniowe dla kilkudziesięciu słuchaczy i kameralne gabinety spotkań VIP. Na terenie kompleksu działa ponad 21 lokali gastronomicznych oferujących zarówno dania fastfood, potrawy regionalne jak i wykwintne restauracje reprezentujące kuchnię polską, europejską i egzotyczne smaki z całego świata.

Na terenie obiektu znaleźć można również kina i multipleksy oraz działalność usługową i rekreacyjną. Lokalizacja Starego Browaru zapewnia dostępność w najbliższym sąsiedztwie licznych hoteli i miejsc noclegowych. Centrum zlokalizowane jest kilka minut spacerem od Starego Miasta i Dworca Głównego PKP.

Więcej informacji: Stary Browar - Konferencje.

 

5. Teatr Wielki im. S. Moniuszki

Dane teleadresowe:
ul. Fredry 9, 60-967 Poznań
tel. 61 659 02 00
Największa sala konferencyjna: 924 osoby

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Każdy kto kiedyś stanął przed zadaniem organizacji konferencji wie, że nie jest to wcale proste. A jeśli do tego dochodzi jeszcze spora liczba uczestników, już samo znalezienie odpowiedniej sali to nie lada wyzwanie. Warto więc wziąć pod uwagę nie tylko centra konferencyjne, bo można się bardzo pozytywnie zaskoczyć.

W pięknym, zabytkowym budynku z początku XX wieku mieści się Teatr Wielki im. S. Moniuszki. Bogato zdobione wnętrza tworzą tu podniosły klimat. Sala widowiskowa, w której można zorganizować konferencje, gale czy kongresy to miejsce dla aż 924 osób.

Do tego dochodzi nowoczesny system audiowizualny oraz doskonałe nagłośnienie. To miejsce zdecydowanie z tych, które na długo zostaje w pamięci, warto czasem poszukać w mniej standardowych obiektach, żeby odkryć takie perełki.

Więcej informacji: Teatr Wielki - wynajem sal konferencyjnych.

 

6. Centrum Kultury Zamek

Dane teleadresowe:
Św. Marcina 80/82, 61-809 Poznań
tel. +48 61 64 65 325
Największa sala konferencyjna: 600 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Miejsca z historią to nie tylko obiekty warte zobaczenia, ale często są one odrestaurowane i obecnie działają w nich obiekty takie jak teatry, hotele, czy jak w przypadku tego miejsca - Centra Kultury. Ten poznański budynek był niegdyś rezydencją cesarza Wilhelma II, a teraz obiekt jest otwarty także dla biznesu.

Odbywają się tu liczne eventy - pokazy, koncerty, konferencje. Zaplecze konferencyjne składa się z 10 sal. Można tu zorganizować bardziej kameralne spotkania czy szkolenia, a także konwenty czy seminaria naukowe dla 250 czy aż 600 osób. Nie można też nie wspomnieć o doskonałym zapleczu technicznych, które sprawia, że każde wydarzenie będzie przebiegało bez niespodzianek. Opcja na bankiety i przyjęcia w tych wystawnych wnętrzach to maksymalnie 200 osób.

Będąc tu warto też poznać lepiej historią samego budynku, a doskonałą opcją na zakończenie konferencji jest zwiedzanie, podczas którego można się o nim więcej dowiedzieć. W pobliżu znajduje się wiele hoteli i rejestracji, więc znalezienie noclegu nie będzie problemem.

Zobacz więcej na: Centrum Kultury Zamek - konferencje.

 

7. Centrum Kongresowo Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Dane teleadresowe:
ul. Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań
tel. 61 854 73 85
Największa sala konferencyjna: 900 osób

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Kongresowo Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu dysponuje 3 salami, które nadają się nie tylko na wykłady,ale to też świetne miejsce na konferencje, prezentacje czy gale. Najmniejsza z sal - sala Senatu pomieści do 120 osób, kolejne dwie prawie 500 osób. Ciężko jest znaleźć miejsce z dobrym zapleczem technicznym na tak liczne wydarzenia, a te sale są wyposażone w najnowsze rozwiązania.

Nowoczesny system ścian mobilnych pozwala za łączenie sal, dzięki temu maksymalnie można tu zorganizować eventy dla aż 900 osób. Można tu też skorzystać z wielu ciekawych opcji jak tłumaczenia symultaniczne czy nagrywanie dźwięku. Przy konferencjach czy seminariach naukowych, pozwoli to na ich późniejsze wykorzystanie. 

W pobliżu obiektu znajduje się wiele hoteli, gdzie w komfortowych pokojach można wypocząć po całym dniu pracy. Nie brakuje też restauracji z daniami kuchni polskiej i europejskiej.

Zorganizuj konferencję w CKD Uniwersytetu Medycznego.


Data publikacji: 13.10.2022

Nasi partnerzy