img

Odpoczynek w sercu Półwyspu Helskiego

Konferencja nad morzem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy swoim gościom oprócz profesjonalnie zaplanowanego spotkania, chcą zaoferować również relaks na najwyższym poziomie.

Hotel Spa Dom Zdrojowy znajduje się na Półwyspie Helskim, pośród sosnowego lasu. To idealne miejsce na konferencję nie tylko latem, ale również zimą. Piękne otoczenie Domu Zdrojowego, czyste powietrze i liczne atrakcje oferowane przez obiekt sprawią, że każdy poczuje się tutaj naprawdę wyjątkowo. Wszystkie pokoje i apartamenty hotelowe są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w niezbędny sprzęt. Dodatkowo, w hotelu znajduje się basen, sauna oraz jaccuzzi. Latem możemy skorzystać z wypożyczalni sprzętu plażowego czy zaprosić gości na niezapomnianą wycieczkę rowerową po okolicy. Dom Zdrojowy posiada również liczne atrakcje dla dzieci w postaci animacji, specjalnego pokoju zabaw oraz placu zabaw przystosowanego do potrzeb najmłodszych.

Spacer po Półwyspie Helskim

Położenie hotelu oferuje liczne atrakcje, z których korzystać możemy również poza okresem letnim. Na gości czeka między innymi przepiękne fokarium, taras widokowy oraz specjalna oferta dla fanów nordic walking. Ponadto, wszystkich uczestników konferencji możemy zabrać na lot widokowy po okolicy oferowany przez Lotnisko Turystyczne Jastarnia. W Jastarni znajdują się również trzy schrony bojowe, zbudowane w 1939 roku. Dla miłośników nieco mniej czynnego wypoczynku, hotel przygotował centrum Spa & Wellness. Oferta Spa jest w pełni przystosowana do potrzeb klienta indywidualnego- każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oprócz licznych zabiegów regenerujących, klienci mogą zdecydować się również na relaksujący masaż.Wyjątkowa konferencja

Organizacja konferencji nad morzem to znakomity sposób na zapewnienie jej uczestnikom niezapomnianych atrakcji. Ponadto, Dom Zdrojowy oferuje wszystkim gościom profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych oraz organizację spotkania na najwyższym poziomie. Warunki oferowane przez hotel to gwarancja udanej konferencji. Sala konferencyjna oferowana przez hotel może pomieścić aż 160 osób. Ponadto, hotel oferuje również inne, nieco mniejsze sale.

Jeśli zatem zdecydujemy się na Półwysep Helski, możemy być pewni że Hotel Dom Zdrojowy spełni wszystkie nasze oczekiwania!
Data publikacji: 04.12.2014