Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Sale konferencyjne nad morzem - idealne rozwiązanie dla biznesu

Jak Bałtyk długi i szeroki tak wiele atrakcji na nas czeka. To także bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura z obiektami posiadającymi sale konferencyjne przystosowane dla biznesu. A ponieważ zapotrzebowanie na tego typu obiekty z każdym rokiem rośnie, obiektów tego typu wyrasta coraz więcej. Nie od dziś wiadomo, że wynajęcie sali konferencyjnej dostosowanej do potrzeb danego spotkania biznesowego, eventu czy konferencji to nie lada wyzwanie. Ważnym czynnikiem ułatwiającym wybór sali jest jej wielkość, wyposażenie oraz cena i czy będzie ona wolna w dogodnym dla nas czasie. Istotnym aspektem jest usytuowanie obiektu, który oferuje wynajem sal konferencyjnych. W głównej mierze dlatego, aby każdy z uczestników nie miał problemu z dotarciem do niej. Dlatego przedstawiamy sale konferencyjne różnej wielkości, które pomieszczą od 50 do ponad 500 osób na ważnych spotkaniach biznesowych. Ich nadmorska lokalizacja sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na wynajęcie sal konferencyjnych nad morzem.

Małe i kameralne sale konferencyjne nad morzem


Sale konferencyjne nad morzem - idealne rozwiązanie dla biznesu
Małe i kameralne sale konferencyjne nad morzem
Sale konferencyjne nad morzem
WarszawaCzy konferencja zorganizowana nad morzem to dobry pomysł? Ponieważ nasze nadmorskie obiekty nie różnią się niczym od tych za granica, warto skorzystać z ich ofert. Ponieważ zachowują nie tylko najwyższe standardy, ale oferują także pomoc w dokładnym zorganizowaniu ważnych spotkań biznesowych czy konferencji. Nad morzem istnieje wiele obiektów, które oferują mniejsze i bardziej kameralne sale dla małych grup osób. Szczególnie są one wybierane na integracje pracowników, dzięki temu bowiem będą się oni czuli komfortowo. Wśród obiektów nadmorskich większość z nich zapewnić może również profesjonalną obsługę każdego z wydarzeń, dzięki czemu nie trzeba się martwic o najmniejszy szczegół. Poniżej najbardziej popularne obiekty nad morzem, które w swojej ofercie mają małe i kameralne sale konferencyjne.

1. Hotel Szafir Adres ul. Droga Rybacka 54 84-104 Jastrzębia Góra – 2 sale konferencyjne
2. Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita Adres ul. Letniskowa 4 76-156 Dąbki – 2 sale konferencyjne
3. Hotel Rigga Adres ul. Harcerska 7 84-120 Władysławowo – 2 sale konferencyjne
4. Hotel Aqua Sopot Adres ul. Zamkowa Góra 35 81-713 – 3 sale konferencyjne


Sale konferencyjne na powyżej 300 osób nad morzem


gdańsk – miasto udanych konferencji
Małe i kameralne sale konferencyjne w Sopocie
Sale konferencyjne w Gdańsku
WarszawaZnalezienie większej sali na konferencje, w której ma brać udział powyżej 300 osób, może być niezwykle trudne. Dlatego też hotele znajdujące się nad morzem dysponują tak dużymi powierzchniami i zapraszają do skorzystania ze swoich obiektów w celu zorganizowania konferencji czy spotkań biznesowych. Organizując konferencje wyjazdowe, warto również zadbać o zapewnienie uczestnikom takiego wydarzenia odpowiednie warunki noclegowe. Dodatkowym atutem takiego obiektu będzie zapewne możliwość spożycia posiłków na miejscu i niemartwieniu się, czy w pobliżu znajduje się jakakolwiek restauracja. Oto kilka propozycji obiektów, które nam to wszystko zapewnią i sprawią, że każde spotkanie biznesowe czy konferencja przebiegną w idealnych i dogodnych warunkach.

1. Stary Maneż Adres ul. Słowackiego 23 80-257 Gdańsk – 2 sale konferencyjne
2. Dolina Charlotty Resort& Spa Adres ul. Strzelinko 14 76-200 Słupsk – 3 sale konferencyjne
3. Rewita Jurata Adres ul. Helska 1 84-150 Jurata – 6 sal konferencyjnych
4. Paradiso Park Adres ul. Borka 8-10 72-346 Pobierowo – 4 sale konferencyjne

Sale konferencyjne na powyżej 500 osób nad morzem


idealne rozwiązanie dla biznesu
sale nad morzem
Sale konferencyjne w Warszawie
Trójmiasto salePopyt na szkolenia biznesowe oraz konferencje na ponad 500 osób jest bardzo duży, dlatego często tak trudno jest znaleźć odpowiedniej wielkości salę na tylu uczestników wydarzenia. Gdy jednak uczestnicy naszej konferencji chcą, by odbyła się ona w doskonałej oprawie, z szumem fal i widokiem wydm w tle, doskonałym pomysłem może być skorzystanie z ofert obiektów usytuowanych nad morzem. Nadmorskie kurorty są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie nawet do 500 osób w ramach konferencji i spotkań biznesowych. Jeśli jeszcze znajdziemy hotel, w którym zapewniony będzie nocleg i wyżywienie to już mamy najważniejsze czynniki do zorganizowania konferencji na kilkaset osób. Oto tylko kilka z obiektów, które spełniają te wymogi.

1. Hotel Radisson Blu Adres u. Bitwy pod Płowcami 54 81-731 Sopot – 25 sal konferencyjnych
2. Restauracja Filharmonia Adres u. Ołowianka 1 80-751 Gdańsk – 8 sal konferencyjnych
3. Hotel Spa Faltom Adres ul. Grunwaldzka 7 Rumia 84-230 Gdynia – 10 sal konferencyjnych
4. Hotel Aquarius SPA Adres ul. Kasprowicza 24 78-100 Kołobrzeg – 7 sal konferencyjnych

Sale konferencyjne w obiektach nadmorskich

Wybór atrakcyjnej, a zarazem komfortowej sali konferencyjnej w nadmorskich obiektach to jednak nie tak trudne zadanie. W ofercie hoteli znaleźć możemy takie sale, aby były dopasowane do potrzeb uczestników. Wiele firm w ostatnim czasie decyduje się właśnie na organizacje konferencji nad morzem, gdzie biznes można w łatwy sposób połączyć z relaksem i pięknymi widokami. Jak wynajem Sali konferencyjnej to tylko w lokalizacji nad Bałtykiem.

321 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych nad morzem

Hotel Aqua Sopot
Sopot (pomorskie)
Hotel Aqua Sopot

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Aqua Sopot Family & Friends w swojej ofercie posiada możliwość zorganizowania różnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Posiada on kompleksowo wyposażone oraz klimatyzowane sale konferencyjne. Największa z nich to Calypso, jej powierzchnia to 62 m², w ułożeniu teatralnym może ona pomieścić aż 70 uczestników. Pozostałe dwie sale są zdecydowanie mniejsze, mają one powierzchnię po 17 m² i mogą one pomieścić maksymalnie po 12 osób. Idealnie nadają się do organizacji kameralnych spotkań czy też rozmów rekrutacyjnych. Hotel Aqua Sopot Family & Friends daje również możliwość zamówienia lekkich posiłków, czy też przerw kawowych. Ponadto w obiekcie można liczyć na fachową pomoc podczas organizacji spotkania oraz na opiekę indywidualnego koordynatora, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Aqua Sopot Family & Friends znajduje się w Sopocie, przy ulicy Zamkowej Góra. Położony on jest przy głównym szlaku komunikacyjnym Trójmiasta, obok Aquaparku oraz piaszczystej plaży.

Rondo Apartamenty
Świnoujście (zachodniopomorskie)
Rondo Apartamenty

Zaplecze konferencyjne obiektu

Apartamenty Rondo oferują swoim gościom biznesowym nowoczesne sale szkoleniowe i konferencyjne, które można dowolnie aranżować w zależności od indywidualnych potrzeb. Zorganizować tu można zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i większe szkolenia. Apartamenty Rondo dysponują dwiema profesjonalnie wyposażonymi salami, które posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu, profesjonalne nagłośnienie, system oświetlenia, rzutniki multimedialne. Co ważne, sale przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Apartamenty Rondo dbają o swoich gości, dlatego przygotowali dla nich specjalną ofertę na przerwy kawowe i ciepłe posiłki, które przygotowywane są przez Rondo Ristorante.

Lokalizacja

Apartamenty Rondo znajdują się w Świnoujściu. Jest to nowoczesny kompleks 6 budynków o niepowtarzalnej architekturze nawiązującej do historycznej zabudowy tego miasta. Jego atutem jest ukryty wewnątrz ogródek z placem zabaw. Obiekt zlokalizowany jest przy Rondzie Róży Wiatrów, po drugiej stronie Parku Zdrojowego.

Lech Resort & SPA
Łeba (pomorskie)
Lech Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Lech Resort & Spa oferuje miejscem do zorganizowania wydarzenia biznesowego, na przykład konferencji czy szkolenia. Obiekt dysponuje trzema wielofunkcyjnymi salami szkoleniowo – kongresowymi. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne i niezbędne urządzenia konferencyjne, dzięki czemu umożliwiają przeprowadzanie spotkań na najwyższym poziomie. Największa sala w Lech Resort & Spa w Łebie może pomieścić maksymalnie 150 uczestników w ustawieniu teatralnym lub maksymalnie 250 podczas bankietu. Organizator każdego wydarzenia firmowego może także liczyć na fachową pomoc obsługi hotelowej przy organizacji eventu, jak i w trakcie jego trwania. Lech Resort & Spa oferuje również usługi cateringowe, takie jak przerwy kawowe z przekąskami, lunche biznesowe czy też eleganckie kolacje.

Lokalizacja

Lech Resort & Spa znajduje się w Łebie w urokliwej okolicy - długie i piaszczyste plaże, ruchome wydmy i nadmorski klimat. Cisza, spokój, ale i mnóstwo pobliskich atrakcji zachęcają do odwiedzenia tego obiektu.

Hotel Rigga
Władysławowo (pomorskie)
Hotel Rigga

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Rigga we Władysławowie oferuje nowoczesne centrum konferencyjne z przestronnymi salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt konferencyjny i z profesjonalną obsługą gastronomiczną - techniczną. Sale posiadają taki sprzęt jak projektor multimedialny, flipchart, tablica, Internet i wiele innych. Sala Konferencyjna i Biznesowa mają taką samą powierzchnię - 73 m², mogą pomieścić taką samą liczbę uczestników: do 70 w układzie konferencyjnym i do 90 w układzie kongresowym. W Hotelu Rigga znajduje się też Sala Bankietowa o powierzchni 160 m², która przeznaczona jest dla maksymalnie 150 gości w układzie teatralnym. Warto tu jeszcze wspomnieć o tym, że organizowane przerwy kawowe i catering wyróżniają się wyśmienitym menu, które zachwyciło już nie jednego uczestnika konferencji.

Lokalizacja

Hotel Rigga znajduje się we Władysławowie przy ulicy Harcerskiej 7, w niedalekiej odległości od bałtyckiej, piaszczystej plaży. Jest to idealnie zlokalizowane miejsce do odpoczynku, relaksu, jak i do wyjazdów służbowych.

Szafir
Jastrzębia Góra (pomorskie)
Szafir

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Szafir jest doskonałym miejscem, w którym można zorganizować spotkanie biznesowe. Charakteryzuje się ono profesjonalną obsługą, która dba o to, aby klienci byli zadowoleni i niczego im nie brakowało. Do dyspozycji są dwie sale konferencyjne. Posiadają one stały dostęp do Internetu oraz najnowszej generacji system nagłaśniający, dzięki czemu pomieszczenia spełniają wszelkie wymagania dotyczące nowoczesnej i profesjonalnej organizacji tego typu wydarzeń biznesowych. Sale konferencyjne znajdujące się tym hotelu dodatkowo wyposażone są w klimatyzację, flipchart i pisaki, ekran i rzutnik multimedialny, TV, tablicę sucho ścieralną, odtwarzacz DVD. Obiekt zachęca także do skorzystania z bogatej oferty serwisów konferencyjnych, które można skomponować według oczekiwań uczestników wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Szafir to nowoczesny obiekt, który znajduje się w Jastrzębiej Górze nad Morzem Bałtyckim. Położony on jest w samym centrum tej miejscowości, w odległości zaledwie 150 metrów od zejścia na plażę.

Rewita Mielno
Mielno (zachodniopomorskie)
Rewita Mielno

Zaplecze konferencyjne obiektu

W ofercie Rewita Mielno znajduje się możliwość zorganizowania różnych wydarzeń biznesowych, takich jak na przykład konferencje. Obiekt dysponuje siedmioma salami o różnej powierzchni, które wyposażone są w klimatyzację, ekran i projektor, nagłośnienie, Internet i flipchart. W Rewita Mielno wynająć można: Salę 1 Bankietową o powierzchni 61 m², która w układzie teatralnym zmieści 55 osób; Salę 2 Kawiarnianą o powierzchni 58 m² dla 52 osób; Salę 3 Widowiskową o powierzchni 307 m² dla 277 gości; Salę 4 – stołówkę dla 140 osób w układzie bankietowym; Salę 5 – jadalnię dla maksymalnie 43 gości; Salę 6 – na poddaszu dla 49 uczestników; Salę 7- Pelikan o powierzchni 67 m² dla 70 osób; Salę 8 TV Pelikan o powierzchni 78 m² dla 70 gości.

Lokalizacja

Rewita Mielno znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, dokładnie na mierzei, zaledwie 250 metrów od plaż Morza Bałtyckiego i 50 metrów od Jeziora Jamno. Szerokie plaże, bliskość morza, naturalne wydmy stwarzają idealne warunki do skorzystania z oferty tego obiektu.

Bursztyn Medical SPA & Wellness
Dąbki (zachodniopomorskie)
Bursztyn Medical SPA & Wellness

Zaplecze konferencyjne obiektu

Bursztyn Medical SPA & Wellness specjalizuje się między innymi w organizacji różnych wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji gości jest przestronna sala konferencyjno – bankietowa, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 220 uczestników. Charakteryzuje się ona niepowtarzalnym wystrojem, aranżacją i dekoracją. Dla potrzeb przeprowadzania konferencji na najwyższym poziomie sala została wyposażona w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. W Sali znajduje się między innymi projektor multimedialny, system nagłośnienia, ekran projekcyjny, WiFi, flipchart, mównica i zaciemnienie. Bursztyn Medical SPA & Wellness oferuje również obsługę techniczną i indywidualnie dopasowane menu do każdego charakteru imprezy firmowej.

Lokalizacja

Bursztyn Medical SPA & Wellness znajduje się w Bobolinie - jest to malownicza okolica w pobliżu brzegu Morza Bałtyckiego. Położony on jest zaledwie 6 kilometrów od Darłowa i około kilometra od Centrum Uzdrowiska Dąbki.

Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA
Dąbki (zachodniopomorskie)
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA

Zaplecze konferencyjne obiektu

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita dysponuje 2 salami konferencyjnymi, które są odpowiednio przygotowane do organizacji wszelkich wydarzeń firmowych. Sala 1 ma powierzchnię 116 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 80 osób. Wyposażona ona jest w klimatyzację, wysokiej jakości nagłośnienie, flipchart, rzutniki (folii, pisma, multimedialny), dostęp do Internetu oraz możliwość zaciemnienia. Sala 2 jest mniejsza, ma powierzchnię 30 m², może pomieścić 20 gości. Posiada ona rzutniki, zaciemnienie, sprzęt audio i flipchart. W Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita można też liczyć na wsparcie techniczne od strony obsługi obiektu, nie tylko podczas organizacji wydarzenia, ale i na każdym jego etapie. Centrum oferuje również znakomitą obsługę cateringową.

Lokalizacja

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita znajduje się w Dąbkach, przy ulicy Letniskowej 4. Obiekt położony jest w odległości 100 metrów od morza oraz 650 metrów od Jeziora Bukowo. Jest to idealne miejsce na rodzinne pobyty, jak i biznesowe spotkania.

Villa Eva
Gdańsk (pomorskie)
Villa Eva

Zaplecze konferencyjne obiektu

Villa Eva jest idealnym miejscem na organizację wydarzenia biznesowego. Każdy, kto chciałby zorganizować konferencję może tutaj liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc na każdym etapie przygotowania eventu. Dodatkowym atutem jest także bezpłatny parking, który ułatwia komunikację dla wszystkich uczestników. Villa Eva w Gdańsku w swojej ofercie posiada dwie sale konferencyjno – szkoleniowe. Sala Dolna ma powierzchnię 100 m² i przeznaczona jest dla maksymalnie 60 osób, natomiast Sala Górna ma powierzchnię 300 m² i pomieści nawet 150 gości. Villa Eva umożliwia ustawienie sal w układzie kinowym, szkolnym czy też w innym - w zależności od potrzeb klienta. Wszystkie sale wyposażone są w rzutnik, ekran, flipchart, Internet, system audio oraz oświetlenie. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych.

Lokalizacja

Villa Eva znajduje się w Gdańsku w najstarszej dzielnicy – Wrzeszcz. Obiekt otoczony jest Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzięki czemu zapewnia świetne warunku do relaksu i odpoczynku.

Hotel Arkon Park
Gdańsk (pomorskie)
Hotel Arkon Park

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Arkon Park Business & Sport dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym składającym się z profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych czterech sal o łącznej powierzchni ponad 230m². Znajdują się one na parterze zaraz przy restauracji hotelowej oferującej szeroką ofertę przerw kawowych, bufetów. W ofercie Hotelu Arkon Park Business & Sport jest: Sala Bronx – powierzchnia 23 m², dla maksymalnie 20 osób; Sala Brooklyn – powierzchnia 25 m², dla maksymalnie 20 gości; Sala Manhattan – powierzchnia 115 m², dla maksymalnie 100 uczestników; Sala Queens – powierzchnia 61 m², dla maksymalnie 50 osób. Każdy organizator wydarzenia może też liczyć na fachową pomoc przy organizacji spotkania, jak i podczas jego przebiegu.

Lokalizacja

Hotel Arkon Park Business & Sport zlokalizowany jest w centrum Gdańska, przy ulicy Śląskiej 10 – w najlepiej rozwijającej się strefie biznesowej tego miasta. Jest więc doskonałym miejscem dla osób podróżujących biznesowo, ale i indywidualnie, gdyż można szybko do niego dotrzeć.

Ostatnio zaktualizowane strony

img

Sale konferencyjne nad morzem

Zastanawiasz się nad organizacją wydarzenia związanego z biznesem? Chcesz zachwycić swoich kontrahentów? Być może planujesz połączenia przyjemnego z pożytecznym i po zakończonym evencie chcesz odpocząć? Idealnym rozwiązaniem będzie zorganizowanie konferencji nad morzem!

Poniżej przedstawimy aż 12 obiektów, położonych w nadmorskich okolicach, które posiadają zaplecze do organizacji małych i dużych wydarzeń związanych z biznesem i promocją.

Sala konferencyjna Pałac w Leźnie *** nad morzem
Lokalizacja: Leźno 45, 80-298 Gdańsk
Telefon: 58 523 20 90

XVIII - wieczny Zespół Pałacowo - Parkowy w Leźnie położny jest zaledwie 10 km od lotniska w Gdańsku i 15 km od jego centrum. Pałac znajduje się na terenie 5 h parku z ponad 100- letnimi nasadzeniami. Do dyspozycji gości biznesowych przygotowano 5 kameralnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić 70 osób w ustawieniu teatralnym. Najmniejsza idealna na spotkania rad nadzorczych komfortowo pomieści 12 gości. Wszystkie sale są dobrze oświetlone, z dostępem do światła dziennego, oraz wyposażone w: Internet Wi-Fi, flipchart z pisakami, rzutnik pisma, ekran, oraz projektor multimedialny. Baza noclegowa to 55 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach.

Więcej informacji - sale konferencyjne Pałac w Leźnie ***


Faltom


Sala szkoleniowo-konferencyjna Hotel SPA Faltom****
Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 7, 84-230 Rumia
Telefon: 58 78 58 100

To nowoczesny hotel, z futurystyczną bryłą położony, zaledwie 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Oferta konferencyjna to 12 komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych sal o różnej powierzchni i możliwości ustawień. Kameralne spotkania lub procesy rekrutacyjne można przeprowadzać w tzw. Business Room’ach, a największe konferencje, w liczącej prawie 1500 m2, Sali Bałtyckiej. Przewidziana jest na 800 osób. Na wyposażeniu sal znajduje się sprzęt najwyższej klasy w tym: scena, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, mównica, nagłośnienie oraz możliwość zaciemnienia. W obiekcie znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar oraz Klub Nocny.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel SPA Faltom****


Stary Manez


Konferencje Stary Maneż nad morzem
Lokalizacja: ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Telefon: 58 760 70 10

Dla wszystkich zamierzających organizować targi, konferencje oraz pokazy rekomendujemy ten właśnie obiekt. To prawie 1700 m2 powierzchni do wykorzystania w dowolnej konfiguracji. W kilka chwil sala Koncertowa może zmienić się w przestrzeń koncertową lub konferencyjną. Na Antresoli Starego Maneżu znajduje się klimatyczny wine bar, który stanowi doskonałą przestrzeń dla bardziej kameralnych spotkań firmowych, szkoleń, warsztatów, konferencji prasowych, prezentacji oraz imprez okolicznościowych. Sale przewidziane są odpowiednio na 720 i 420 uczestników wydarzenia. Wyposażone są w: projektor komputerowy, nagłośnienie, ekran, dostęp do Internetu oraz zaplecze gastronomiczne.

Więcej informacji - sale konferencyjne Stary Maneż


orle


Sale konferencyjne Hotel Orle Centrum Konferencyjne
Lokalizacja: ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Telefon: 502 388 245

Położony na terenie Wyspy Sobieszewskiej, spokojnego rejonu Gdańska, oferuje 300 miejsc noclegowych oraz 15 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach. Największa sala przystosowana jest do organizacji wydarzeń do 300 osób. Oferuje możliwość adaptacji poprzez system mobilnych ścianek działowych oraz oświetlenie naturalne z automatycznym system zaciemnienia. Wszystkie posiadają zintegrowany system multimedialny sterowany centralnie oraz wzmocnione nagłośnienie. Dla komfortu uczestników spotkań w salach zamontowano dodatkowe monitory LCD na ścianach, które prezentują obraz z ekranu głównego.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Orle Centrum Konferencyjne


haffner


Sale szkoleniowo-konferencyjne Hotel Haffner**** nad morzem
Lokalizacja: ul. Haffnera 59, 81-715 Sopot
Telefon: 58 550 99 99

To luksusowy hotel położny w cichej okolicy nadmorskiego kurortu. Dysponuje 8 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz Business Lounge. Największa sala, z możliwością dzielenia na 3 mniejsze, przystosowana jest do pobytu nawet 300 gości. Najmniejsze pokoje biznesowe mieszczą do 12 osób. Wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt audio-wideo, nagłośnienie, zestawy do tłumaczeń symultanicznych, mikrofony oraz dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Obiekt dysponuje 200 miejscami noclegowymi oraz sauną, strefą SPA, drink barem oraz basenem. Istnieje możliwość zorganizowania rejsów luksusowymi jachtami lub grilla na świeżym powietrzu.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Haffner****


pleasure


Sale biznesowe Park Hotel Business & Pleasure
Lokalizacja: ul. Plantowa 1, 70-527 Szczecin
Telefon: 91 434 00 50

Klasyczny hotel biznesowy oferujący szereg usług dla biznesu. Wnętrze utrzymane w stonowanej kolorystyce sprzyja skupieniu na pracy. Do dyspozycji organizatorów oddano 3 wielofunkcyjne, klimatyzowane, kompletnie wyposażone sale, mogące pomieścić od 20 do 130 osób. Kameralne spotkanie, do 20 osób, polecamy zorganizować w całkowicie przeszklonej oranżerii. Z okien roztacza się piękny widok na patio i park. W wolnej chwili warto skorzystać z oferowanych przez strefę SPA zabiegów na ciało i umysł. Hotel oferuje 61 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach.

Więcej informacji - sale konferencyjne Park Hotel Business & Pleasure


Stara Wedzarnia


Sala na konferencje Pensjonat Stara Wędzarnia nad morzem
Lokalizacja: ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk
Telefon: 58 573 33 22

Pensjonat, położony nad Martwą Wisłą, zapewnia dostęp do kameralnej sali konferencyjnej o powierzchni 50m2. Doskonale wyposażona, klimatyzowana z dostępem do światła dziennego, może pomieścić do 48 uczestników. Tuż obok znajduję się sala bankietowa, o powierzchni ok. 100 m2. Istnieje możliwość połączenia w jedną powierzchnię konferencyjną, w sam raz do organizacji firmowego. Kompetentny personel o wysokiej kulturze osobistej dostępny jest na każdym etapie przygotowań. Obiekt dysponuje pokojami 2- i 3- osobowymi z łazienkami oraz apartamentami rodzinnymi dla 4 osób.

Więcej informacji - sale konferencyjne Pensjonat Stara Wędzarnia


filharmonia


Sale na konferencje Restauracja Filharmonia
Lokalizacja: ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Telefon: 58 323 83 58

Restauracja położona w centrum nad Motławą. Doskonała lokalizacja, piękne wnętrza oraz przepyszne potrawy docenione przez krytyków kulinarnych to podstawowe atuty tego miejsca. Do dyspozycji gości biznesowych oddano aż 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnych powierzchniach i możliwościach aranżacji. Największa sala Główna w ustawieniu kinowym pomieści 1000 uczestników. Kameralne salki VIP są odpowiednie do organizacji narad, spotkań rekrutacyjnych dla 20 osób. Wszystkie wyposażone są w nagłośnienie i sprzęt multimedialny oraz dostęp do światła dziennego. Możliwość skorzystania z zaplecza gastronomicznego oraz bazy noclegowej.

Więcej informacji - sale konferencyjne Restauracja Filharmonia


Aquaris sala


Sala konferencyjna Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg nad morzem
Lokalizacja: ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg
Telefon: 94 353-65-00

Położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu nad samym morzem. Nowoczesny kompleks hotelowy przygotował dwie przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 800m2. System przesuwnych ścian pozwala na dowolną konfigurację powierzchni. Największa sala pozwala na organizację eventu dla 650 osób. Sale posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia oraz doskonały sprzęt multimedialny wraz z nagłośnieniem BOSE. Dużym atutem obiektu jest przestrzeń wystawiennicza i opieka przydzielonego opiekuna od samego początku. Obiekt oferuje 517 miejsc noclegowych oraz dostęp do największego w Polsce SPA.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg


Almond


Konferencyjne sale Hotel Almond Business&SPA nad morzem
Lokalizacja: ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
Telefon: 58 351 90 00

Jeśli szukasz wysokiego standardu obiektu oraz obsługi to jest miejsce dla Ciebie. W hotelu przygotowano aż 9 sal odpowiadających potrzebom biznesu. Wszystkie są klimatyzowane z dostępem do światła dziennego oraz Internetu. Profesjonalny sprzęt konferencyjny najnowszej generacji oraz dodatkowe nagłośnienie sprawią, że event będzie przebiegał bez zakłóceń. Największa sala o powierzchni 346 m2 pomieści do 320 osób. Najmniejsze kameralne sale do 12 osób nadają się do spotkań z kontrahentami, rekrutacyjnych czy szkoleniowych. Baza noclegowa to 212 miejsc noclegowych z dostępem do strefy Spa & Wellness.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Almond Business&SPA


Scandic


Scandic Gdańsk**** nad morzem
Lokalizacja: ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Telefon: 58 300 60 00

To konferencyjny hotel położony w samym sercu Gdańska. Sale konferencyjne zaprojektowano, aby były funkcjonalne oraz łatwo konfigurowalne. Największa, z dostępnych 9 klimatyzowanych sal, pomieści 330 osób. Dla osób potrzebujących ciszy i komfortu pracy w skupieniu przygotowano małe, kameralne sale do 12 osób. Przygotowano również kolorową salę kreatywną, w której realizować można wiele pomysłów. Sale wyposażone są w nowoczesny, spełniający wszystkie wymogi sprzęt multimedialny, nagłośnienie, mównicę oraz scenę, a także dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Hotelowa restauracja zapewni dostęp do przerw kawowych, a po zakończeniu eventu można odpocząć w strefie saun lub skorzystać z 274 miejsc noclegowych.

Więcej informacji - sale konferencyjne Scandic Gdańsk****Konferencje nad morzem – polecane kurorty

Łeba


Łeba jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Ma przepiękne położenie wśród lasów sosnowych, a przy tym sama miejscowość jest z trzech stron otoczona wodą. Miasto w sezonie turystycznym jest pełne miłośników wypoczynku nad wodą, dlatego aby uniknąć tłumów, warto zajrzeć tu na wiosnę lub jesienią. Choć w samej Łebie nie ma zbyt wielu typowych zabytków, w miejscowości sporo jest miejsc, które warto zobaczyć. Jednym z symboli Łeby jest pensjonat, który przypomina zamek, pochodzący z początku XX wieku. Warto tu też zobaczyć kościół świętego Mikołaja z XVII wieku, a także sporo zabytkowych domków rybackich z XIX wieku. Niedaleko Łeby, w Słowińskim parku Narodowym można zobaczyć natomiast ruchome wydmy, które są atrakcją na miarę europejską. Wielkie góry z piasku sięgają nawet 50 metrów i są wręcz oblegane przez turystów z różnych stron świata. Będąc w Łebie obowiązkowo warto zajrzeć do którejś z popularnych knajpek i spróbować regionalnych przysmaków, przede wszystkim doskonałej, świeżej smażonej ryby.

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najciekawszych miast na polskim wybrzeżu, które co roku przyciąga tłumy turystów spragnionych zwiedzania i leżenia na plaży. Choć najwięcej turystów przyciąga oczywiście duża, piaszczysta plaża i świetnie rozwinięta infrastruktura dla miłośników plażowania, w mieście warto zobaczyć też kilka innych miejsc. Kołobrzeg ma ciekawą historię, której pozostałości znajdziemy w wielu miejscach w centrum i nie tylko. Ciekawym punktem jest Stare Miasto, które wbrew nazwie jest całkiem nowe. Cała zabudowa starówki została odtworzona i nawiązuje do dawnych, zabytkowych budynków. Będąc w Kołobrzegu warto wybrać się na nabrzeże, wejść na latarnię morską, która w sezonie letnim jest udostępniona dla zwiedzających, a także zwiedzić Muzeum Oręża Polskiego oraz Skansen Morski. Ciekawy jest szczególnie skansen, który inaczej niż inne muzea morskie, zlokalizowany jest na lądzie i wszystkie udostępnione do zwiedzania statki ustawione są na gruncie.


gdańsk


Gdańsk

Planując zwiedzanie Gdańska, warto zarezerwować sobie sporo czasu. To miasto, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów nie tylko z Polski. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Stare Miasto z zabytkową ulicą Długi Targ, wokół której wznoszą się zabytkowe, efektowne kamienice. Wśród obiektów sakralnych warto zobaczyć przede wszystkim potężną Bazylikę Mariacką, która góruje nad innymi gdańskimi zabytkami. Obowiązkowym punktem programu jest zobaczenie Fontanny Neptuna, Dworu Artusa, odwiedzenie sklepików jubilerskich z pięknymi wyrobami z bursztynu, a także wyprawa nad Motławę, gdzie znajdziemy charakterystycznego Starego Żurawia oraz wiele innych pozostałości po dawnej zabudowie portowej. Tam też znajduje się długi deptak, który pozwala oglądanie wielu gdańskich budowli od strony wody. Będąc w Gdańsku można również wybrać się na wyprawę statkiem po rzece – rejsy organizowane są przez cały sezon turystyczny. Miłośnicy zwiedzania i historii powinni natomiast wybrać się na Westerplatte, którego historia jest znana nie tylko Polakom.

Sopot

Jednym z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem jest zdecydowanie Sopot, który przyciąga turystów praktycznie o każdej porze roku. W sezonie letnim odbywa się tu wiele imprez na krajową i międzynarodową skalę. Obowiązkowym punktem zwiedzania Sopotu jest długie sopockie molo, które wychodzi głęboko w morze. Warto również wybrać się na spacer głównym sopockim deptakiem, czyli ulicą Monte Cassino. Znajduje się przy niej wiele sklepów, restauracji, galerii czy klimatycznych knajpek, w których można usiąść i spróbować lokalnych przysmaków. Ciekawym obiektem jest również krzywy domek, który może powodować wiele omamów wzrokowych, gdyż wszystkie jego ściany są mocno powyginane. W Sopocie znajdziemy również duży aquapark, w którym można oddać się wodnym uciechom także wtedy, gdy pogoda nad Bałtykiem nie sprzyja kąpielom w morzu.


morze


Gdynia

Gdynia to wyjątkowe nadmorskie miasto, które zapisało się na kartach historii naszego kraju. Poza wieloma atrakcjami historycznymi, muzeami i zabytkami, jest też ciekawym kurortem, który co roku przyciąga w sezonie wakacyjnym tłumy turystów spragnionych nadmorskiego wypoczynku. Będąc w Gdyni warto zobaczyć między innymi Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium, w którym zgromadzone są morskie stworzenia pochodzące z różnych regionów świata, a także statek muzeum „Dar Pomorza”, który na stałe przycumowany jest w porcie. Miłośnicy spacerów mogą wybrać się spacer Bulwarem Nadmorskim w Gdyni, na molo w Gdyni Orłowie oraz na Klif Orłowski, który jest ciekawym obiektem przyrodniczym, a przy tym doskonałym obiektem do fotografowania i pamiątkowych ujęć. Wypoczywając w Gdyni można również korzystać ze wszystkich nadmorskich atrakcji. Infrastruktura nad Bałtykiem jest doskonale rozwinięta i świetnie zorganizowana, dlatego też coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele leniwego plażowania, jak i miłośnicy bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nasi partnerzy