Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


321 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych nad morzem

Hotel Jan
Darłówko
Hotel Jan

http://www.hoteljan.pl/

img      2
sale
konferencje
img     
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
img

Sale konferencyjne nad morzem

Zastanawiasz się nad organizacją wydarzenia związanego z biznesem? Chcesz zachwycić swoich kontrahentów? Być może planujesz połączenia przyjemnego z pożytecznym i po zakończonym evencie chcesz odpocząć? Idealnym rozwiązaniem będzie zorganizowanie konferencji nad morzem!

Poniżej przedstawimy aż 12 obiektów, położonych w nadmorskich okolicach, które posiadają zaplecze do organizacji małych i dużych wydarzeń związanych z biznesem i promocją.

Sala konferencyjna Pałac w Leźnie *** nad morzem
Lokalizacja: Leźno 45, 80-298 Gdańsk
Telefon: 58 523 20 90

XVIII - wieczny Zespół Pałacowo - Parkowy w Leźnie położny jest zaledwie 10 km od lotniska w Gdańsku i 15 km od jego centrum. Pałac znajduje się na terenie 5 h parku z ponad 100- letnimi nasadzeniami. Do dyspozycji gości biznesowych przygotowano 5 kameralnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić 70 osób w ustawieniu teatralnym. Najmniejsza idealna na spotkania rad nadzorczych komfortowo pomieści 12 gości. Wszystkie sale są dobrze oświetlone, z dostępem do światła dziennego, oraz wyposażone w: Internet Wi-Fi, flipchart z pisakami, rzutnik pisma, ekran, oraz projektor multimedialny. Baza noclegowa to 55 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach.

Więcej informacji - sale konferencyjne Pałac w Leźnie ***


Faltom


Sala szkoleniowo-konferencyjna Hotel SPA Faltom****
Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 7, 84-230 Rumia
Telefon: 58 78 58 100

To nowoczesny hotel, z futurystyczną bryłą położony, zaledwie 8 km od centrum Gdyni i 25 km od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Oferta konferencyjna to 12 komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych sal o różnej powierzchni i możliwości ustawień. Kameralne spotkania lub procesy rekrutacyjne można przeprowadzać w tzw. Business Room’ach, a największe konferencje, w liczącej prawie 1500 m2, Sali Bałtyckiej. Przewidziana jest na 800 osób. Na wyposażeniu sal znajduje się sprzęt najwyższej klasy w tym: scena, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, mównica, nagłośnienie oraz możliwość zaciemnienia. W obiekcie znajduje się: 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, Kawiarnia, Lobby Bar oraz Klub Nocny.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel SPA Faltom****


Stary Manez


Konferencje Stary Maneż nad morzem
Lokalizacja: ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Telefon: 58 760 70 10

Dla wszystkich zamierzających organizować targi, konferencje oraz pokazy rekomendujemy ten właśnie obiekt. To prawie 1700 m2 powierzchni do wykorzystania w dowolnej konfiguracji. W kilka chwil sala Koncertowa może zmienić się w przestrzeń koncertową lub konferencyjną. Na Antresoli Starego Maneżu znajduje się klimatyczny wine bar, który stanowi doskonałą przestrzeń dla bardziej kameralnych spotkań firmowych, szkoleń, warsztatów, konferencji prasowych, prezentacji oraz imprez okolicznościowych. Sale przewidziane są odpowiednio na 720 i 420 uczestników wydarzenia. Wyposażone są w: projektor komputerowy, nagłośnienie, ekran, dostęp do Internetu oraz zaplecze gastronomiczne.

Więcej informacji - sale konferencyjne Stary Maneż


orle


Sale konferencyjne Hotel Orle Centrum Konferencyjne
Lokalizacja: ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
Telefon: 502 388 245

Położony na terenie Wyspy Sobieszewskiej, spokojnego rejonu Gdańska, oferuje 300 miejsc noclegowych oraz 15 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach. Największa sala przystosowana jest do organizacji wydarzeń do 300 osób. Oferuje możliwość adaptacji poprzez system mobilnych ścianek działowych oraz oświetlenie naturalne z automatycznym system zaciemnienia. Wszystkie posiadają zintegrowany system multimedialny sterowany centralnie oraz wzmocnione nagłośnienie. Dla komfortu uczestników spotkań w salach zamontowano dodatkowe monitory LCD na ścianach, które prezentują obraz z ekranu głównego.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Orle Centrum Konferencyjne


haffner


Sale szkoleniowo-konferencyjne Hotel Haffner**** nad morzem
Lokalizacja: ul. Haffnera 59, 81-715 Sopot
Telefon: 58 550 99 99

To luksusowy hotel położny w cichej okolicy nadmorskiego kurortu. Dysponuje 8 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz Business Lounge. Największa sala, z możliwością dzielenia na 3 mniejsze, przystosowana jest do pobytu nawet 300 gości. Najmniejsze pokoje biznesowe mieszczą do 12 osób. Wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt audio-wideo, nagłośnienie, zestawy do tłumaczeń symultanicznych, mikrofony oraz dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Obiekt dysponuje 200 miejscami noclegowymi oraz sauną, strefą SPA, drink barem oraz basenem. Istnieje możliwość zorganizowania rejsów luksusowymi jachtami lub grilla na świeżym powietrzu.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Haffner****


pleasure


Sale biznesowe Park Hotel Business & Pleasure
Lokalizacja: ul. Plantowa 1, 70-527 Szczecin
Telefon: 91 434 00 50

Klasyczny hotel biznesowy oferujący szereg usług dla biznesu. Wnętrze utrzymane w stonowanej kolorystyce sprzyja skupieniu na pracy. Do dyspozycji organizatorów oddano 3 wielofunkcyjne, klimatyzowane, kompletnie wyposażone sale, mogące pomieścić od 20 do 130 osób. Kameralne spotkanie, do 20 osób, polecamy zorganizować w całkowicie przeszklonej oranżerii. Z okien roztacza się piękny widok na patio i park. W wolnej chwili warto skorzystać z oferowanych przez strefę SPA zabiegów na ciało i umysł. Hotel oferuje 61 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach.

Więcej informacji - sale konferencyjne Park Hotel Business & Pleasure


Stara Wedzarnia


Sala na konferencje Pensjonat Stara Wędzarnia nad morzem
Lokalizacja: ul. Nadwiślańska 79, 80-680 Gdańsk
Telefon: 58 573 33 22

Pensjonat, położony nad Martwą Wisłą, zapewnia dostęp do kameralnej sali konferencyjnej o powierzchni 50m2. Doskonale wyposażona, klimatyzowana z dostępem do światła dziennego, może pomieścić do 48 uczestników. Tuż obok znajduję się sala bankietowa, o powierzchni ok. 100 m2. Istnieje możliwość połączenia w jedną powierzchnię konferencyjną, w sam raz do organizacji firmowego. Kompetentny personel o wysokiej kulturze osobistej dostępny jest na każdym etapie przygotowań. Obiekt dysponuje pokojami 2- i 3- osobowymi z łazienkami oraz apartamentami rodzinnymi dla 4 osób.

Więcej informacji - sale konferencyjne Pensjonat Stara Wędzarnia


filharmonia


Sale na konferencje Restauracja Filharmonia
Lokalizacja: ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Telefon: 58 323 83 58

Restauracja położona w centrum nad Motławą. Doskonała lokalizacja, piękne wnętrza oraz przepyszne potrawy docenione przez krytyków kulinarnych to podstawowe atuty tego miejsca. Do dyspozycji gości biznesowych oddano aż 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnych powierzchniach i możliwościach aranżacji. Największa sala Główna w ustawieniu kinowym pomieści 1000 uczestników. Kameralne salki VIP są odpowiednie do organizacji narad, spotkań rekrutacyjnych dla 20 osób. Wszystkie wyposażone są w nagłośnienie i sprzęt multimedialny oraz dostęp do światła dziennego. Możliwość skorzystania z zaplecza gastronomicznego oraz bazy noclegowej.

Więcej informacji - sale konferencyjne Restauracja Filharmonia


Aquaris sala


Sala konferencyjna Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg nad morzem
Lokalizacja: ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg
Telefon: 94 353-65-00

Położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu nad samym morzem. Nowoczesny kompleks hotelowy przygotował dwie przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 800m2. System przesuwnych ścian pozwala na dowolną konfigurację powierzchni. Największa sala pozwala na organizację eventu dla 650 osób. Sale posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia oraz doskonały sprzęt multimedialny wraz z nagłośnieniem BOSE. Dużym atutem obiektu jest przestrzeń wystawiennicza i opieka przydzielonego opiekuna od samego początku. Obiekt oferuje 517 miejsc noclegowych oraz dostęp do największego w Polsce SPA.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Aquarius SPA ***** Kołobrzeg


Almond


Konferencyjne sale Hotel Almond Business&SPA nad morzem
Lokalizacja: ul. Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
Telefon: 58 351 90 00

Jeśli szukasz wysokiego standardu obiektu oraz obsługi to jest miejsce dla Ciebie. W hotelu przygotowano aż 9 sal odpowiadających potrzebom biznesu. Wszystkie są klimatyzowane z dostępem do światła dziennego oraz Internetu. Profesjonalny sprzęt konferencyjny najnowszej generacji oraz dodatkowe nagłośnienie sprawią, że event będzie przebiegał bez zakłóceń. Największa sala o powierzchni 346 m2 pomieści do 320 osób. Najmniejsze kameralne sale do 12 osób nadają się do spotkań z kontrahentami, rekrutacyjnych czy szkoleniowych. Baza noclegowa to 212 miejsc noclegowych z dostępem do strefy Spa & Wellness.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Almond Business&SPA


Scandic


Scandic Gdańsk**** nad morzem
Lokalizacja: ul. Podwale Grodzkie 9, 80-895 Gdańsk
Telefon: 58 300 60 00

To konferencyjny hotel położony w samym sercu Gdańska. Sale konferencyjne zaprojektowano, aby były funkcjonalne oraz łatwo konfigurowalne. Największa, z dostępnych 9 klimatyzowanych sal, pomieści 330 osób. Dla osób potrzebujących ciszy i komfortu pracy w skupieniu przygotowano małe, kameralne sale do 12 osób. Przygotowano również kolorową salę kreatywną, w której realizować można wiele pomysłów. Sale wyposażone są w nowoczesny, spełniający wszystkie wymogi sprzęt multimedialny, nagłośnienie, mównicę oraz scenę, a także dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Hotelowa restauracja zapewni dostęp do przerw kawowych, a po zakończeniu eventu można odpocząć w strefie saun lub skorzystać z 274 miejsc noclegowych.

Więcej informacji - sale konferencyjne Scandic Gdańsk****Konferencje nad morzem – polecane kurorty

Łeba


Łeba jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Ma przepiękne położenie wśród lasów sosnowych, a przy tym sama miejscowość jest z trzech stron otoczona wodą. Miasto w sezonie turystycznym jest pełne miłośników wypoczynku nad wodą, dlatego aby uniknąć tłumów, warto zajrzeć tu na wiosnę lub jesienią. Choć w samej Łebie nie ma zbyt wielu typowych zabytków, w miejscowości sporo jest miejsc, które warto zobaczyć. Jednym z symboli Łeby jest pensjonat, który przypomina zamek, pochodzący z początku XX wieku. Warto tu też zobaczyć kościół świętego Mikołaja z XVII wieku, a także sporo zabytkowych domków rybackich z XIX wieku. Niedaleko Łeby, w Słowińskim parku Narodowym można zobaczyć natomiast ruchome wydmy, które są atrakcją na miarę europejską. Wielkie góry z piasku sięgają nawet 50 metrów i są wręcz oblegane przez turystów z różnych stron świata. Będąc w Łebie obowiązkowo warto zajrzeć do którejś z popularnych knajpek i spróbować regionalnych przysmaków, przede wszystkim doskonałej, świeżej smażonej ryby.

Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najciekawszych miast na polskim wybrzeżu, które co roku przyciąga tłumy turystów spragnionych zwiedzania i leżenia na plaży. Choć najwięcej turystów przyciąga oczywiście duża, piaszczysta plaża i świetnie rozwinięta infrastruktura dla miłośników plażowania, w mieście warto zobaczyć też kilka innych miejsc. Kołobrzeg ma ciekawą historię, której pozostałości znajdziemy w wielu miejscach w centrum i nie tylko. Ciekawym punktem jest Stare Miasto, które wbrew nazwie jest całkiem nowe. Cała zabudowa starówki została odtworzona i nawiązuje do dawnych, zabytkowych budynków. Będąc w Kołobrzegu warto wybrać się na nabrzeże, wejść na latarnię morską, która w sezonie letnim jest udostępniona dla zwiedzających, a także zwiedzić Muzeum Oręża Polskiego oraz Skansen Morski. Ciekawy jest szczególnie skansen, który inaczej niż inne muzea morskie, zlokalizowany jest na lądzie i wszystkie udostępnione do zwiedzania statki ustawione są na gruncie.


gdańsk


Gdańsk

Planując zwiedzanie Gdańska, warto zarezerwować sobie sporo czasu. To miasto, które cieszy się ogromną popularnością wśród turystów nie tylko z Polski. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Stare Miasto z zabytkową ulicą Długi Targ, wokół której wznoszą się zabytkowe, efektowne kamienice. Wśród obiektów sakralnych warto zobaczyć przede wszystkim potężną Bazylikę Mariacką, która góruje nad innymi gdańskimi zabytkami. Obowiązkowym punktem programu jest zobaczenie Fontanny Neptuna, Dworu Artusa, odwiedzenie sklepików jubilerskich z pięknymi wyrobami z bursztynu, a także wyprawa nad Motławę, gdzie znajdziemy charakterystycznego Starego Żurawia oraz wiele innych pozostałości po dawnej zabudowie portowej. Tam też znajduje się długi deptak, który pozwala oglądanie wielu gdańskich budowli od strony wody. Będąc w Gdańsku można również wybrać się na wyprawę statkiem po rzece – rejsy organizowane są przez cały sezon turystyczny. Miłośnicy zwiedzania i historii powinni natomiast wybrać się na Westerplatte, którego historia jest znana nie tylko Polakom.

Sopot

Jednym z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem jest zdecydowanie Sopot, który przyciąga turystów praktycznie o każdej porze roku. W sezonie letnim odbywa się tu wiele imprez na krajową i międzynarodową skalę. Obowiązkowym punktem zwiedzania Sopotu jest długie sopockie molo, które wychodzi głęboko w morze. Warto również wybrać się na spacer głównym sopockim deptakiem, czyli ulicą Monte Cassino. Znajduje się przy niej wiele sklepów, restauracji, galerii czy klimatycznych knajpek, w których można usiąść i spróbować lokalnych przysmaków. Ciekawym obiektem jest również krzywy domek, który może powodować wiele omamów wzrokowych, gdyż wszystkie jego ściany są mocno powyginane. W Sopocie znajdziemy również duży aquapark, w którym można oddać się wodnym uciechom także wtedy, gdy pogoda nad Bałtykiem nie sprzyja kąpielom w morzu.


morze


Gdynia

Gdynia to wyjątkowe nadmorskie miasto, które zapisało się na kartach historii naszego kraju. Poza wieloma atrakcjami historycznymi, muzeami i zabytkami, jest też ciekawym kurortem, który co roku przyciąga w sezonie wakacyjnym tłumy turystów spragnionych nadmorskiego wypoczynku. Będąc w Gdyni warto zobaczyć między innymi Muzeum Marynarki Wojennej, Akwarium, w którym zgromadzone są morskie stworzenia pochodzące z różnych regionów świata, a także statek muzeum „Dar Pomorza”, który na stałe przycumowany jest w porcie. Miłośnicy spacerów mogą wybrać się spacer Bulwarem Nadmorskim w Gdyni, na molo w Gdyni Orłowie oraz na Klif Orłowski, który jest ciekawym obiektem przyrodniczym, a przy tym doskonałym obiektem do fotografowania i pamiątkowych ujęć. Wypoczywając w Gdyni można również korzystać ze wszystkich nadmorskich atrakcji. Infrastruktura nad Bałtykiem jest doskonale rozwinięta i świetnie zorganizowana, dlatego też coś dla siebie znajdą zarówno wielbiciele leniwego plażowania, jak i miłośnicy bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nasi partnerzy