Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Wyróżnione obiekty

Rigga Hotel

Władysławowo (pomorskie)

Miejsca noclegowe 70
Ilośc sal 90

Hilton Warsaw City

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 528
Ilośc sal 1600

Arche Hotel Geologiczna

Warszawa (mazowieckie)

Miejsca noclegowe 154
Ilośc sal 60

Park Inn by Radisson Kra...

Kraków (małopolskie)

Miejsca noclegowe 304
Ilośc sal 500

250 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych w SPA

Rigga Hotel
Władysławowo (pomorskie)
Rigga Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Rigga jest świetnym miejscem do organizacji różnych spotkań o charakterze biznesowym. Oprócz małych, kameralnych szkoleń można w nim przeprowadzić także większe wydarzenia, takie jak na przykład konferencje. Do dyspozycji klientów są dwie sale szkoleniowo – konferencyjne, które wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny: ekrany, rzutniki, projektory, flipcharty, nagłośnienie, łącze internetowe. Pomieszczenia są przygotowane na przyjęcie 90 osób w ustawieniu teatralnym lub 70 – przy ustawieniu w podkowę. Hotel Rigga zapewnia swoim klientom także dedykowanego opiekuna, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem każdego spotkania. Organizatorzy mogą także liczyć na wsparcie personelu technicznego. Zaletą tego obiektu jest również obsługa cateringowa, którą można dodatkowo zamówić.

Lokalizacja

Hotel Rigga zlokalizowany jest w nadmorskim kurorcie. Położony on jest we Władysławowie w świetnej dzielnicy Cetniewo. Jego atutem jest niewielka odległość od piaszczystej plaży oraz doskonała komunikacja.

Glamour House
Poznań (wielkopolskie)
Glamour House

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Glamour, oferuje gościom doskonale wyposażone spełniające wszelakie oczekiwania sale konferencyjne. Pięć nowoczesnych sal o łącznej powierzchni 450m kw zapewni pełną satysfakcje i zadowolenie klientów. Gwarantują one klimatyzację, dostęp do światła dziennego, ale także dają możliwość pełnego zaciemnienia, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów umożliwiamy także łączenie sal by zorganizować dużą konferencję. Nasze sale są idealną odpowiedzią na wymagane wysokie standardy do dyspozycji są projektor multimedialny, flipchart, pisaki, bezprzewodowy Internet. Zapewniamy także wszystkim uczestnikom konferencji serwis kawowy, lunch kolacje a także wieczorne spotkania integracyjne. Na naszych klientów czeka bezpłatny parking a nasz wykwalifikowany personel służy radą i pomocą by zapewnić Państwu najwyższy komfort.

Lokalizacja

Hotel Glamour zlokalizowany jest zaledwie 2 kilometry od lotniska Ławica i zaledwie 15 minut od centrum Poznania oraz MiędzynarodowychTargów Poznańskich, to sprawia że hotel jest niezwykle atrakcyjny dla gości indywidualnych, którzy odnajdą w nim miłą, ciepłą, rodzinną atmosferę a także gości biznesowych którzy znajdą w nim ofertę na imprezy rodzinne jak i służbowe.

 

Hilton Warsaw City
Warszawa (mazowieckie)
Hilton Warsaw City

Zaplecze konferencyjne obiektu

Hilton Warsaw Convention Centre oferuje największą sale konferencyjną w Warszawie gwarantującą najwyższy komfort. Duże okna zapewniają dostęp dziennego światła, dzięki zaś najnowszym rozwiązaniem maja one także
możliwość zaciemniania wedle oczekiwań klientów. Wyposażona jest ona w najnowszy sprzęt audiowizualny, klimatyzowana z dostępem do Internetu. Mamy także w ofercie 12 mniejszych sal pozwalają one zorganizować spotkania kameralne z mniejszą ilością osób. Zapewniamy także catering, napoje ciepłe i zimne, a nasi doświadczeni pracownicy zapewnią wszelaką pomoc i wsparcie.

Lokalizacja

Hilton Warsaw and Convention Center jest zlokalizowany w sercu biznesowej części Warszawy i w niedalekiej odległości od atrakcyjnych miejsc na turystycznej mapie Warszawy. Zaledwie trzy kilometry dzielą go od Starego Miasta, Zamku Królewskiego, Muzeum Powstania, Parku Królewskiego  Łazienki, Centrum Nauki Kopernik. Warszawskie Lotnisko im Fryderyka  Chopina znajduje się w odległości zaledwie 15 minut. Wszystko to sprawia iż jesteśmy atrakcyjni dla gości biznesowych z ofertą dającą pełen komfort usług  jak też dla gości turystycznych zapewniając bliskość najważniejszych punktów Stolicy. 

Arche Hotel Geologiczna
Warszawa (mazowieckie)
Arche Hotel Geologiczna

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Arhe Hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 150m2.Zapewniają one dostęp do światła dziennego, wbudowany system audio, projektor i ekran, panel sterujący pozwalający sterować zasłonami, oświetleniem w zależności od potrzeb klientów. Stworzyliśmy najwyższy komfort poprzez klimatyzację, a także flipchart, notes, a także wodę niegazowaną. Nasze sale w ustawieniu teatralnym przyjmą 120 osób i do 80 osób na uroczystym bankiecie. Mamy także w naszej ofercie mniejsze sale pozwalające na bardziej kameralne spotkanie biznesowe, są oczywiście klimatyzowane, mają telewizor z możliwością podłączenia do laptopa, i własną toaletę. Zapewniamy także we wszystkich salach dostęp do Internetu.

Lokalizacja

Arhe Hotel zapewnia atrakcyjną lokalizację, znajduje się niedaleko od Lotniska im Fryderyka Chopina w dzielnicy Włochy, można także w ciągu 20 minut korzystając z komunikacji miejskiej dojechać do Centrum Warszawy. Nasi
goście mogą więc załatwiać sprawy biznesowe jak również zwiedzać atrakcyjne miejsca miasta.

Park Inn by Radisson Kraków Hotel
Kraków (małopolskie)
Park Inn by Radisson Kraków Hotel

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Radisson Blu w Sopocie dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni ponad 2000 m². Pomieszczenia znajdują się na dwóch piętrach. Wszystkie są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny, taki jak: ekrany multimedialne, telewizory, projektory, profesjonalne nagłośnienie czy też flipcharty i mazaki. Hotel Radisson Blu oferuje zarówno mniejsze, kameralne sale do organizacji szkoleń dla grupy liczącej 10 osób, jak i wielkie, przestronne pomieszczenia, które mogą pomieścić aż 1000 gości. Atutem jest również dostęp do światła dziennego, co pozytywnie wpływa na komfort pracy uczestników spotkań. Każdy organizator może także liczyć na wsparcie techniczne w organizacji całego wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Radisson Blu zlokalizowany jest w Sopocie. Położony on jest w odległości niecałych 250 metrów od pięknej plaży i nieopodal terenu rekreacyjnych Sopockich Błoni. Okolica jest świetnie skomunikowana, więc dotarcie z hotelu do głównych atrakcji miasta nie zajmuje wiele czasu.

Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort
Zgierz (łódzkie)
Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort


Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort posiada profesjonalną infrastrukturę konferencyjno - szkoleniową. W ofercie tego obiektu znajduje się Sala Konferencyjna o powierzchni 72 m² - przygotowana dla maksymalnie 90 osób, Sala Klubowa - dedykowana dla grupy do 25 uczestników oraz kameralna Sala Biznesowa przeznaczona dla 12 gości. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne w Hotelu Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort wyposażone są w instalację teleinformatyczną, dzięki której spotkania przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Klienci biznesowi mogą także skorzystać z pomocy przeszkolonego personelu hotelowego, który odpowiednio zadba o przebieg każdego wydarzenia firmowego. W obiekcie można także korzystać z usług cateringowych, które można dodatkowo zamówić w celu urozmaicenia wydarzenia.

Lokalizacja

Hotel Stacja Nowa Gdynia Business & Wellness Resort znajduje się w Zgierzu. Jest to dokonała lokalizacja, która zachwyca zgierskim kompleksem leśnym położonym bezpośrednio nad stawem.

Pałac Żelechów SPA & Wellness
Żelechów (mazowieckie)
Pałac Żelechów SPA & Wellness

Zaplecze konferencyjne obiektu 

W Pałacu Żelechów SPA & Wellness dostępnych jest 19 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które znakomicie nadają się do zorganizowania wszelkich wydarzeń biznesowych. Pomieszczenia wyposażone są z nowoczesne i niezawodne rozwiązania technologiczne, a z ich okien podziwiać można 8 – hektarowy park, który wypełniony jest pomnikami przyrody. Największa jest Sala Bankietowa o powierzchni 290 m², przeznaczona jest ona dla 200 osób. Natomiast najmniejsza jest na przykład Sala E o powierzchni zaledwie 24 m² dla 22 osób. W Pałacu Żelechów SPA & Wellness znajduje się także wewnętrzna przestrzeń wystawiennicza służąca do ekspozycji między innymi samochodów, jak i motocykli.

Lokalizacja

Pałac Żelechów SPA & Wellness położone jest w województwie mazowieckim, w miejscowości Żelechów, w niedalekiej odległości od Warszawy i Lublina. Charakteryzuje się on połączeniem XVIII-wiecznej architektury i zabytkowym klimatem, co sprawia, że jest on atrakcyjnym miejscem, w którym można wypocząć, jak i odbyć podróż służbową.

Hotel Chopin
Sochaczew (mazowieckie)
Hotel Chopin

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Chopin posiada szeroką ofertę w zakresie organizacji wydarzeń biznesowych. Ze względu na rozbudowane zaplecze techniczne i nowoczesne sale szkoleniowo – konferencyjne można w nim przeprowadzić różnego rodzaju spotkania firmowe, takie jak szkolenia czy prezentacje. Hotel Chopin dysponuje 4 funkcjonalnymi pomieszczeniami, które wyposażone są w zaawansowany sprzęt multimedialny. Do wyboru gości jest Sala Preludium o powierzchni aż 300 m², która w układzie teatralnym pomieści 400 gości. Dostępna jest również Sala Polonez o powierzchni 88 m² dla 80 osób. Wynająć można również Salę Sonatę lub Salę Mazurek – obie sale mają taką samą powierzchnię: 36 m² i są w stanie pomieścić po 30 osób. Organizatorzy mogą także liczyć na wsparcie opiekuna, który zadba o prawidłowy przebieg spotkania.

Lokalizacja

Hotel Chopin położony jest w Sochaczewie. Jest to doskonała lokalizacja ze względu na bliską odległość od Niepokalanowa (14 kilometrów), Żelazowej Woli (7 kilometrów) i Puszczy Kampinoskiej (10 kilometrów).

Talaria Resort & SPA
Trojanów (mazowieckie)
Talaria Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Talaria Resort & SPA jest idealnym miejscem, w którym można zorganizować różnego rodzaju spotkania biznesowe. Dysponuje ono kilkoma salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt konferencyjny, między innymi w: rzutnik, ekran, flipchart, mazaki czy też dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. W obiekcie wyróżnić można Oranżerię, której powierzchnia wynosi aż 370 m². Może ona pomieścić maksymalnie 350 uczestników. To pomieszczenie charakteryzuje się przestronnością oraz niezwykłym klimatem. W Hotelu Talaria Resort & SPA wynająć można również Salę Kominkową o powierzchni 60 m², która przeznaczona jest dla grup do 40 osób. Dostępny jest też Salon First Lady dla 30 osób oraz Sala Myśliwska dla 25 osób. Obiekt poza szkoleniami oferuje też organizację spływów kajakowych.

Lokalizacja

Hotel Talaria Resort & SPA znajduje się w Trojanowie w centrum malowniczego XIX wiecznego parku, w województwie mazowieckim. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy drodze krajowej nr 17, która łączy Warszawę, Zamość i Lublin.

 

Hotel Pałac Alexandrinum
Poświętne (mazowieckie)
Hotel Pałac Alexandrinum

Zaplecze konferencyjne obiektu 

W naszym Pałacu czekają na Państwa Sale Konferencyjne o najwyższym poziomie, pozwolą one na zorganizowanie różnych spotkań w komforcie i wysokiej jakości. Przygotowaliśmy  dla potrzeb naszych klientów pięć sal mogących pomieścić od 180 do 80 osób, u nas można zorganizować duże konferencje jak i te bardziej kameralne. Sale są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, dostęp do Internetu właściwe nagłośnienie, sprzęt audio-video, projektor, flipchart, rzutnik slajdów mikrofon. Nasi pracownicy cały czas są do dyspozycji naszych klientów, służą radą i pomocą. Organizujemy także konferencje hybrydowe, łącząc w ten
sposób klasyczną konferencje ze streamingiem online.

Lokalizacja

Położenie Hotelu jest niezwykle atrakcyjne, znajduje się on zaledwie 13 km od  Centrum Warszawy, w otoczeniu lasów i bogatej przyrody. Organizatorzy spotkań biznesowych i konferencji mogą zrelaksować się wśród niezwykłej
atmosfery wytworzonej pięknem przyrody, luksusowe otoczenie i wnętrza  naszego Pałacu sprzyjają organizowaniu konferencji i spotkań integracyjnych.

Blue Diamond Active SPA****
Trzebownisko (podkarpackie)
Blue Diamond Active SPA****

Zaplecze konferencyjne

Hotel Blue Diamond Active SPA**** umożliwia klientom biznesowym zorganizowanie wydarzenia firmowego, takiego jak na przykład szkolenie, seminarium, prezentacja czy konferencja. Obiekt w swojej ofercie posiada 3 nowoczesne i klimatyzowane sale konferencyjne, które można dowolnie aranżować w celu dostosowania pomieszczenia do indywidualnych potrzeb. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, szybki dostęp do internetu oraz indywidualne panele sterowania oświetleniem i temperaturą. Hotel Blue Diamond Active SPA**** dysponuje Salą Nr 1 o powierzchni 170 m², przeznaczonej maksymalnie dla 130 uczestników - jest ona największa, Salą Nr 2 o powierzchni 80 m², przeznaczonej dla grupy 80 osób, a także kameralną Salą Nr 3 o powierzchni 25 m² dla 12 gości.

Lokalizacja

Hotel Blue Diamond Active SPA**** zlokalizowany jest Trzebownisku nieopodal Rzeszowa. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, w której można odpocząć, zrelaksować się, jak i wziąć udział w różnego rodzaju spotkaniach biznesowych.
 

Hotel Moran **** SPA
Powidz (wielkopolskie)
Hotel Moran **** SPA

Zaplecze konferencyjne oiektu 

Hotel Moran**** SPA posiada bogate zaplecze konferencyjne. Oferuje aż 7 klimatyzowanych sal szkoleniowo – konferencyjnych, które można dowolnie konfigurować. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, co jest zdecydowanym atutem tego hotelu. Obiekt jest w stanie pomieścić nawet 300 uczestników. Sale mają różne powierzchnie - dostępna jest mała kameralna salka o powierzchni 30 m², dedykowana dla grupy liczącej do 30 uczestników, jak i przestrzenne sale o powierzchni 150 m², w których można pomieścić po 150 gości. Hotel Moran**** SPA zadbał także o wysoką jakość przeprowadzanych w nich wydarzeń firmowych poprzez wyposażenie swoich sal w niezbędny i nowoczesny sprzęt audio – video, projektory multimedialne i profesjonalne nagłośnienie konferencyjne.

Lokalizacja

Hotel Moran**** SPA zachwyca doskonałą lokalizacją w pobliżu Poznania i trasy A2. Położony on jest na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Obiekt dysponuje 2 prywatnymi plażami, dostępem do 1000-metrowej linii brzegowej Jeziora Powidzkiego.

Hotel Ambasador Chojny
Łódź (łódzkie)
Hotel Ambasador Chojny

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Ambasador Chojny to gwarancja najwyższej jakości w organizowaniu różnorodnych przedsięwzięć wedle potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się siedem sal konferencyjnych, największa z nich pomieści 150 osób zaś najmniejsza 12 osób, można więc urządzić dużą konferencję, szkolenie, czy też bardziej kameralne wedle życzenia naszych klientów. Wyposażone są w najnowszy sprzęt audiowizualny, są klimatyzowane dają możliwość zaciemnienia, ich uniwersalizm jest dostosowany do potrzeb naszych gości. Pracownicy nasi doskonale przygotowani są cały czas do dyspozycji, służą wsparciem i pomocom by zapewnić najwyższy komfort organizowanemu wydarzeniu

Lokalizacja

Hotel Ambasador Chojny jest zlokalizowany tak by zagwarantować gościom malownicze, relaksujące położenie a jednocześnie szybki dojazd do Centrum miasta. Położony jest w parku przy stawach Jana w południowej części Łodzi w odległości zaledwie 150 m od głównej trasy Łódż- Katowice. Oferujemy więc spokój i odprężenie w  wyjątkowym otoczeniu, i szybkie dotarcie do Centrum, nasi goście mają możliwość realizacji spraw biznesowych a także komfort pełnego wypoczynku.

Dolina Charlotty Resort & SPA
Słupsk (pomorskie)
Dolina Charlotty Resort & SPA

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Dolina Charlotty to miejsce idealne do przygotowania konferencji firmowych, nasze wieloletnie doświadczenie zapewni Państwu najwyższy komfort i jakość usług. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie przygotowań. Sale konferencyjne są dostosowane do ilości osób biorących udział w spotkaniu
można zorganizować duże szkolenie i bardziej kameralne. Wyposażone są w nagłośnienie stacjonarne, maja dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, bezprzewodowy Internet, flipchart, projektor, mikrofon, ekran, klimatyzację. Wszystko służy komfortowemu przygotowaniuwydarzenia biznesowego.

Lokalizacja

Dolina Charlotty to także niezwykła lokalizacja, jesteśmy zaledwie 10 km od Słupska a kilka kilometrów od nadmorskiego kurortu Ustka. Dla naszych gości mamy także noclegi w uroczej Rybaczówce, położonej nad jeziorem i wyjątkową atrakcje domy na drzewach wśród piękna lasu. Każdy nasz gość odnajdzie u nas spokój, wyciszenie tak potrzebne do uczestnictwa wspotkaniach biznesowych i przerwach w trakcie ich trwania.

Hotel Czardasz
Płock (mazowieckie)
Hotel Czardasz

 Zaplecze konferencyjne obiektu

Hotel Czardasz to nowoczesny obiekt konferencyjno-szkoleniowy.W naszej ofercie jest również duży ogród zapewniający przyjazną atmosferę w czasie spotkań biznesowych. Gwarantujemy zorganizowanie spotkań dla 150
osób. Nasze sale zapewnią najwyższą jakość, posiadają najnowsze rozwiązania audiowizualne co sprawia że spotkania mogą jednocześnie odbywać się we wszystkich salach. W naszej ofercie mamy pięć sal konferencyjnych, każda wyposażona w sprzęt audiowizualny, klimatyzowana z dostępem do Internetu. Zapewniamy także w pełni profesjonalną obsługę kelnerską która sprawi iż obrady, spotkania staną się bardziej kameralne, przyjazne, spokojne w otoczeniu eleganckim, stworzonym ze smakiem by nasi goście czuli się u nas wyjątkowo i chętnie do nas wracali.

Lokalizacja

Hotel Czardasz to także niezwykła lokalizacja, zaledwie 4 km od centrum Płocka. Dzięki swojemu położeniu nasz hotel ma w ofercie piękny ogród idealne miejsce do odpoczynku i wyciszenia. Zapewniamy także dzięki naszej lokalizacji łatwy dostęp do wielu atrakcji. Gwarantujemy naszym gościom realizowanie spotkań biznesowych a także turystyczno-wypoczynkowych.

Hotel Warszawianka
Serock (mazowieckie)
Hotel Warszawianka

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Hotel Warszawianka jest świetnym miejscem do organizacji konferencji czy też innego wydarzenia biznesowego. Obiekt w swojej ofercie posiada aż 32 sale, które są bogato wyposażone pod względem technicznym, jak i konferencyjnym. Oprócz standardowego sprzętu multimedialnego, takiego jak nagłośnienie, rzutniki czy ekrany, w obiekcie dostępny jest także system digital signage, tłumaczenie symultaniczne i system sterowania AV. Do dyspozycji gości jest także bezpłatne WiFi, szerokopasmowe łącze internetowe oraz bezpłatny parking dla 500 samochodów. W Hotelu Warszawianka największa powierzchnia jest w stanie przyjąć nawet 1200 osób. W obiekcie nie brakuje także małych kameralnych sal. Nieliczne grupy mogą wynająć na przykład Salę Konferencyjną o powierzchni niecałych 17 m² dla maksymalnie 12 gości.

Lokalizacja

Hotel Warszawianka znajduje się w pobliżu Warszawy. Jest to dokonała lokalizacja, zwłaszcza że od lotniska Modlin oddalony on jest o 22 kilometry, zaś od lotniska Chopina w stolicy – o 35 kilometrów.

Pensjonat pod Kotelnicą
Białka Tatrzańska (małopolskie)
Pensjonat pod Kotelnicą

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pensjonat pod Kotelnicą to wymarzone miejsce na spotkania biznesowe w niezwykłym klimacie górskim w sercu Podhala. Przygotowane dla Państwa sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt a nasi
prasownicy doskonale przygotowani będą cały czas do dyspozycji. Nasze salę są tak przygotowane by mogły ugościć 100 osób, jedna sala duża 75 osób, sala mała 25 osób. Dbając o komfort, wygodę i profesjonalizm spotkań nasze sale są klimatyzowane, posiadają wentylacje mechaniczną, nagłośnienie, rzutniki multimedialne, flipchart, mazaki, mają dostęp do bezprzewodowego Internetu i możliwość podłączenia kabla do stałego łącza, salę są monitorowane, maja dostęp do światła dziennego, a także tarasy z przepięknym widokiem.

Lokalizacja

Pensjonat pod Kotelnicą to także wyjątkowe położenie w samym centrum Białki Tatrzańskiej niedaleko od dwóch najważniejszych atrakcji Term Bania i Kotelnicy. Piękno Polskich gór stwarza wręcz magiczny obraz, sprawiając że u
nas będą mogli Państwo spędzając czas wypoczynku czy tez  czas spotkań i konferencji przebywać w miejscu którego piękno korzystnie wpłynie na Państwa pracę czy wypoczynek.

Rondo Apartamenty
Świnoujście (zachodniopomorskie)
Rondo Apartamenty

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Rondo Apartamenty to także przygotowane wedle najwyższych standardów sale konferencyjne są one niezwykle uniwersalne można w nich zorganizować kameralne spotkanie biznesowe i dusze szkolenie. Nasze dwie profesjonalne sale wyposażone są w bezprzewodowy Internet, system naświetlania, nagłośnienia, a rzutniki multimedialne zostały tak przygotowane by bez problemu korzystały z nich osoby z niepełnosprawnościami . Umożliwiamy także połączenie sal w jedną, dobieramy także odpowiednią przestrzeń, aranżację oraz udogodnienia, wszystko wedle życzenia i potrzeb naszych klientów. Zorganizowaliśmy także przerwy kawowe i ciepłe posiłki a nasz
wyszkolony personel zawsze jest do dyspozycji.

Lokalizacja

Rondo Apartamenty to doskonała lokalizacja w samym Centrum Świnoujścia niedaleko znajduje się Park zdrojowy,  gdzie można odpocząć, zrelaksować sie w otoczeniu  przyrody. Znajdujemy się także blisko plaży, dojście do niej
to zaledwie 5 minut spacerem i można rozkoszować się pięknem Morza  Bałtyckiego, nasze położenie to idealne połączenie życia miasta i tak potrzebnego wypoczynku w wyjątkowym otoczeniu.
 

Pałac Polanka
Krosno (podkarpackie)
Pałac Polanka

Zaplecze konferencyjne obiektu 

Pałac Polanka posiada cztery w pełni klimatyzowane niezależne salę w tym jedną konferencyjną, są one doskonale wyposażone we wszelakie niezbędne do prowadzenia konferencji media. Zadbaliśmy o ich pełen komfort, najwyższą
jakość. Przygotowaliśmy dla uczestników przerwę kawową z drobnym poczęstunkiem. Nasi pracownicy są do dyspozycji klientów, służą wsparciem i pomocą. Pomożemy Państwu przy organizacji, spotkań biznesowych, różnorodnych imprez by Państwo byli w pełni zadowoleni. Sale nasze mają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Lokalizacja

Nasza lokalizacja to przepiękny dziewiętnastowieczny Pałac otoczony magicznym parkiem, sprzyja to realizacji wielu wydarzeń w tym biznesowych spotkań. Znajdujemy się w Centrum Krosna, zaledwie kilka kilometrów od
galerii sztuki BWA i czternaście kilometrów od Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. Mamy dobrą ofertę komunikacyjną, 74 km od nas znajduje się lotnisko Rzeszów- Jasionka, zaś lotnisko w Krośnie to
zaledwie 2,6 km.

W spa - Konferencje / Sale konferencyjne - Opinie / Rekomendacje

Dodaj opinię

Nasi partnerzy